Mladá absolventka právnické fakulty Emily Reedová dostane místo u velké právnické firmě jako asistentka vitální Claudie Lionesové. Odlétá s ní do Rio de Janeira, kde mají zachránit firmu provádějící rekonstrukci hotelového komplexu u moře. Tady se dívka za zvláštních okolností seznámí s podivínským milionářem Jamesem Whaleerem. Jejich vztah plný jiskřivého erotického napětí, prochází řadou proměn. Emily se do záhadného Whaleera zamiluje, stejně jako před lety její nadřízená Claudia. (oficiální text distributora)

Queendom

Zbytečná úchylárna, která se schovává za rádoby intelektuální rozbor lidský sexuality. Přesto udrží poměrně dlouho pozornost, páč jste v očekávání ňákýho děje nebo logiky. Nestalo se. ()

Heyyy

Panebože co to bylo? :D Nesnáším, když se ve filmu snaží dělat erotické dusno (které trvá celý film), a dělá se to napínavý, hlavní postavy kolem sebe obšlapujou, než na to na konci filmu konečně vlítnou. To mě nebaví a co hůř, uvádí mě to do rozpaků. Hlavní hrdinka dost nesympatická, hlavní hrdina stále nasazen rádoby svůdný výraz, ale ve skutečnosti pěknej slizoun. Scéna s kolegyní v hotelu? Hodně mimo, ale dejme tomu... Scéna v autě?? Měla jsem sto chutí film vypnout, tohle tedy opravdu ne. ()

maoc

Smyslná orchidej mne rozpoltila. Cítím v ní camp. Cítím v ní zhmotnělý vlhký sen tvůrců, podobně jako třeba v Sucker Punch nebo novém Mad Maxovi (2016). Cítím v ní artový nádech natřený několika vrstvami pozlátka. Cítím v ní homosexuální posedlost kostýmy, kabaretem a fetišistickou stylizací. Přitom je to nudný film. Cítím v ní tápavost, do jakého děje zarámovat sex, podobně jako u pornofilmů, v kterých se o nějaký děj pokoušejí. Bez problémů bych si obhájil hodnocení 1 i 5 hvězd, záleží jen na tom, co označím za důležité. Půjdu za hlasem svého srdce, tedy spíše pocitů, a této atmosferické podívané s nádhernou hlavní hrdinkou dám lehce nadprůměrné hodnocení, protože mne iritovaly žvásty a kýbl nudy stupidního děje-neděje, do kterého je zabalena ta trocha kvalitního bijáku. Napadlo mne přirovnání k Italion Stalion (pro starší a pokročilé, kteří mají prachy a snad i trochu styl). Jenže Italský hřebec mne odrovnal svou ujetostí, kdežto Smyslná orchidej si hraje na seriózní film. ()

JP84

Neskutečně utahaný a nudný film který má s erotikou společné jen pohled na nahou ženu.Děj je naprosto nulový a založený jen na tom,že se ústřední dvojice neustále někde schází a vede rádobysmyslné řeči.Tu jednu * dávám prakticky jen za hlavní hrdinku. ()

Quak

Tenhle film se mi nepodarilo dokoukat, takova nuda a traparna to byla! Porad jsem cekala, co se z toho vyvrbi a ono nic, tak jsem to vypnula :-) ()

lapatata

Příběh za moc nestojí, ale své kouzlo tento snímek bezpochyby má. Je to především smyslná a dusná atmosféra Brazilíe, zhýralosti a sexu, která je celým filmem protkaná a krásně z něho vystupuje k divákovi. Výborná a neohleděná Caré Otis, vynikající hudba. Škoda toho divného plytkého scénáře. ()

demovka

Tento film není myšlený pro chlapy, ale pro mladé holky. Je to Popelka trochu jinak, eroticky a moderně. Na jedné straně je tajemný bohaty osamělý chlapík a na druhé straně krásná, nezkušená, ale oduševnělá dívka. Mezi nimi jako pingpongový míček se pohybuje zralá a zkušená žena, která nemá z osobního života co ztratit. Ale běží tu důležitý obchod a v rámci něj jde o jeden starý zanedbaný hotel, který má užasnou atmosféru. Herecké projevy tří hlavních protagonistů chválím, jsou uvěřitelní. I ten slizký Bruce Greenwood je ve filmu odporný jak má být. A ten nahatý mladíček taktéž, ale kdo ho hraje, zůstane tajemstvím. Nechválím katastrofický scénář, střih a částečně režii. Šlo to udělat mnohem líp. ()

leonskennedy

Příliš málo nahoty,sexu ,vzrušení i napětí .Mickey je tady poněkud fádní a dvě slaboučké sexuální scény kde jsou vidět jen prsa a na vteřinu i klín hlavní hrdinky bylo zatraceně málo. ()

SunnyRain

Zalman King, režisér Red Shoe Diaries. * Krásná Jacqueline Bisset. A Mickey Rourke jako James Wheeler. Podivínský? Ne. Oproti ostatním jediná bdělá postava, kterou neustále provází malý kluk. Kdo vlastně celý příběh vypráví? Milionářský obchodník, nebo malý chlapec? Pozoruje svět, uvědomuje si svět. Tantra pohled. Ví, jak věci fungují, a nebrání se ani činům, které druzí považují za intriky. Sleduje reakce. Sleduje, jak se kdo zachová. Co druzí cítí, co si myslí, co udělají? Co by měla Emily udělat? Emily neví. Co Wheeler očekává?? Emily neví a vykřičí mu tu bezradnost do očí! Děsí ji to, jaká je uvnitř? Při čem přistihne samu sebe, co právě dělá? Opravdu by ji to mělo děsit - jaká uvnitř je? Nebo v sobě Emily najde odvahu, aby nebyla pouhou reakcí na podněty, aby vyšla ze sebe, aby projevila vlastní myšlenky, aby projevila... vlastní činy? Aby ukázala, že uvnitř není jen poslušnou realitní agentkou, poslušnou milenkou? * Celým filmem se jako vodítko táhne ústřední melodie hraná na trubku. Rozluští Emily neustále znějící motiv? Poměrně ze začátku dostává nápovědu: "Já to moc neumím, aby se mě druzí dotýkali." A následuje karnevalový rej masek a cynismu... jak se to celé vyvine s neposkvrněnou Emily? * Film jsem viděl poprvé v 15 letech a víc jak na 10 let se stal mým nejoblíbenějším, nejbližším. Možná jsem podivín jako Wheeler, když stále věřím tomu, že se dva lidé opravdu mohou dotýkat v takových hloubkách? ()

lenka26

Také mě zaráží to slabé hodnocení. Charismatický a přitažlivý Mickey Rourke a krásná Carré Otis, co víc si přát. Výborný výběr hlavního páru. Přiznávám, scénář mohl být na lepší úrovni. Rozhodně je tento film pro mě velice smyslný. A ta poslední scéna, kdy se Rourke vrhne po Otis.....hmmm...Film boduje hlavně díky Mickeymu :) ()

+sfinx+

Mělo to být erotikou a romantikou přímo nabito - snaha je znát hned v úvodu, kdy se napůl dospělá, napůl dětinská holka, co má sice vše potřebné, ale dle chování ještě nepoužité, dostane do role voyeurky. Rychle se střídající záběry na pár chycený in flagranti ukazuje, jak erotické to bude. Útěk hrdinky, ale ukazuje, že to bude typická blbost o postupném "zkažení" nevinné mladé hrdinky. V momentě, kdy jsem zahlédl ulízance, který náhodou seděl tam, kudy zrovna procházela a který si ji okamžitě prohlížel úlisným pohledem, tak tehdy pro mne film skončil. Možná se jednou kvůli čistému svědomí za své hodnocení dokopu alespoň k pár dalším minutám filmu, ale nic víc od toho čekat nebudu. ()

kory9

Herecký výkon hlavní hrdinky byl hrozný, ale na modelku asi dobrý. Ale co se musí tomuto filmu nechat je, že jako erotický film funguje, proto jsem ke kvalitě shovívavější. ()