Medvídci mývalové (TV seriál)

• Kanada

The Raccoons

Medvedíky mývali

Animovaný / Rodinný / Komedie / Drama

Kanada, 1985, 25 min

Rick Jones

Komentáře uživatelů k TV seriálu (11)

Za mlada jsem to sledovala, ale největší zážitek na tom bylo zpětné zjišťování, co to vlastně bylo, neb jsem si pamatovala jen tu růžovou obludu a přeražený nosy... :)(12.7.2009)

Medvídci Mývalové, seriál mého pozdního dětství.(29.3.2007)

1651. hodnocení:(6.3.2017)

Tohle už jsem sledoval taky jako starší, vlastně na prahu puberty a už teď to pro mě má jistou dávku nostalgie...(10.1.2009)

vyborny, bohuzel zapomenuty serial. Samozrejme diky Cyrilovi(4.11.2009)

Konečně jsem ho našel :-) Celé roky hledám ten seriál "kde byla nějaké zvířátka v lese, ale už ani nevím jaká a proti někomu bojovali" a nikdo z mého okolí o něčem takovém nevěděl. A dnes na mě vyskočí na YouTube obrázek z jednoho jejich videa a hned jsem doma :-) Jsou to přece mývalové - The Racoons !!! Divím se že tenhle super seriál tady má tak málo komentářů (asi mají ostatní podobný problém ho najít), já jsem na to v dětství koukal pořád a hrozně mě to bavilo. Myslím že to běželo taky v rámci Magionu. - YouTube CZ znělka - http://www.youtube.com/watch?v=T_aUPz7ivNI.(24.5.2012)

Hodně milá vzpomínka na dětství. Prakticky už jsem na tenhle seriál zapomněl, ale nedávno jsem ho znovu objevil a kupodivu na mě fungoval naprosto stejně jako před lety. Animace není nijak extra krásná, ale přesto má své jedinečné kouzlo (zejména ty obrovské zahnuté nosy).(14.3.2014)

Medvídci mývalové. Seriál mého mládí, u kterého jsem nemohl odrazit oči, páč vždycky mě překvapoval svými groteskami tvrdohlavého, ale velmi ochotného a hravého mývala Berta. Tenhle seriál se zdá býti při prvním dílu velice složitý k pochopení a seznámení s vedlejšími tvory, na druhou stranu pokud se dostaneme do pointy seriálu, tak už si člověk jen užívá zábavu. Bert se svými dalšími přáteli zažívá úžasné dobrodružství, zvraty a snahu se vyhýbat lstivému boháči, obchodníkovi Cyrilovi, který udělá vše proto, aby se mývalů zbavil a z lesa vytěžil co nejvíc prachů. V dalších sezónách přijde na řadu i další mývalova rodinka, která má i děti (Bentleyho a Lisu), kteří dané situace moc neulehčují, na druhou stranu i tam zažijeme úžasné dobrodružství. Musím tvrdit, že píseň Run With Us mi zní po celou dobu v uších a jen díky ní jsem s mývalkama v jejich světě. Věřím, že jednou tenhle seriál bude mít remake, tak jako Animáci.(31.10.2020)

Seriál mého dětství, ještě mám doma kazetu jejich dvou dílů, prostě úžasné!(11.1.2012)

Tohle je klasika, jen si to asi málokdo pamatuje. Tady je znělka http://www.youtube.com/watch?v=FXsjzcC4Jdw(24.1.2010)

Rozprávka-seriál môjho detstva. Neskutočne rád som kreslil Cyrila Sneera - Cyrda Šklebivý a treba uznať, že český dabing bol vynikajúci, škoda, že už sa to nedá nikde pozerať, kúpiť, zohnať. Ten český dabing bol vynikajúci. + Krásne prostredie a atmosféra.(23.6.2012)