Smrtící instinkt

Josh Muscatine

Scénografie:

Ruston Head
  • Diamant

Policajt, ktorý má strážiť kontroverznú umelkyňu, jej dovolí, aby mu dala putá kvôli fotografovaniu. Úplne nevhodne prichádza prezentácia jej kontroverzných fotografií počas záverečných titulkov.(27.5.2008)

• Dale

Je zaujímavé sledovať, ako bratia Baldwinovi s pribúdajúcimi rokmi priberajú na váhe, aj keď do tridsiatky to boli také tintítka (až na Daniela, ten bol prasiatko odjakživa). Najskôr sa zaoblil Alec, potom aj Stephen a Williama som pre istotu už dlho v ničom nevidel. Pomaly už mám problém ich rozoznať, až na Aleca, ktorého spoznám podľa toho, že vie hrať, kým zvyšní traja sú ako herci tragickí. Tak som sa tu tešil aspoň na Kristy Swanson, ktorá vždy vedela potešiť aspoň moje oči, no aj ona má po desiatich rokoch už nejaké kilečko navyše, aj keď stále tu ešte vyzerala veľmi dobre. No, čo by som ešte napísal k tomuto filmu... dej - 0 bodov, napätie - 0 bodov, proste videofilm za pár drobných...(13.7.2014)

• dopita

Pěknej šunt. Totál o hovně děj a režie doslova strašidelná. Navíc je na filmu velmi bolestně vidět, že stál pár dolarů, možná spíš centů. Co se herců týká tak Stephen Bladwin je hnusnej jak hovno a já bych mu nesvěřil hlavní roli ani v reklamě na vložky, zatímco Kristy Swansonová opět prokázala své kvality (pořád hezká) i nekvality (hrát neumí).(28.12.2012)

• Enšpígl

Instinkt mě říkal, že se nedočkám ničeho extra ani napětí, ani hereckých výkonů a úžasného filmového zážitku a měl pravdu. Fakt originální plakát vymysleli tvůrci, to hodně napovídá .(19.10.2006)

• Hunt

Kopírovaný plakát i český název bych s original filmem vůbec nespojova. 10%(5.5.2013)