Když Marshall Lawson (Seagal) přišel při chladnokrevném a zdánlivě náhodném útoku o členy své úderné jednotky, bere jako svou povinnost podivné okolnosti brutálního vraždění vyšetřit. Při svém pátrání brzy odhaluje vojenskou operaci CTX Majestic, jež podléhá takovému stupni utajení, že se armáda rozhodne Lawsona odstranit, aby své tajemství ochránila dál. Lawson je však neúprosný a pouští se do nemilosrdného a nerovného boje proti organizovanému drogovému obchodu, který je, zdá se, tajně řízen prohnilou buňkou přímo zevnitř armády. (oficiální text distributora)

andy60

Proč to bylo, doprdele, celý ve tmě? Napadá mě jen jedno vysvětlení - že Seagal přišel za režisérem a řekl mu něco v tom smyslu "kámo, koukej to nasnímat celý v pološeru, možná lepší bude v úplný tmě, ať divák nevidí to moje panděro". Sám Segal nepředvedl prakticky nic, v závěru dvakrát zašermoval rukama a bylo vymalováno. ()

martin2702

Tenhle film vypadá o dost lip než plno jiných Segalovek docela pěkný ženský ale myslím si ze s toho mohli vyždímat víc dávám tři hvězdy na víc to není 35% ()