Dům harmonie (TV film)

Dom harmónie

Drama / Romantický

Německo, 2005, 2x90 min

• Jazzzz

Telenoveloidní spatlatina, kde milostné zápletky jsou naprosto absurdní. Thýně udělá BUBUBU, načež strašně zamilovaná Japonka si veme jiného, Bléééé!!!(21.10.2007)

• Allien.9

Jak si někde všimnu nápisu "německý romantický film", beru nohy na ramena... A tohle je přesně ten případ. Jen s tím rozdílem, že tady jsem se u tzv. bojových scén (které berou tvůrci smrtelně vážně) nasmála jako nikdy.(15.12.2009)

Dávám tři jen proto, že jsem měla čest tu knihu číst a byla jsem z toho příběhu nadšená. Když jsem pak úplnou náhodou mrkla do televizního programu a zjistila, že běží v tv film stejného jména nadšeně jsem si před obrazovku sedla a koukala a koukala až do konce i na druhý díl. Nebýt té knihy dala bych mnohem méně, ale to své oblíbené spisovatelce udělat nemůžu. Co v tom filmu bylo tak špatně? Nejspíš, že kniha pojednává a životě jedné generace od cesty mladé Japonky až po její stáří, kdy vychovává svou vnučku. Tak jako v životě pojednává o tragédiích, láskách, prohrách i vítěztvích, ale bohužel film z knihy vytáhl jen další řádkovou romantickou mini zápletku a udělal z tohoto příběhu úplně zbytečně jen béčkový románek.(5.5.2008)

Napriek tomu, že včera dávali vcelku zaujímavý výber v telke, tak som si zvolil tento film, a čuduj sa svete, vôbec to neľutujem.(13.11.2011)

• charmin

Typicky nemecky "trhak", pripomina mi to jeden z tych venezuelskych zintrigovanych filmov.(3.5.2009)