Reklama

Reklama

Moji rodiče

Trailer

Obsahy(1)

Michael Laemie je malý, normální kluk. Až na jeho bizardní a děsivé noční můry, žije spokojeným životem na klasickém americkém předměstí padesátých let. Postupně však začíná objevovat, že jeho rodina není jako každá jiná a to co běžně grilují venku nejsou jenom obyčejné hamburgery... (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (20)

Han22 

všechny recenze uživatele

Začínám mít alergii na rodinné a dětské horory 80. let. Většinou je hrdinou kluk/teenager, celý film nevylezeme z domu a "něco se děje" (čti - nic se neděje). Tady máme kluka, jehože rodiče žerou maso. Lidské. A to je vše - žádné napětí, žádný strach, žádné gore, žádné lekačky. vždyť to vůbec nebyl horor, spíše reklama na vegetariánské jídlo. Hvězdičku za ultraslizkého Randy Quaida, jinak by to bylo na odpad. ()

pufina 

všechny recenze uživatele

Dávám filmu obrovské plus (a star) za to, že mě ušetřili nechutností a neukazovali přímé záběry na sekání lidských částí. Film se asi snažil zaměřit více na psychiku diváka, ale to se bohužel moc nepovedlo (alespoň se mnou to moc nehlo). Myslím, že malý Michael (Bryan Madorsky) - jako dítě - to zahrál moc dobře. Zároveň je velká škoda, že si s tím víc nepohráli kvůli té psychické stránce, jinak by to byl dobrý průměr. Nejsem detailistka, ale když do někoho bodáte a nůž pak není od krve, to mi vadí; anebo když řežete mrtvolu skalpelem - následně je detail na skalpel, jak se pokládá a ten je od krve (hurá) - a pak vezme nůžky na rozpárání, je znovu detailní záběr jak se pokládají nůžky vedle krvavého skalpelu a nůžky jsou čisté? Takovéhle detaily se dají přehlédnout? Pochopím, že někdy je moc věcí v záběru k uhlídání, ale když je záběr na krvavý skalpel a pokladají se čisté (!) nůžky, nic jiného se tam hlídat nemusí.. A pokud někdo točí horor (i když s prvkami komedie), tak o tu krev tam jde, aspoň když už někoho bodáte.. ()

Reklama

strougy 

všechny recenze uživatele

Spíše než o hororovou komedii, jak slibuje zdejší žánrové zařazení, se jedná o ne úplně povedenou satiru na klasický obraz šťastné maloměšťácké rodinky vedenou skrze oblast stravování. Velké mínus za zbabělost tvůrců a jejich neschopnost dovést film do patřičně radikálního závěru, který by ostatně snímku slušel mnohem více. Silné 2*. ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Jednoznačně velké zklamání. Poté, co jsem si přečetl nástin děje, jsem s velkými očekáváními usedl před televizní obrazovku a byl jsem natěšený na to, že uvidím něco jiného, něco alespoň trochu originálního. A tu originalitu filmu rozhodně upřít nemohu, něco takového jsem totiž opravdu ještě neviděl, takže snaha o originalitu tam byla. Co mi však bohužel velmi vadilo byl film samotný, jeho rozvleklost a především jeho atmosféra, která tam absolutně chyběla. Skoro jako by se režisér nemohl rozhodnout, jestli chce natočit horor nebo jen jakési odlehčené drama. Výsledkem je absolutně nehororová atmosféra, kdy jsem se ani na okamžik nebál a spíš jsem znuděně sledoval obrazovku a přemýšlel, jestli by nebylo lepší televizi vypnout a zabavit se nějak jinak, což jsem nakonec neudělal, protože jsem chtěl dát filmu šanci. Ovšem film bohužel nemá ani žádnou jinou atmosféru, je to prostě jen příběh o tom, jak jeden chlapec má zvláštní rodiče, kteří zřejmě konzumují lidské maso, což se ale nedozvíme, protože žádná z postav to nepotvrdí ani nevyvrátí, což považuji za velkou zbabělost tvůrců a další výrazný nedostatek filmu, že se nakonec tenhle pro film důležitý fakt divák nedozví. Celkově tedy velké zklamání, protože film měl úžasný námět a znělo to všechno moc hezky, výsledek je ale nepřesvědčivý a velmi nudný. Dávám dvě hvězdy, ovšem jsou to velmi nepřesvědčivé dvě hvězdy. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Bizarná raritka konca 80. rokov, kde nieje núdza o čierny humor a atmosféru amerických 50. rokov, kde je v rodine otecko zarábajúci výplatu ( a nosiac nejaké tie naturálie ), mamička hospodyňka ( spracovávajúc oteckove bokovky ) a synáčik, ktorému to všetko začína preliezať cez hlavu ( a to nehovorím o jeho školáckej kámoške, ktorá to zrejme tiež nemá v hlave v poriadku ( keďže spadla z ´´ Mesiaca´´ ). Dostávam chuť na steaky. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama