Krvavý potok

Krvavý masaker

Horor / Thriller

USA, 2009, 90 min

• peter12

Príbeh je dosť komplikovaný a nejaký čas mi trvalo sa v ňom zorientovať.A keď som prišiel nato čo je vo veci,tak som pochopil,že film veľa logiky nepobral,herecké výkony boli tiež dosť slabé aj pri týchto negatívách som pokojný.Srdce ma nebolí a tep mám v normálu .Film na prvý pohlaď vyznel chaoticky a aj na druhý,tretí.......Veľmi veľa vecí ma v tomto filme rozčuľovalo aj keď po krvavej stránke môžem byť spokojný.Po dejovej,scenáristickej a aj kamerovej vobec nie.No ale to monštrum malo strašidelne prvky v supermarkete by som ho nechcel stretnúť.(27.2.2015)

Nebudu tu psát, jak je Joel Schumacher rozporuplný režisér, radši se rovnou dám do hodnocení Town Creek. "Drama" v popisu filmu je zastoupeno během prvních pár minut, které jsou příšerně nudné a mohly by být natočeny stokrát lépe, Už jsem si říkal, na jakou kravinu se to zase koukám. Nicméně po nudném úvodu se film pomulu rozjíždí a ke konci je to spíš trošku akčnější horor, nic na přemýšlení, ale bavil jsem se docela dobře. Hlavní záporák je alespoň trošku odlišný od ostatních (záporáků, ne hlavních hrdinů) a nacistický okultismus taky není v každém druhém hororu. Vlastně, co si tak vzpomínám, byl jen v Bunkru a při tomto porovnání je na tom určitě Town Creek lépe..(10.10.2010)

• petero

Hardcore béčko, ktoré by nezaujalo ani v rade After Dark Horrorfest, je rovnako nezmyselné ako aj nezaujímavé a o nejakej hororovej atmosfére si tvorca môže nechať zdať. Zabudnutiu vhodnú záležitosť ani tentokrát svojím hereckým výkonom nepotiahol Dominic „zmýlil som si povolanie“ Purcell, ktorý je v každom filme len Dominic Purcell. A špecialisti na triky si asi tiež povedali, že takouto kravinou sa netreba veľmi zapodievať a tak i jediná zaujímavá scéna (tá s koňom v dome) vyznieva do stratena. Schumacher väčšiu blbosť ešte nenatočil, to je istá vec.(26.1.2010)

• Morholt

První polovina dávala naději, že by to zase nemuselo být tak špatné. Navíc nacistické Německo ve světle okultních věd je jedním z mých oblíbených témat. Po zjevení hlavního formeláka vzaly mé naděje částečně za své, ale pořád jsem si říkal, že jedna blbá maska celý film nezkazí. Nezkazila. Ale přitáhla sebou slepenec, který film totálně degradoval. Když jsem se postupně dozvídal, jak na obludu, co na ní platí, o co jí jde, atd., tak jsem získal nedobytný pocit, že scénárista v sobě musel mít alespoň dvě láhve šnapsu a že dal loknout i Schumacherovi. O co jde vycítili i herci, kterým se podařilo vyladit své výkony na správnou úroveň, takže ani ti za mnoho nestáli. Ovšem s ohledem na jména jejich i režiséra se z toho dalo vytěžit víc. 30%(24.9.2010)

Celkom zaujímavá téma spracovaná pomerne kvalitne. Peniažky asi majstrom nechýbali, efekty a masky nie sú zlé. Brutalitou a umelou krvou sa tiež nešetrilo a niektoré scény boli fajn. Ja proti pánovi režisérovi nemám nič a teda celkovo so všetkými plusmi a mínusmi mi z toho vychádza slušný horor na jedno pozretie.(21.2.2010)