Losangeleské obchůdky už mají delší čas zajímavé téma na přetřes. Právě tento druh nevelkých prodejen se totiž v poslední době stal hned několikrát terčem útoku neznámého maniaka, který rád zabíjí před očima uzavřených kamerových bezpečnostních systémů. A jelikož na něj byla právě vypsána odměna 500.000 dolarů, nejeden z návštěvníků by si na brutálního vraha rád počíhal. Ostatně podobné plány zrovna rozpřádají i přátelé, kteří si ve skladu jednoho takového obchodu dnes hodlají zamastit poker. A čím více proteče alkoholu, tím jejich strategie dostává jasnější kontury. Jenže pak se začne zabíjet. Bez milosti, krutě, brutálně a sadisticky. A z uzavřeného prostoru, odkud se nedovoláte pomoci, nevede žádná cesta ven. Je lepší přestat mluvit, protože je jisté, že někdo naslouchá. V americkém hororu narazíte na Steva Guttenberga, bývalou hvězdu série Policejních akademií. (oficiální text distributora)

vodnarik

Tento žáner nie je mojím obľúbeným a tento snímok spadá do kategórie "nemusel som to vidieť". Zhruba v polovici som to už-už zastavil, prázdne reči a nuda boli často na scéne. Potom síce atmosféra začala trošku hustnúť, ale tú prvú polovicu už nezachránila. Dávam 1 hviezdičku za sexy Elizabeth Nicole, aj keď jej postava často konala proti zdravému rozumu. Napriek tomu môžete tento film pokojne obísť, o nič neprídete. ()

MilesWheeler

Komedie... Snaha o hlášky se u mně v drtivé většině minula účinkem. A v tom je ten háček. On to vlastně má být horor. Atmosféra naprosto žádná a postavy jak z filmů s Queen Latifah. A tu fakt nemusím. ()

Lou_Pagi

Co to je za hnůj ? Už to, že k tomu někdo píše komentář, je nezasloužené :D. Bull shit. Zbytečný film, mordy, nuda, nic a zase mordy. Hoši toto jako ne-é. ()

Yze odpad!

Pro mě byla poslední kapka když tlouštík uklouzl po koblize a přivodil si bezvědomí.Jasná stopka.Nezachránil to ani Mahony.Ztráta času... ()

Jekyl

S přimhouřenýma očima dávám 2 hvězdy. Toto hodnocení ale neplyne ze samotného příběhu a děje nízkorozpočtového snímku jako spíše z dílčích úspěchů. Jedním z nich je nepochybně rajcovní Elizabeth, které je do tohohle žánru škoda. Dalším je naprostá genialita dialogů, která spočívá v jejich tuposti, ale sem tam přijde solidní hláška typu: "Jestli bude mít hlavu v mrazáku, tak ji zabiju." Dále je to Mahoneho reinkarnace a v poslední řadě závěr (SPOILER), který se vymyká tradiční americké produkci, kdy hlavní prsatá hrdinka celá od krve natřikrát zabíjí vraha, který stále a stále uniká smrtce od kosy. Tyhle 4 skutečnosti mi stačí k tomuto, pro tento film, nadprůměrnému hodnocení, jelikož jinak je to vážně slabota, která se ale nechá dokoukat. Mrzela mě jedna věc a to ta, že jednotlivé vraždy, ač brutální, nebyly pro diváka příliš přehledné. Hlavně z řezačky pana majitele se dalo vytáhnout mnohem víc. ()

GlaDOS

Natahované scény (ta se švábama byla vážně hrozná), kdo je vrah musí být každému jasné od úplného začátku , protože je to neuvěřitelně okaté (SPOILER pro ty pomalejší, je to Steve Guttenberg), ploché, nudné a hloupé charaktery, ještě horší dialogy a celkově film vlastně nic zajímavého nepřináší. To by u vyvražďovačky asi moc nevadilo, ale ono je to strašně okaté a dost nudné. Jednu hvězdičku za Elizabeth Nicole, která, když už film stojí za prd, alespoň ukazuje svůj pěkný výstřih. Vážně nevím, proč jsem na to koukal. Ten scénář je vážně hrůza. ()

Redlos odpad!

Neuvěřitelná blbost...Něco tak příliš stupidního jsem hodně dlouho neviděl. Tohle opravdu nedoporučuju sledovat. Je to jedna velká fraška, špatné herecké výkony, scénář, všechno špatně! ()

Martin29

Jeden z těch lepších slasherů. Místy to byla i sranda. Pochválit se dá i bodycount a vraždy.Naopak většina herců kromě Jess je tragická vede ta černoška ta je tak věrohodná jak Sobotkovi sliby jak se jako premiér stará o naši zemi. ()