Krvavý potok

Krvavý masaker

Horor / Thriller

USA, 2009, 90 min

• Chatterer

Nápad byl místy dobrý (zombie kůň), ale asi chyběl peníz, bo ty efekty byly místy fakt otřesné. Jinak 40% za mé oblíbené nazi-okult téma.(28.1.2010)

• DEXTER099

Tento snímek jsem chtěl vidět hlavně kvůli Dominicu Purcellovi,ale tady někdo asi v dětství moc četl strašidelné knížky a pak se jednoho dne rozhodl udělat rádoby děsivý film.No Michael Fassbender jak ho moc nemusím ,tak jako nacista a posléze obluda (nebo jak to nazvat) ušel ,ale jinak to byla ulítlost.Jelikož,ale nechci dráždit temné síly tak za mě celkově 40% a dvě hvězdy.(26.12.2015)

• Ramirez85

Chápu, že to chtějí Amíci natírat fašounům i šedesát let po válce, ale jestli to chtějí dělat takovýmhle způsobem, tak to potěš Adolf... Scénář psanej na koleni... houfu cvičených opic, co si frčí na LSD, herci toporní, topornější, až úplně nej... odpornější, demence na druhou při scénách s jakýmsi zombie koněm, no a hlavní zápletka? Really? Takže suma sumárum jedna hvězda za Fassyho, druhá za ty nechuťárničky a za to oko uprostřed čela, protože to jako... buhahahahaha. A já myslel, že v kómatu je Michael a ne Joel...(14.8.2016)

• Campbell

A tak jsem čekal že Schumacher po filmu Teror, znova překvapí, ale asi jsem čekal více.Příběh je celkem dobrý a dokáže překvapit, ale bohužel zpracování je tak žalostné až to bolí.Jediná scéna která se mi líbila byla scéna se zembie koněm, ale jinak jsem se spíše nudil a hlavně film mi přijde herecky nezvládlej, Purcell i Cavill jsou kvalitní herci ale tady se teda moc nepředvedou, oni hlavně nemají ani nijak co moc hrát. Atmosféra je nulová a krvavost taky, 2* za zmíněného koně a za sem tam dobrou scénu, ale jinak zklamání.(16.8.2012)

Poctivý horor se solidním tempem a pořádnou dávkou napětí, který uplyne jako voda. V nevyrovnané filmografii veterána Joela Schumachera ho řadím ke kvalitním hororům.(12.2.2010)

• - Režisér Joel Schumacher a scenárista David Kajganich sa vážne pohádali o zmenách, ktoré chcel vo filme urobiť Schumacher. Podobná situácia sa udiala aj pri natáčaní filmu 8MM so scenáristom Andrewom Kevinom Walkerom.
    Finálne slovo mal nakoniec Schumacher, ktorý sám prepísal časti scenára. (elanius)

• - Ve filmu se měl objevit Jesse Metcalfe, ale na poslední chvíli byl nahrazen Henrym Cavillem (Evan). (Chatterer)

• - Dominic Purcell a Wentworth Miller se setkali již při natáčení seriálu Útěk z vězení (od r. 2005). (Stirek45)