Krvavý potok

Town Creek

Krvavý masaker

Horor / Thriller

USA, 2009, 90 min

Zas taková tragédie to nebyla, maximálně obrovské zklamání! Začátek hodně slibnej, ale pak to šlo celé s kopce, hlavně po doražení bratrů na farmu! Ale jako béčkový mysterák na večer bez přemýšlení to stačí! Nebudu říkat že je to průměr protože vím o lepších. Na druhou stranu nemůžu říct ani odpad, nebo nekoukejte na to, jelikož to za shlédnutí stojí! 48%(11.5.2013)

Schumacherova kariéra připomíná horskou dráhu, tudíž jsem zpočátku byl k Town Creek hodně skeptickej. K mýmu překvapení jsem se ale bavil od začátku do konce. Ten příběh je nehoráznej úlet, to bez debat, ale nějakou vyšší mocí to jakžtakž funguje. Prostředí odlehlý farmy, jejíž obyvatelé skrývají děsivý tajemství, si mě docela získalo, zvlášť když přihodíte pár krvavých cákanců a WTF srandu typu masožravýho koně v kuchyni. Největší výhrou ale bylo obsazení Fassbendera, který si svou roli nacistickýho zombie pekelně užíval.(15.11.2011)

• peter12

Príbeh je dosť komplikovaný a nejaký čas mi trvalo sa v ňom zorientovať.A keď som prišiel nato čo je vo veci,tak som pochopil,že film veľa logiky nepobral,herecké výkony boli tiež dosť slabé aj pri týchto negatívách som pokojný.Srdce ma nebolí a tep mám v normálu .Film na prvý pohlaď vyznel chaoticky a aj na druhý,tretí.......Veľmi veľa vecí ma v tomto filme rozčuľovalo aj keď po krvavej stránke môžem byť spokojný.Po dejovej,scenáristickej a aj kamerovej vobec nie.No ale to monštrum malo strašidelne prvky v supermarkete by som ho nechcel stretnúť.(27.2.2015)

• Ramirez85

Chápu, že to chtějí Amíci natírat fašounům i šedesát let po válce, ale jestli to chtějí dělat takovýmhle způsobem, tak to potěš Adolf... Scénář psanej na koleni... houfu cvičených opic, co si frčí na LSD, herci toporní, topornější, až úplně nej... odpornější, demence na druhou při scénách s jakýmsi zombie koněm, no a hlavní zápletka? Really? Takže suma sumárum jedna hvězda za Fassyho, druhá za ty nechuťárničky a za to oko uprostřed čela, protože to jako... buhahahahaha. A já myslel, že v kómatu je Michael a ne Joel...(14.8.2016)

Není to nic extra, ale nezklamalo to. Chápu, že režisér to postavil na akci, leč je to na úkor atmosféry. Ta není tak silná, flashbacky by vytvořili hustější atmosféru. Potenciál byl na to zde slušný. Zklamáním je doplňující námět - "bratr v armádě, který se stal v Iráku hrdinou". To si mohl Joel Schumacher odpustit. Herečka co ztvárnila hlavní ženskou roli selhala. Naštěstí to vyvažuje hlavní hnusák. Je to idealista, co věří ve vědecký okultismus :) .(24.1.2010)

• - V jednu chvíli se uvažovalo o obsazení Chrise Kleina do hlavní role. (Holina)

• - Režisér Joel Schumacher a scenárista David Kajganich sa vážne pohádali o zmenách, ktoré chcel vo filme urobiť Schumacher. Podobná situácia sa udiala aj pri natáčaní filmu 8MM so scenáristom Andrewom Kevinom Walkerom.
    Finálne slovo mal nakoniec Schumacher, ktorý sám prepísal časti scenára. (elanius)

• - Dominic Purcell a Wentworth Miller se setkali již při natáčení seriálu Útěk z vězení (od r. 2005). (Stirek45)