Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sam Keenan (Van Damme) je bývalý člen elitní jednotky amerického námořnictva s bojovou zkušeností a určením chránit americké zájmy kdekoliv na světě. Ale v den, kdy přijíždí do svého nového působiště v bouřlivé východoevropské zemi, je Keenan vržen do krvavé a chaotické scény: Těžce ozbrojení rebelové vyplenili hlavní město, zabili amerického velvyslance a hrozí svrhnout nového prezidenta i křehkou demokracii. Keenan rychle zajišťuje americké velvyslanectví a poskytuje prezidentovi úkryt. Ale pomoc amerických jednotek je daleko a agresivní povstalci uvnitř. Keenan musí zlikvidovat povstání…před tím, než ambasáda lehne popelem. Legenda bojových umění Jean-Claude Van Damme se představuje v impulzivním thrilleru plném divokých bojových scén, super napětí a nonstop akce! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (84)

Wormboy 

všechny recenze uživatele

No ja by som az taky kruty nebol. Ide o becko a nehra sa to na nic ine. Na rozdiel od poslednych Lungrenovych filmov sa tu v podstate neustale nieco deje a akcia je niekedy naozaj akcna, aj ked Jean Claudove mlatenice su natocene katastrofalne. Zamyslat sa nad dejom nema zmysel, rovnako nad tym, ze "armada" prezidenta pozostava asi s dvoch obrnenych vozidiel a par vojakov. ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Kdepak, jeden americkej mariňák vydá za dvacet moldavskejch komunistickejch pučistů. To se pak těžko dobíjí americká ambasáda byť s mohutným přečíslením a revolučním zápalem. No a když mariňákům velí Sam Keenan, bylo by snad lepčí na revoluci zapomenout úplně. Jen ho nerozdovádět... Tohle bylo klasické béčko poplatné své době. Efekty žalostné, v roce 2006 holt ty výbuchy a kouře na písíčkách ještě nevypadaly tak reálně jenže za ty prachy co na film asi byly v reálu nějaká embassy rozstřílet prostě nešla. Film si tak u záběrů na US. Army hojně vypůjčoval záběry z jiných snímků a tak kdo se na chvilku jen trochu více zamyslé zjistí, že se na pomoc ambasádě hrne jen co se týče vrtulníků asi desítka typů v různých kamuflážích i bojové výzbroji... a tak bych mohl pokračovat. Je fajn, že alespoň dle přesvědčení filmařů byli Američané ochotní krvácet za prezidenta Moldávie v rámci demokracie, protože to co v současnosti předvedli Kurdům po invazi Turků není nic jiného než obyčejná kurvárna. Dávám tedy za dva kbelíky s hřebíky. Amerika už holt není tím světovým četníkem co se snažil udržovat na světě klid a rovnováhu (samozřejmě zájmy USA byly na prvním místě). Dnes je spíše silou co občas někde něco pomůže rozmrvit a pak se odtamtud stáhne... A to píši jako příznivec této velmoci . * * ()

Reklama

Jizni Tlapa 

všechny recenze uživatele

Kde je JCVD a jeho legendární práce nohou a propracovaná choreografie? Kde je vtipný scénář plný frajerských hlášek?Kde je závěrečná propracovaná eliminace záporáka?Kde je dotažená tréninková příprava? V Zástupci velitele rozhodně ne!!!!!! Zbyly tak už jen umrněné dvě hvězdy za jediný souboj a pár odfláknutých akčních momentů...zklamání. ()

otík 

všechny recenze uživatele

Jean-Claude se nám po delší odmlce konečně ukázal ve svém novém filmu. Vydal se ve vyšlapaných šlépějích Seagala, Lundgrena i Snipese a vyjel si svůj nový film natočit do Rumunska. Vydává jej za Moldávii, ve které je americká ambasáda obsazena protiprezidentsky naladěnými bojovými jednotkami jakýchsi separatistů, přičemž obranným americkým vojákům velí po zabití velvyslance Van Damme, jež si zahrál prý tvrdého a výborného velitele. Děj je průhledný až běda, každý pozná, že se na Američany šije nějaká bouda, jen náš samozvaný velitel to nepozná. Poté, co zařve několik civilistů a z jedné pasti se stanou vlastně dvě, přiletí americké vrtulníky a vše dají do „pořádku“. Že prozrazuji děj nevadí, ten je stejně plytký jako většina béčkové produkce. Ano, je to béčko jako vyšité, na druhou stranu není nikterak nudné. Stále se někdo někde střílí, něco se řeší, i ten čas na lásku bude. Van Damme nám už stejně nemá co nabídnout (svaly fuč, rotačky s výskoky fuč, už ani tak tvrďácký pohled nemá, jen ta boule na čele mu zůstala a zvyk ničit nepřátele ranou své hlavy do cizí hlavy =), a tak přijměme pozvání na solidní střílečku, kde je Jean-Claude docela umenšený a nehrají si na nehorázného machra, který všechny zkope a vystřílí. Třeba nakonec budete překvapeni, že on ten Belgičan je ve své podstatě stále ještě sympaťák. ()

Beky odpad!

všechny recenze uživatele

....teď se musim přiznat..i já občas na párty, nebo akcičce přeberu....prostě dám si rád do nosu....pak jsou mi ale strašně líto hodiny, které během druhého opičího dne proflákám v posteli!!!...nechce se mi nic dělat a vlastně ani nemůžu!!!....ale máme tady i vyjímky, takový Simon Fellows....???vůbec netušim co mám napsat.????...tohle se nedá popsat...musíte vidět a trpět jako já...chybí mi dokonce 30min.a já se bojim, že mě zabijou....., prostě tak něco strašnýho se téměř nedá vydržet!!.....když zařadim film do kategorie C až Z ( tam už se kvalita stírá:), tak teda dám jednu hvězdičku!!!!!...je to o třídu horší než Wake of Death!!!...fakt se bojim co mi předvedou Hard Corps, ale co jsem tak letmo viděl,tam přece jenom asi byl nějaký rozpočet!!!...a proč teda na to koukám???...ze zvědavosti!!!!! ()

Galerie (39)

Zajímavosti (2)

  • Natáčení probíhalo v rumunské Bukurešti. (Terva)

Reklama

Reklama