Losangeleské obchůdky už mají delší čas zajímavé téma na přetřes. Právě tento druh nevelkých prodejen se totiž v poslední době stal hned několikrát terčem útoku neznámého maniaka, který rád zabíjí před očima uzavřených kamerových bezpečnostních systémů. A jelikož na něj byla právě vypsána odměna 500.000 dolarů, nejeden z návštěvníků by si na brutálního vraha rád počíhal. Ostatně podobné plány zrovna rozpřádají i přátelé, kteří si ve skladu jednoho takového obchodu dnes hodlají zamastit poker. A čím více proteče alkoholu, tím jejich strategie dostává jasnější kontury. Jenže pak se začne zabíjet. Bez milosti, krutě, brutálně a sadisticky. A z uzavřeného prostoru, odkud se nedovoláte pomoci, nevede žádná cesta ven. Je lepší přestat mluvit, protože je jisté, že někdo naslouchá. V americkém hororu narazíte na Steva Guttenberga, bývalou hvězdu série Policejních akademií. (oficiální text distributora)

ecceHOMMO

Horor s príchuťou humoru ???...no neviem. A ikeď dáke náznaky tu boli, účinok zlyhaval na plnej čiare....Samotný dej je o prvej po poslednú chvíľu vysoko predvídateľný a až často som si kládol otázku či to má vôbec zmysel dopozerať..... ()

oveckaoa

1 hvězda za snahu jinak se jedná o průměrný horor jakých je kopa navíc vše je v tmě takže toho moc vidět nejde. ()

Jazzzz

Promiňte, ale tohle už víckrát ne. Uznávám, že nápad vcelku dobrý, kdy oběť si sama zvolí svoji smrt tím jaké má nechutné touhy a představy, ale provedení? To se opravdu nedalo. Nuda, nelogičnosti, které čpí z každé scény, slabost dialogů, stejně jako hororové atmosféry. Prostě slabý, podprůměrný americký horůrek, který opravdu dělá špatné jméno hororům. Žánr komedie je dle mého názoru opravdu mimo mísu, vtipné to není, je to spíše ubohé... ()

Wade

Já tam čekal alespoň trochu toho vtipu, ale nedostal jsem ho vůbec. Cornered! je ničím nevýrazný film ,který se celý odehrává v malém obchůdku během hraní pokeru. Hned na začátku jsem odhadl kdo, že bude zabíjet a jen doufal v omyl. Nebylo to zbytečných 86min, ale ne díky filmu. Během filmu jsem hrál fotbal manager :-). Tu jedno hvězdu dam za vraždu mrazákem a Elizabeth Nicole. 18% ()

HomeAlone

Nieje to sice vynimocne , ale nepozera sa na to zle a nenudi . Dej je obycajny , ale pomerne celkom dobre rozdeleny - myslim tym , ze to nieje film v ktorom sa hodinu nic nedeje a potom v poslednej 20 minutovke je vsetko . V celku na to ake horory dnes vychadzaju a ze som od toho nic necakal , tak je to mierne nadpriemerny miestami vtipny hororik , ktory urcite neurazi ()

sedm.1

Ale vůbec né špatná jednohubka.Já se vlastně při tom celou dobu fakt bavil.Samozřejmě je po celou dobu vidět,že film balancuje mezi béčkem až céčkem a náklady na výrobu se museli vyšplhat asi tak na 1000 dolarů,z čehož většinu pak schramstnul herecký ztroskotanec Steve Guttenberg.Ovšem na V úzkých je vidět i to,že autoři se filmem vážně bavili,atmosféra i napětí docela fungovali,dialogy i postavy jsou vtipné a když k tomu připočtu velice sexy Elizabeth Nicole a i docela slušný spád,nemohu jít s hodnocením pod slušný průměr.Co se ovšem ostýchám,je rozhodně označit tento film za horor.První polovina byla totiž čistě jen vulgární konverzačkou(ovšem zábavnou) a ikdyž ve druhé pak došlo na pár mordů,rozhodně je nelze označit za krvavé,brutální či jinak hororově pojaté,ale opět spíše jen zábavné.Právě v těchto momentech se pak asi nejvíce projevil nulový rozpočet,ale nutno říci,že se s tím přesto režisér vyrovnal nad možnosti obstojně a ikdyž to vše vypadá vážně hloupě a amatérsky,nenudí to.V úzkých tak zkrátka není žádná pecka,je to spíše jen jedna velká ptákovinka,která kolem mě jen tak narychlo prolétla,ovšem která mě zároveň i pobavila a přesvědčila o tom,že i z minima se dá zplodit docela koukatelná zábava. ()

Holina

A no tak jasně je to srágora, která nic zásadního nepřináší, ale dá se u toho párkrát zasmát. Ono je to totiž spíš než horor (killer se objevuje snad až po půlce filmu) taková sarkasticky laděná komedie. ()

Haymar

Komorní, nepřílliš záživná vyvražďovačka v který navíc (ti pozorní diváci) zabijákovu identitu odhalíte cca v půlce filmu... a na závěr se musíte jenom smát, protože je to celý úděsně křečovitý a nepřesvědčivý... ()

Teardown

Steve Guttenberg na poli současného hororu je mou osobou vítán asi složenka s nedoplatkem za elektřinu. Navíc v hororu, u kterého sedíte deset minut a mimo spánku se neďěje vůbec nic, tedy krom neuvěřitelně tupých žvástů při rádoby partičce pokru, ze kterých se mi chtělo místy zvracet. Debilita každým coulem, kde bezprostředně po úvodu víte kdo, kde, jak a proč. ()

Olík

Vymazlená pětice ve složení feťák s absťákem, pohledná kurva, metráková call-woman, chodící kobliha, a úchylný majitel malého obchůdku se po závíračce krámku posledně jmenovaného sejdou na tradiční partičku pokeru – bohužel se ulicemi potuluje neznámý psychopat, jehož cílem jsou podobně nevelké prodejny. Co myslíte, přijde na návštěvu i k nim? :) Film může na příkladu Steva Guttenberga (Policejní Akademie, Číslo 5 žije, Zámotek) sloužit jako varováním Eddie Murphymu a jemu podobným, kde může skončit jejich kariéra, když budou dál zlobit!!!!! ()

MickeyStuma

Hororový snímek, který si buduje atmosféru neskutečně pomalu. A to tak pomalu, že po prvních třiceti minutách divák začíná přemýšlet, jestli to opravdu horor je. A pak se dočká. No jo, ale ono nic moc. Námět přitom zase není až tak špatný, ale scénář je značně předvídatelný a zpracování se mi zdá slabé. Zkrátka tu chybí ta správná hororová atmosféra, jaká je od takového žánru očekávána. Děj si přísně udržuje svůj pomalý rytmus, který graduje do nepřekvapujícího finále. Občasné hlášky vykouzlí nepatrný úsměv na tváři a tím dosazuje alespoň trochu humorný podtón. Steve Guttenberg v hororu? Kdo by to do něj řek? Asi z nouze ctnost. Film pro nenáročné diváky, kteří nemají rádi moc velké rasoviny. ()

helloween93

Cornered jsem měl připravený jako halloweenský film #2, ale usnul jsem už během prvního, viz. můj komentář k Sinister a k tomuhle flicku jsem se dostal až dnes. Bohužel film táhnou dolů přitroublé postavy a ještě strašlivější dialogy. Steve Guttenberg účastí v tomto filmu klesnul hodně hluboko. Vrah i konec průhlední. Tenhle horor z večerky nefungoval snad v ničem a jsem rád, že jsem si s ním nezkazil Halloween. ()

cerbygerby

Představitel hlavní role Guttenberg se pro tuto roli zabijáka vůbec nehodil.. I ty vraždy jako celý film se mi zdáli nějaké divné, takže hodnocení nic moc... ()

PenaPP

Hned na začátek musím říct, že jsem byl rád, že jsem po hodně letech od Policejních akademií viděl Steva Guttenberga. Je škoda, že se neprosadil i v jiných lepších filmech. Ale teď zpět k filmu - být to čistě horor, hodnotil bych ho nízko, nicméně tento kousek je zároveň i komedií, což je vidět každou chvílí. Dialogy jsou povětšinou vtipné a občas se v nich objeví i nějaký ten černý humor. Vražd tu pravda moc není, ale nějakou tu hororovou atmosféru tu určitě každý najde. Co se děje týče, tak neuvidíte nic extra světoborného, ale na noční snímek to není špatné. ()

HonzaMag

Slaboučký snímek, který se i přes poměrně krátkou stopáž zdá nekonečně dlouhý. Po delší době jsem zaznamenal Stevea Guttenberga - a je to pěkný sešup! Od Policejních akademií již uběhla pěkná řádka let... ()

Zombiepod odpad!

Jeden z najdebilnejších slasherov, aké som kedy videl. Nezaujímavé, neoriginálne a vo všetkých smeroch hlúpe, bez napätia a atmosféry. Jedno však treba uznať - každý jeden nelogicky vyzerajúci detail mali autori premyslený a okrajovo istým spôsobom vždy vysvetlený, aby to celé nepôsobilo už len horšie, ako vôbec malo. ()

Pitryx odpad!

Zase děsivě pomalý rozjezd kde se jen blbě plácá, pak sem tam trošku krve, to aby se neřeklo. Ani závěr to nijak nevylepšil. Děsně špatný film z této kategorie. Nebýt obr výstřihu hlavní představitelky, tak vlastně nebylo na co koukat. 201310277846/8250 ()

MFloyd odpad!

Nudný, trapný, úplně bez jakéhokoliv nápadu. Blondýna s výstřihem, parta lidí, která po jednom umírá, místo toho, aby si všimli, že jich je čím dál míň a šli se tam kouknout společně, tak tam chodí jen jeden idiot, kterej překvapivě umře. Kdyby tenhle film trval 20 minut, možná by to nebylo aspoň nudný. I když se může leckomu zdát, že necelá hoďka a půl je celkem krátká doba, upozorňuju, že mně to připadalo jako tříhodinové utrpení. Hrozný to počin! ()