Reklama

Reklama

Nae maeumui punggeum

  • Jižní Korea 내 마음이 풍금 (více)

Obsahy(1)

Čerstvě vystudovaný mladý učitel Kang přijíždí do zapadlé vesničky. Nastupuje jako nový učitel do zdejší školy. Při pohovoru s ředitelem poznává další učitelskou posilu Yang Eunhee. Kang se ihned do této slečny zamiluje. Mají společný koníček - hudbu. Vzájemně si půjčují LP. Kang stále doufá, že jejich vztah nezůstane jen u přátelství. S tím se nechce smířit mladá dívka z vesnice Yun Hongyeon, která učitele tajně miluje. Kang je ale jejím třídním učitelem. (-Rastaman-)

(více)

Recenze (21)

molotov 

všechny recenze uživatele

Do zapadle vesničky přijíždí mladý učitel ze Soulu a chystá se na svoji první učitelskou štaci. Zamiluje se do učitelky, jedna žákyně se zamiluje do něho a všichni žáci si postupně zamilují svého nového učitele. Příjemný malý filmek, který si na nic nehraje, citově nevydírá, nesnaží se být cool, ale každým okamžikem hladí po duši. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Zaujimavy pohlad na Korejsky vidiek. Je to prijemna zmena po vsetkych tych filmoch odohravajucich sa v supermodernych velkomestach. Mrzelo ma, ze filmu chýba nejaka intenzivnejsia zapletka. Trojuholnik ucitel - kolegyna - ziacka mi pripadal vlazny. Niekto asi bude tvrdit, ze film je schvalne tak poeticky, ale pre mne bol vdaka tomuto pristupu obcas nudny. Napriek vsetkemu to je slusny film, ktory za jedno pozretie stoji. 7/10. ()

Reklama

AlistairMir 

všechny recenze uživatele

Po Once in a summer jsem doufal, že tentokrát film dopadne dobře a místo slz se na konci budu smát. No a upřímně za sebe říkám, že se to povedlo. Nenásilný příběh, co vyvolá nejeden úsměv na tváři a hezky se na to kouká. Herci v hlavních i vedlejších rolích skvělí no ale pro mě opět vyčnívá Byeong-heon Lee, který toho mladého učitele dal opravdu parádně. Nádherná ukázka toho, že pravá láska někdy je kousek od nás a jen čeká, až jí objevíme. Scéna na záchodcích mě osobně děsně rozesmála a není jediná. U požáru jsem byl naopak napnutý a na konci jsem na učitele skoro až volal, ať to nepodělá :-) krásný film na večer. ()

wipeout 

všechny recenze uživatele

Veľmi Kórejsky decentný film, ktorý sa ale vymyká väčšine produkcie, ktorú som zatiaľ mal možnosť zhliadnuť z pochádzajúcej krajiny. Nečakajte veľkolepú, teatrálnu ale pritom stále uveriteľnú romantiku v štýke Sad movie, My sassy girl a podobne. Tento minimalistický filmík sa vydáva úplne inou cestou a zobrazuje peripetie, ktoré sprevádzajú tak prekrásnu ľudskú emóciu akou je láska. V reálnom prostredí sa málokedy naše sny pretavujú v skutočnosti, vysnívaní partneri nimi zostávajú v rovinách fikcie. Je to príbeh akých je vo svete veľa no aj napriek tomu si film udržoval moju pozornosť. Štylizácia prostredia sa vydarila na jedničku a nevyvolávala nijaké falošné romantické predstavy o živote na vidieku. No aj napriek všetkým pozitívam finálnym dojem nebol vôbec taký silný ako som zvyknutý z Kórejskej produkcie a preto sa prikláňam k 3,5*. ()

Renton 

všechny recenze uživatele

Scénář: Young-jae Lee .. Slaďáček to ano, ovšem ničím výjimečný. Ani příběhem - kolik takových milostných trojúhelníků učitel x učitelka x studentka tady už bylo; ani zpracováním - civilně natočené s výstižnou hudbou. Pro koreafans možná něco víc (ale přiznejme si to, žádná přidaná hodnota, tolik typická pro jihokorejskou tvorbu tam není), pro ostatní tuctový romantický příběh. Víc se mi líbila např. čínská Cesta domů. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama