The Ghost Train

Horor / Komedie

Velká Británie, 1941, 85 min

Potenciál je určite vačší ako sa využilo, celé je to také zrýchlené, uponáhlané... za lacný peniaz. V každom prípade sa však na tejto horrorovej komédii dá dobre pobaviť, hlavne ak predvádza svoju komiku Arthur Askey. Strašidelné scény sú tiež na slušnej úrovni, o to viacej mrzí, že sa z látky nevyťažilo viac. Tretí komentár.(4.9.2016)

Pokus o mysteriozní/horor/komedii celkem vyšel. Nicméně v dnešní době je film silně o ničem. Hlavně humorné stránky jsou dnes spíše otravné vsuvky. Atmosféru film ale rozhodně má a i film funguje dobře. Když se začlo zpívat myslel jsem že se z filmu stane i muzikáln, naneštěstí se tak nestalo. Celkem jsem se bavil ale film je jen pro fanoušky starých filmů, ostatním nemá moc co nabídnout.(15.9.2019)

I když mít toho protivnýho šprýmaře Arthura Askeye na krku celou noc, asi by dostal pěstí do zubů, fakt ale je, že některé etudy byly celkem vtipný a dalo se jimi pobavit. Jasně, je to třeba vnímat jako Askeyovu komediální one-man-show, kde ostatní jenom přihrávají, ale pak je to celkem zábavný. A některý duchařský prvky nebyly špatný a obstály by i ve vážně míněném hororu.(29.1.2014)

Arthur Askey bol pekne na past cez oko, ale chytila ma myslienky Ghost Train, mam rad temy ako ghost ship, taky Bludny Holandan vzbudzuje naprostu hrozu ..... jo, aj ten vlak mal hodne do seba. Oplati sa napozerat uz len kvoli masakroznemu koncu . 84 %(3.11.2018)