Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Príbeh o tom, ako úloha vo filme pomôže dievčaťku nájsť sebavedomie, obdiv a uznanie kolektívu. (dyfur)

Recenze (4)

berg.12 

všechny recenze uživatele

Pokud si vzpomínám, jde o docela povedený dětský film. Hlavní hrdince Janni se posmívají, že vypadá jako kluk a její situace se ještě zkomplikuje, když si jí jeden režisér přeje do role prince v právě natáčené pohádce. ()

hygienik 

všechny recenze uživatele

NDR filmy pôsobia tak marťansky: účesy, oblečenie, ba aj budovy vyzerajú tak, že, keby som sa vtedy nenarodil, neuverím, že socializmus bol realitou. Samotný problém hlavnej hrdinky, dnes v časoch rozkvetu LGBT, už ani nevyznieva ako problém. Scény z natáčania boli asi najzaujímavejšie z celého filmu, no zdá sa mi, že to celé je dejovo takmer o ničom. Skrátka je to "rozprávka len pre pamätníkov". ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Filmy pro děti a mládež z NDR, samostatná kapitola. Ta škodovka prohánějící se ulicemi šťastného světa. Šerm, barevná televize a špičkové triky v postprodukci DEFA: Konec srandy, tenhle film musel být trošku o hovně už ve své době. Jana není na holky, ale vypadá jako kluk. V dnešní době kdyby měla hlavu vyholenou a byla celá potetovaná včetně obličeje, nebude mít problém zapadnout ani zasunout. Doba se dost změnila. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama