Pošťák Pat

• Česko Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (více)

Rodiče i děti jsou už napětím bez sebe. V Greendale se totiž chystá velký fotbalový zápas pět na pět. Jenomže Pat si nekopl do balónu už pěkných pár let a také Julian má obavy, že svůj tým zklame. Naštěstí jim přípravné zápasy poskytují dostatek příležitostí si své umění zlepšit. Ale dostane se Pat do formy včas, aby se z něj stala hvězda? Pošťák Pat a fotbalová horečka - Pošťák Pat a odfounutý drak - Pošťák at a dobře odvedená práce - Pošťák Pat a výměna práce (oficiální text distributora)

-soch-

Pekná "bábková" animácia, vynikajúci slovenský dabing (staršie série boli dabované v Bratislave - v hlavnej úlohe MIRO NOGA a ďalšie sa dabovali v Košiciach - v hlavnej úlohe MIRO KOLBAŠSKÝ) a príjemné "prostredie" (s anglickým nádychom) v ktorom sa príbeh odohráva ma donútili dať TRI hviezdičky. ()

papaguy

Sledovatelné (dětmi). Ale po čase se to okouká. A Patovo soustavně příkladné nemotorné klaďáctví a pomalejší sousedi mi postupně začali lézt na nervy. Zajímavý komentář: Tigo. ()

tančísvlky

Aj keď príbehy nie sú nijako oslnivé, všetko ostatné je krásne jednoducho urobená grafika. Ručná práca je poznať na každom kroku. Takže to nemôže mať menej ako štyri hviezdičky... ()

Vrtulka103

Dávám tři hvězdičky ...za syna...lze vidět stokrát a nijak vás to nepoznamená...už jsem viděla horší pohádky pro děti. ()

terka805

Animované příběhy pošťáka Pata se zajímavou atmosférou vesnice, které mě kdysi přiměly k tomu abych vydloubala kusy podlahy, slepila je k sobě a postavila si svou malou podobnou vesničku... Věřte, že rodiče nejsou nadšení, když až takovou kreativnost vzbudí v potomkovi dětský seriál. Dnes už tyto doby připomínají jen nevyplněné spáry mezi dřevěnými deskami podlahy... Na úvodní písničku se nedá zapomenout! Tak si pojďme zazpívat... Pošťák Pat, Pošťák Pat, Pošťák Pat má náramný svět. Vstává brzy ráno, kocour mňoukne ANO, pak už oba s poštou vyráží...Pošťák Pat, Pošťák Pat, ... ()

Lennie

"Klepání, cink, a už psaní mám" :-) Jeden z hloupoučkých anglických "Večerníčků", který neoslní, ale ani neurazí. Má vše, co se od něčeho takového očekává: Chrabrého hlavního hrdinu, nakažlivou ústřední melodii a trochu nezáživný děj. ()

(fjw)

Pošťák Pat, Pošťák Pat,Pošťák Pat má nádherný svět.Vstává brzy ráno, kocour mňoukne ano - výborná melodie:) ()

blondboss

Poštár Pat je veselým, aj keď trochu čudným "večerníčkovským" počinom pre anglické deti, a samozrejme nielen pre ne. Nemôžem ale dať vysoké hodnotenie, keďže je to naozaj mierené na to úplne najmenšie publikum. Napr. to, že Pat je "majster sveta", ktorý všade bol, všetko vie a každému pomôže, až tak nevadí, ale to, že obyvatelia si medzi sebou posielajú poštou už pomaly aj hovienko z nutrie, tak to už je hádam aj na tie najmenšie deti príliš detinské. Slabé dve hviezdičky. 30 % ()

Puppy

Vypelichany kocour jak vytazeny z popelnice, k tomu dementne tvarici se postak jezdici ve vibrujicim auticku ... no to je uchylarna. ()

unclejack

Poštár Pat a jeho červené auto, čiernobiela kočka a chytlavá úvodná melódia. Jedna z tých lepších spomienok na Kúzelnú škôlku. ()

Monyfik

Plastické městečko a jejich obyvatelé nejsou moc dobře vzhledově vybavené, stejně jako Bořek stavitel. Z každého dílu se dá něco pochytit k ponaučení menších dětí. Ideální pošťák, který vždy každému pomůže. Je hrdinou těch nejmenších srdíček. ()

mcamino

Znal jsem původně z kouzelné školky.Průměrný animák, který jsem jako malý miloval, teď už by mě to tak nechytlo. ()

Jard

Parádna rozprávka! Vyrastal som na nej a dokonca aj v súčastnosti si ju rád pozriem. Dojem z rozprávky mi spríjemňoval hlas Mira Nogu. 85% ()