Priame prenosy z cyklu adventných benefičných koncertov venovaných organizáciám, ktoré menia Slovensko k lepšiemu.

1. Štefan Margita z Tabačky Kulturfabrik v Košiciach (pondelok 30. novembra 2015)
2. Monika Kandráčová a Kandráčovci z Divadla J. Záborského v Prešove (útorok 1. decembra 2015)
3. Adam Ďurica z Mestského divadla v Levoči (streda 2. decembra 2015)
4. Mukatado zo Synagógy v Ružomberku (štvrtok 3. decembra 2015)
5. Nikolaj Nikitin zo Sobášneho paláca v Bytči (piatok 4. decembra 2015)
6. Marcela Laiferová z Robotníckeho domu v Banskej Bystrici (pondelok 7. decembra 2015)
7. Kollárovci zo Zámku Vígľaš (útorok 8. decembra 2015)
8. Bratislava Hot Serenaders zo Župného domu v Nitre (streda 9. decembra 2015)
9. Peter Bič Project zo Synagógy v Leviciach (štvrtok 10. decembra 2015)
10. Billy Barman z Empírového divadla v Hlohovci (piatok 11. decembra 2015)
11. Laco Deczi & Celula New York z Hotela Aphrodite Palace v Rajeckých Tepliciach (pondelok 14. decembra 2015)
12. Le Payaco a Swing Society Orchestra z Kursalonu v Piešťanoch (útorok 15. decembra 2015)
13. Jana Kirschner z Jezuitského kostola v Skalici (streda 16. decembra 2015)
14. Soňa Horňáková a Peter Janků z Art Hotela Kaštieľ v Tomášove (štvrtok 17. decembra 2015)
15. Jánoška Ensemble z Primaciálneho paláca v Bratislave (piatok 18. decembra 2015) (STV)

Autogram

Adam Ďurica bol pre mňa prvý počúvateľný hudobný hosť. Akurát, že sa hudbe dostáva príliš málo priestoru oproti starším vydaniam adventných koncertov, ročník 2012 asi nebude nikdy prekonaný. Jana Kirschner sa zase novým štýlom world-music príliš vzďaľuje od svojej bežnej tvorby a tak som si ani tento očakávaný koncert neužil. Celkovo som z tohto roku videl a počul priliš málo, aby som mohol hodnotiť. ()