Pán času - Série 9 (2015) (série)

Zygonská inverze (S09E08)

(epizoda)
  • Velká Británie The Zygon Inversion

Budoucnost planety Země leží uvnitř skříňky, která je uschována v archivech UNIT a Doktor jediný ví, co je uvnitř. UNIT je pod nadvládou Zygonů, Clara je ztracena, z Doktora a Osgoodové jsou štvanci a v celém Londýně nemohou nikomu věřit. Ale jedna poslední naděje na mír zůstává, je jí ona tajemná skříňka, která může zvrátit celou situaci. (Filmbox)

Milano33

Takže sme nakoniec dospeli ku krásnemu riešenie ináč nezmyselného konfliktu. Určite chcem vyzdvihnúť a do oblak vychváliť Capaldiho famózny výkon, keďže nám predviedol vskutku pôsobivý herecký koncert. Doctorov ohromujúci prejav, ktorým správne moralizoval, poukazoval na absurditu vojny a snažil sa predísť rovnakým chybám, akých sa kedysi Doctor sám dopustil, ma naprosto ohromil. Doctor hájil potrebu miera zubami-nechtami, a práve preto som mal slzy na krajíčku počas jeho silného výjavu emócií. Len to, ako krásne to Capaldi precítil, mi bohate stačilo k tomu, aby som pocítil presne to, čo Doctor prežíva pri takýchto obdobných situáciach. A čo sa týka Clary a Jenny Coleman, pravdou je, že už dlho ma nebavila tak, ako práve teraz, kedy sa úžasne chopila stvárnenia Clarinej temnej verzie. ()