Dark Ride

• Slovensko Jazda smrti

Dvě malé holčičky, jeden zábavní park, jedna atrakce, ale žádná cesta zpět. Vraha, žijícího uvnitř atrakce, se podařilo chytit a s diagnózou mentálně retardovaného na úrovni 5-ti letého dítěte zavřít do léčebny. Dvě malá děvčátka však nebyla jediná. Našlo se dalších 14 obětí... Ovšem to se netýká party pěti teenagerů, kteří se vydávájí na výlet a chtějí starosti zanechat daleko za sebou. Užívají si cestu, pro zpestření jízdy naberou ještě stopařku, vypadá to na naprosto bezstarostnou jízdu.Ale jen do okamžiku než se rozhodnou užít si trochu adrenalinu přespáním v temné atrakci zábavního parku s přízračným jménem "Dark Ride"... Nebo se jich ona pochmurná historie přeci jen týká? (Tuatha)

Danny F.

V tomto filmu se, než dojde k vraždě, zbytečně dlóóóuho kecá. Dal bych jen jednu hvězdičku ale přidám ještě jednu na vrch za vraždičky. Také jde o klasiku vyvražďování a rutinní horor. Zdá se mě to nebo zde někdo kopíroval Jasona Vorheese a Michaela Meyerse? Vrahoun s maskou?? To už tu bylo a v lepším podání. 30% ()

kery- odpad!

S tímhle filmem se to "bahno" táhne hned od začátku. Scénář je nedotažený a plný nesmyslů, stačí vám minuta na to, aby jste zjistili, že jde o další typickou teenagerovskou vyvražďovačku a že na konci z celé bandy přežije jeden nebo dva lidi. Ve chvíli, kdy psychopat uřízne hlavu dívce, která má plno práce s kouřením kluka - kterého ani nezná - a on kupodivu nic nepozná, jsem měl chuť to vypnout. Navíc chování postav a načasování vraždícího retarda, který KUPODIVU nebyl odsouzen na smrt za vykuchání 2 mladých puberťaček, a KUPODIVU utekl z léčebny zrovna ve chvíli, kdy se celá banda chystala na návštěvu atrakce, je na úrovni ODPADU! ()

Cortesz

Další rutinní vyvražďovací hororová záležitost, se síleným maniakem. Herci katastrofa, nemají co hrát, k tomu jsou absolutně nesympatičtí. Po hororové stránce chabé, překvapivá pointa byla průhledná a mě osobně došla tak v polovině filmu, takže její záměr překvapit se nekonal. Jedna hvězda jen za to, že jsem fanda hororu. ()

Patches1984

Co tenhle film zabíjí, je první hodina (tedy vlastně dvě třetiny stopáže), během které se nestane vůbec, ale vůbec nic. Prostě se jen někam jede, u toho trochu kecá a kouří tráva. Nic víc. Kdyby ale aspoň to, co následuje, za to čekání stálo. Místo toho se dočkáme tuctové béčkové vyvražďovačky bez nápadů, se zbytečně natahovanými honičkami a předvídatelnou pointou na závěr. Jediným plusem je tak pár zajímavých záběrů, celkově slušná kamera a místy docela povedená atmosféra domu hrůzy. To ale bohužel nestačí ani na průměrné hodnocení. 4/10 ()

blekekeke

Jak jsem se k tomuhle dostal? Jednoduše, spletl jsem si film se stejným názvem z roku 2007, který je prý na jiné úrovni, než tahle ublikaná, uječená, zmatená, zakoktaná slátanina. ()

numan

6 nechutných amerických adolescentů je postupně masakrováno jedním vraždícím psychopatem v masce. Nejstrašnější na tom je, že někteří bohužel přežijí. Místy je to nuda k uzoufání, při stopáži 95 minut jsem měl dojem, že sleduju nejmíň dvouhodinový Béčko. Oprava - Céčko. Jedna hvězda za bubu-park a závěrečné "překvapení", které opravdu nikdo nečekal. :oD ()

Tuatha

Film na který stačí koukat cca 10 minut a člověku to stačí. Ne že by to bylo zas tak hrozný (ale jo), ale člověk ví, o čem to je. Jen neví, kdo zbyde. Někomu se může líbit rádoby psychopatická atmosféra v zábavním parku včetně hudby. Za to tu jednu hvězdičku. Jinak nuda a nuda. Hororová „vyvražďovačka“ bez nápadu. ()

evelouch

Mě to bavilo. Občasnou nudu rychle vystřídala nepříjemná atmosféra atrakce strašidelného domu. Po delší době slasher, co se mi fakt líbil. Ale přišlo mi, že film trochu opisoval od horroru "The Funhouse" z roku 1981. ()