Yu-Gi-Oh! Film: Pyramida světla

• Japonsko Yū Gi Ō: Duel Monsters - Hikari no Pyramid (více)

Nebo není? Duely, strategie, tradice, napětí a zábava, to je jedna z nejúžasnějších karetních her, která tvoří základ prvního celovečerního filmu inspirovaného populárními Yu-Gi-Oh! hrami, komiksy a televizním seriálem. Hrdina Yugi se postaví proti svému odvěkému rivalovi Kaibovi ve hře, která je o to nebezpečnější, že se v ní imaginární monstra mění ve skutečné zuřivé bestie a na kolbiště navíc vstupuje starodávné zlo. Kdo zvítězí v tomto vrcholném souboji? Ať jsi začátečník nebo profesionál, dívej se a určitě se budeš bavit! (oficiální text distributora)

RanMori

Tohle bylo velké zklamání a to mám ten seriál tak ráda. To musí každý záporák chtít prostě jenom zničit Svět? ()

bax

Čakal som od toho oveľa viac. Aj keď musím povedať, že ten český dabing, v ktorom som to videl bol des a hrôza. Hra je to skvelá, ale ako anime strašné. Čo som videl pár dielov pôvodnej série, tá sa celkom dá. Počul som, že aj nové pokračovanie 5D's je dobré. Ale tento film nič moc. Podobne aj GX séria. Najviac to dopláca na nezaujímavú myšlienku. Karty sú super, pokiaľ ich hráte vy, ale dívať sa na animované súboje - no nič moc :( ()