Reklama

Reklama

Rise of the Animals

Trailer
USA, 2011, 70 min

Režie:

Chris Wojcik

Hrají:

Greg Hoople

Videa (1)

Trailer

Recenze (8)

ricci.s odpad!

všechny recenze uživatele

Toto odporúčam! Také úžasné, prekrásne a profesionálne vraždiace zvieratká ste totiž ešte nikdy v žiadnom filme nevideli! Ten môj odpadík si naozaj netreba všímať, možno som sa len zle vyspal. Pretože táto krvavá, kúzelná, zábavná a inteligentná hororová komédia je asi jediná svojho druhu a možno sa jedného dňa zapíše do histórie. ()

Dellamorte

všechny recenze uživatele

Hodnotím od 5 - po odpad - čiže nehodnotím. Zverina ešte asi nebola taká vtipná , ako v tomto prípade a mám dotieravý pocit , že rejža si urobil z diváka parádnu zábavu, hraničiacu až s filmovým znásilnením. Červenou sa nešetrilo, videla som väčšie zhovadilosti , takže som to zmákla na jeden neprerušený play. PARTY MOVIE ! ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Je to divný ale i když je to šílená kravina tak jsem se bavil. Zvířata začnou blbnout a tak se dovazeč pizzi a jeho dva kamarádi rozhodnou někam zdekovat, no jak už bývá zvykem něco je sem tam napadne. Zvířata jsou tady neuvěřitelně plyšovití a špatní jak to jen jde, třeba gorilla či útok medvěda je tak neuvěřitelně odporná animace že se člověk jen směje. Herci toporní jak Brno, no a o příběhu ani nemluvím. Co mě naopak celkem překvapilo byla krev které byl dostatek, a i to že se tu neustále něco děje, nenudil jsem se prakticky vůbec. Je to prostě špatný ale na druhou stranu zábavný. ()

zipS odpad!

všechny recenze uživatele

rozumiem... ved rezijne treba niekde zacat, aby bolo co vylepsovat a zdokonalovat sa.... ale zacat takymto brakom? Chris Wojcik odpisal si sa a dobre ti tak :] ()

Reklama

Reklama