poster

Americký vampír 3

 • Česko

  Americký vampír

 • Kanada

  Red Blooded American Girl

Horor / Thriller / Sci-Fi

Kanada, 1990, 89 min

Režie:

David Blyth

Scénář:

Allan Moyle

Hudba:

Jim Manzie

Střih:

Nick Rotundo

Scénografie:

Ian Brock
(další profese)
 • SOLOM.
  **

  Od tohoto filmu jsem očekával mnohem víc, než se mi nakonec dostalo. Nelogické dialogy, nudné scény a slabý děj patří k hlavním mínusům celého filmu. K tomu lepšímu patří naopak několik světlejších okamžiků, lechtivější scénky a pěkné herečky. Jenže jako fanouška hororového žánru mě tenhle film zrovna dvakrát nepotěšil. Podívat se na to určitě dá, ale maximálně jednou a nikdy více.(20.6.2010)

 • Terva
  *

  Doporučuju si v bonusech na dvd pustit Fotogalerii, je to to nejlepší, co pro tento snímek můžete udělat. Strašně vtíravá hudba, která se vtírá i do dialogů herců. Je neustále slyšet a je to velice nepříjemné. Děj filmu ani nebudu popisovat. Tak jen heslovitě. Hudba: Jim Manzie, Kamera : Ludek Bogner, Scénář : Alan Moyle, Režie : David Blyth. To nejhezčí z filmu, to co mě nakonec donutilo dát jednu hvězdu je výkon Heather Thomas, ve filmu jako Paula Bukowská. Její dva taneční výkony jsou nádherné, zvlášť když ona je opravdu pěkná ženská. Tanec v kuchyni při vaření a druhý tanec z nožem opravdu stojí za podívání...a pak se vraťte k té Fotogalerii. Ve filmu si zahrál Christopher Plummer jako Dr. Alcore.(7.11.2010)

 • cariada
  **

  Naprosto trefný název, nebot se opravdu jedná o upíry na americký způsob. Je to hodně nezvyklý neboť tady upíři nelítaj, nemají zuby tudíž si musí do oběti mnohdy udělat něčím díru, nespí přes den natož v rakvi. Hlavní hrdina vědec, co je naverbován do laboratoře, kde se dělají výzkumy s krví, mě silně připomíná protagonistu jednoho seriálu MacGyver. Taky si ví vždy se vším rady. Celý děj je sice hodně slabý zvlášt konec kdy vše skončí jak jedna velká pohádka. No je to béčková šílenost, ale nák mě ani nevadila.(1.12.2013)

 • Campbell
  **

  Jo tohle mě nebavilo ani v době VHS, a ani Coates či Plummer to nezachrání. COž o to ten film má dobrej příběh na upířinu ale je naprosto jak to říct.... Bez upírů, upíři se vyskytují sporadicky a když už tak jen na chvíli, navíc neuvěřitelně nesympatičtí herci vedlejších rolí. Prostě unylá nuda která snad nemá 90 minut ale rovnou 180. Škoda.(24.9.2011)

 • Karamanlis
  ***

  Počiatkom 90. rokov už bola svetová hororová scéna pomerne presýtená viac či menej vážne ladenými snímkami s vampírskou tematikou, takže záležitosť ako Red Blooded American Girl asi vopred nemala šancu niekoho obzvlášť zaujať. Ono ani nie je moc čím, je to totiž taká ani ryba ani rak, balancujúca kdesi medzi vážnym hororom, sci-fi a miestami až komédiou a o skutočných upírov tu vlastne ani nejde... pozrieť sa to ale dalo.(16.4.2011)

 • - Natáčení probíhalo v kanadské provincii Ontario ve městě Toronto. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace