Nelítostná volba

Peter Svab

Scénografie:

Burton Rencher
  • Karush

Takmer nulové napätie, žiaden veľký prevrat nenastal, vo vyvrcholení žiadna originalita a nemôžem vynechať dialógy typu: -Ľúbim ťa, mami!,-Koho? Mňa? :D(12.8.2009)

• pravo

Tia Carrere vymenila pátranie po artefaktov za pátranie po členoch vlastnej rodiny. Film silne vypadá ako stovky trilerov z televíznych produkcií a keďže veľké zvraty či nebodaj prekvapujúca pointa sa nekonajú, tak aj moje hodnotenie nemôže ísť vyššie. Ako veľmi oddychový film áno, ale ak chce človek vidieť ozajstný triller s napätím a ostatnými atribútmi tohto žánru, tak potom nie. Scenár je tu totiž natoľko slabí, že ja osobne sa prikláňam k tomu, že by stačil akurát tak na natočenie jednej časti nejakého krimi-seriálu, ale na film je to málo. Ale aspoň Tia svojim hereckým talentom zahrala svoju krásu do kúta...alebo sa vytratila s vekom...no možno je moje hodnotenie akosi zhovievavé...(23.5.2008)

• Tommassi3

"Nevzdávat se je chvályhodná i otravná vlastnost.. Neschopnost se něčeho vzdát.."(7.4.2015)

• Djkoma

Proč se k tomuhle propůjčila Tia Carrere opravdu netuším, ale tohle není film pro ni. Nějak jí tu pěknou doktorku, co udělá vše nevěřím a kdyby radši hrála striptérku, mužská část diváků a snad i část té ženské by byla o dost raději. Jinak klasický snímek o uneseném partnerovi/dcerce, kterou únosce využívá pro zplacení dluhu minulosti. Atmosféra filmu se těžko hodnotí, když film běžel okolo půlnoci... Co bylo kvalitou režiséra a co nočními hodinami, to zůstane otázkou:)(8.12.2009)

• Smok

Bolestné sledovanie silne nudiaceho thrileru s tak prevareným "únosovým" nápadom, že diváka až strasie. Mne osobne chuť do sledovania nepridávala ani neuveriteľne nesympatická neherečka Tia Carrere.(12.8.2009)