Reklama

Reklama

Vila Henrieta

  • Rakousko Villa Henriette (více)

Obsahy(1)

Malá Marie žije se svojí rodinou ve vile, která se jmenuje Henrietta. Je to vila neobyčejná – se svými obyvateli mluví a manipulací s vodou, elektřinou či okenními roletami jim často ztěžuje život. Přesto ji mají všichni rádi a pro Marii se vila stává kamarádkou i rádcem ve složitých situacích. Rodina se ale ocitne ve finanční tísni a vila se dostává do aukce. Marie, přestože má jen málo času, se rozhodne sehnat peníze a domov zachránit. Film střídá různé žánrové polohy, chvíli je hororem, jindy rodinnou komedií, pak fantastickým příběhem, a obsahuje prvky romantické i akční. Vyniká přirozeným výkonem hlavní představitelky, ale také nezvykle komponovanými záběry a vykreslením atmosféry – zvláště v hororových okamžicích.
[Zdroj: Febiofest 2008] (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

ronaldmekdon 

všechny recenze uživatele

Jediné co si z tohoto filmu (Febiofest '08) pamatuju je odpadkový koš, který tvrdil, že je Karlovo náměstí, mluvící ledničku a že nejlíp líbají Japonci. Nic co by bylo nutné vidět.. ()

Související novinky

Rickon Stark z Hry o trůny míří do Zlína

Rickon Stark z Hry o trůny míří do Zlína

12.05.2018

Fotbal na islandské sopce, superhrdinové na dvou kontinentech, koňské závody na mongolských pláních, bláznivá cesta malých rockerů, boj proti pradávným obrům, retro dobrodružství malých únosců či… (více)

Reklama

Reklama