poster

Tři v šachu

 • Velká Británie

  Two Down

Komedie / Krimi / Thriller

Velká Británie, 2015, 88 min

Režie:

Matthew Butler

Scénář:

Matthew Butler
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • Malarkey
  ***

  Na to, jak si v Anglii tenhle film chválí, je na mě až moc nudnej. Čekal jsem nějakou poctivou anglickou haha-suchařinu a přitom na mě vystřelila plitká bejkovina, která bavila alespoň svým zpracováním, ale nakonec bylo fajn, že měla jenom oněch 88 minut.(20.10.2017)

 • Aky
  ***

  Je to asi docela pěkně a zejména chytře napsané, ale jaksi podivně zrealizované. Spousta schválností, chvílemi až ztřeštěný střih. V závěru to dostává trochu formu, ale do té doby to spíše rozčiluje, než napíná.(10.12.2017)

 • slunicko2
  **

  Špetka černého humoru a trocha krimi. 1) Snímek je rodinná záležitost. 35letý režisér Matthew Butler-Hart napsal spolu se svou ženou scénář, spolu se podíleli na produkci a na tvorbě ruchů. Tori Butler-Hartová si zahrála přepadenou Sofii. Režisérův bratr 29letý Graham Butler (pizza boy Luke) spoluzaložil produkční společnost Fizz and Ginger Films (oba bratři a Tori). 2) Film je poněkud těžkopádná a zbytečně natahovaná krimikomedie. 3) Další účinkující: Nick Rhys (Johnův bratr Sam), 35letý Alex Hassell (nájemný vrah John Thomas).(1.6.2018)

 • iz67
  ****

  Vtipná hříčka, která neurazí. Jemný humor, dobrý casting - užil jsem si to.(27.8.2018)