Na počátku 40. let věřili nacisté, že okultismus skrývá tajemství věčného života… Projekt profesora Wirtha zatáhl nevinné lidi do smrtonosné hry. Po několika desetiletích se na stopu podivného experimentu dostávají dva bratři. Netuší ovšem, jak děsivé věci skrývá minulost. Jejich pátrání se brzy změní v boj o život! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Terezasch odpad!

Opravdu hrozná blbost. Tomu se ani věřit nechce. Přitom nápad nebyl zas tak špatný. Ale celkové zpracování působilo až směšně. Navíc to byla strašná nuda, nic se tam nedělo. Mohli z toho udělat krátkometráž o délce 15 minut, a ve výsledku by to bylo stejné. Pustila jsem si to jen kvůli Fassbenderovi, který se tam promenádoval dohromady asi dvě minuty. Hrůza, děs, trapas. ()

Scaevola

Zajímavý námět je v počátku podpořen skoro neuvěřitelným spádem skrze naštvanou bratrskou dvojici, leč přibližně od poloviny film výrazně ztrácí dech a zrůdný nacista na strašení nestačí. Možná, že kdyby se tvůrci přidrželi mysterióznější atmosféry prologu a nezabývali se hned krví a oživováním všeho možného, podařilo by se jim udržet náladu déle. ()

Světloslav

Joel Schumacher při svém nerovnoměrném výkonu (8MM --- Batman & Robin) se s Blood Creek ocitl zase dost v podprůměru. Příběh logikou neoplývá, to je u okultního tématu škoda, z tajuplnosti se pak stává jenom způsob, jak film okořenit, aby nebyl úplně o ničem. Protože to vlastně docela o ničem je. Zkratka Hitler - runy - vikingové - Amerika ještě jde, ale pak se najednou dostaneme k oživování mrtvých - nesmrtelnosti - zatmění Měsíce. A těmito tématy proběhnou dva bratři, kteří řeší svůj vztah k otci, pár zombíků, pejsek, kůň a rodina německých přistěhovalců. Prvních pár černobílých minut s Fassbenderem slibuje hodně, ale kde nic tu nic. A záběry z chatrné stodoly, kde to proužkovaně prosvěcuje na zkrvavené hrdiny, samozřejmě nemůžou chybět. Ani rádoby malůvky z grimoárů nepomáhají. ()

miromir

Dalo se to zhlednout melo to celkem svizny dej ale napeti takrka nula a nakonec mi to cele pripadalo jako kdyby to mel byt prvni dil nakeho strasidelneho serialu. ()

Snakefinger

Film od Schumachera je vždy pekelným zážitkem. Ne tak v tomto případě. Nudný, laciný o ničem a aspirant na blábol roku. Super natočeno, to jistě ano, jak je tomu i mistra zvykem, ale zbytek ....... darmo mluvit. Byl to horror, komedie, parodie, drama, thriller? Jo už vím. Konina. ()

NeverEver

Film, kde si po 15minutach chci radeji uvarit caj, a po dalsich 10minutach bych potrebovala neco silnejsiho, abych se mohla koukat dal, nestoji za vic nez za jednu hvezdicku:-( Nuda a naprosty nezajem. ()

Richie4422

Milujem béčkovice a čo znie lepšie ako nazi zombie vampír hybrid držiaci rodinu v pasti. Bohužiaľ, záporák je doslova slabý. Bojí sa jedného symbolu, keď má možnosť zakročiť, premáva sa kade tade a keď už môže zabiť, ako správny nazi zombie sa rozhodne pre darovanie života, nehovoriac o poslednej scéne. Celý význam deja stratí svoju podstatu. Škoda. ()

flyer.nick

Jako není to úplně blbé. Ale dobré taky ne. Chtělo by to trošku víc okultismu a příběhu a míň nesmyslného pobíhání kolem. Ale jako béčkovina je to skoro až nadprůměrné, jen vzhledem k režisérovi a obsazení bych čekal víc. ()

GizmoD

Horor o nacistickej viere vo vitazstvo vojny prostrednictvom okultizmu - vikingske runy. Purcell tentokrat tiez unika z vazenia, ktore ale neohranicuju mreze. Na jedno pozretie obstojny horor, aj smrte su pekne, scasti gore. ()

kosak

Nechápu tak nízké hodnocení filmu.Ano má své mouchy,nelogičnosti a jiné kraviny.Levnost je taky zřejmá.Ale i tak pro mě po dlouhé době konečně pořádný a krvavý horor. ()

batuzekk odpad!

Nemůžu komentovat, protože mi to nedalo a musel jsem to vypnout. Kam dal Joel Schumacher hlavu když tohle režíroval ??? 0% ()

Levice05

Dva mí oblíbení herci Henry Cavill a Michael Fassbender v jednom filmu.? Co víc si přát? Lepší scénář. Obávám se, že, oba na počátku svých slibně se rozvíjejících se kariér, kývli na natáčení známému režisérovi, aniž by scénář četli.. Potenciál film měl, ale s přibývajícími minutami a nelogickým chováním postav se vytratil. Jedna hvězda za zombie koně. ()

To? To je ono!

To? To je ono!

14.03.2009

Vědí to všichni fanoušci Stephena Kinga. Víc jak tisícistránková sága o skupině přátel čelících démonům svých dětských strachů patří bezesporu k tomu nejlepšímu, co kdy hororový král napsal.… (více)