poster

The Naked Truth

Komedie

Velká Británie, 1957, 91 min

Režie:

Mario Zampi

Kamera:

Stanley Pavey

Hudba:

Stanley Black

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • D.Moore
    ****

    Úplný závěr mě bohužel nijak nenadchl, ovšem než na něj došlo, byla tahle komedie přímo ukázkově černá a jinak než s chutí jsem se na ni dívat nemohl. Kromě mazaného scénáře, který zpočátku sleduje všechny postavy zvlášť a postupně jejich příběhy proplétá a dává tak vzniknout dalším a dalším velmi vtipným momentům, je to především zásluha výtečných herců. A to bez výjimky, protože jak Dennis Price v roli bulvárního vyděrače, tak celý čtyřlístek jeho obětí (doplněný o spisovatelčinu permanentně vyděšenou, přesto na povel vraždící dceru) je skvostný. Peter Sellers a jeho převleky a přízvuky si samozřejmě zaslouží vyzdvihnout, nicméně v roce 1957 se tou velkou hvězdou teprve stával a The Naked Truth tedy nestojí jen na jeho výkonu, což je příjemné.(7.9.2015)

  • dopitak
    ****

    Velmi dobrá komedie, které ve výsledku možná trochu uškodilo roztříštění divákovy pozornosti mezi čtyři vyděračovy oběti. Peter Sellers hází převleky jak na běžícím pásu a rozhodně je hlavní hvězdou utkání. Jasný tip pro filmový klub ČT.(2.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace