Kameničtí lékaři zažívají smutek a strach. Na sále musejí bojovat o život kolegyně. Vilík vidí, že se Jonáš a Denisa ukazují spolu v nemocnici. Domlouvá Jonášovi, ať je diskrétní, ví, že jeho nový vztah by pro Květu znamenal obrovský šok. Alena vybírá jméno pro miminko. Je jasné, že první na seznamu budou jména Čestmír a Karel, Aleně se však pro její dítě nelíbí ani jedno. (TV Nova)

kingik odpad!

Může být divák vpraven zpět do děje, když poslední celý díl viděl před nějakými osmi lety, a dodnes je z něj traumatizován? V podstatě může, jen následky svých činů si ponese dál. To se takhle dozvíte, že má zemřít jedna z hlavních postav, doktorka Andrea Hanáková je postřelena představitelem záporné role. Doporučuji si k té Hanákové epizodě otevřít láhev Hanácké, jinak budete mít vážnou újmu na mozku i genitáliích. A než se k tomu postřelení dostanete, musíte absolvovat lobotomii. Tenhle díl šel ještě dál. Většinou se v něm řešil výběr jména pro mimino, co vzešlo z jakéhosi perverzního milostného doktorského trojúhelníku. A víte jaké jméno vybrali? Vybrali jméno Benjamínek(!!), normálně to šli zapsat na matriku. A to už jsem nevydržel, vypnul jsem to. Fajn, beru, ať si tvůrci frčí na cracku, heráku a vařených karamelách, proč s tím někdo uráží národ, to neberu. Za dva mnou sledované díly nebyla vyprodukována jediná smysluplná replika, samotná scéna zastřelení byla otřesná, vrcholem byla volba jména, což zabralo celý díl. Idiotské postavy mají super jména, Vilík, to bylo snad ve Včelce Máje, ne?! Ne, končím, seriál ode mě dostal svoji druhou šanci, ovšem způsob jeho napsání a natočení se vymyká naší sluneční soustavě. 0/10 ()