Seok-joong je farmář. který hledá ženu, kterou by si vzal za manželku. Po neúspěšné cestě na Filipíny, kde si měl najít ženu, se vrací do Koree a snaží se najít tu, kterou by miloval. Jednoho dne, kdy jede do práce, potkává Eun-ha, do které se zamiluje a začne jí nosit všemožné dary a dělá pro ní první i poslední. Jeho odhodlanost nakonec Eun-ha zlomí a vezmou se, avšak minulost Eun-ha dostihne ve všech krocích, které udělá. (balone)

Nethar

Nedívá se na to špatně, ale nijak nevybočuje ani z romantické ani z korejské produkce, kdybych neviděl, o nic bych nepřišel. ()

paolito

Suk-jung pracuje jako pastevec, který sní o tom že jednoho dne bude mít farmu. Je to dobrák, možná trochu natvrdlý, rozmlouvá se svou krávou a věří v opravdouvou lásku. A tu také potká - jmenuje se Eun-ha (nebo Oc-boon, jak se to vezme:) ) a je prostitutka. Bohužel život s prostitutkou není zrovna jednoduchý... Krásný film, první polovina má velmi povznášející atmosféru, která nejednou vyloudila úsměv na mé tváři. Potom se ale na obzoru objeví první mraky a film se změní ve velmi silné drama, aby na konec... Prostě nádherný snímek o té nejčistší a nejsilnější lásce jaké je člověk schopen. A rozhodně nesouhlasím s Coolboyem, hudba je tu moc pěkná, ta písnička ze závěrečných titulků byla kouzelná :) ()

Luckyman

Nádherný film plný romantiky a zároveň aj úsmevný v podobe dvoriaceho Suk - junga, ktorý nemá so ženami skúsenosti a zamiluje sa na prvý pohľad do Eun - ho, ktorá je bohužiaľ prostitútka. Krásny film plný lásky a odhodlania, čo všetko je človek schopný pre ňu urobiť. ()

rivah

Líbivé,přeslazené, nepravděpodobné. Mužný partner na farmáře nevypadal, ona byla stále udivená a plačtivá. ()

wege

Já korejské filmy rád, díky poslednímu roku, roku a půl fakt hodně. Nicméně, kdybych to měl brát podle tohoto filmu, tak si tu skoro osudovou přitažlivost rozhodně nevypracuji. Mdlé, příběhově plytké, jako to myslím vážně. V tom docela vážném příběhu vidím jen kalkul, nevidím v tom snahu posouvat to téma někam dál, udělat z toho nějakou reflexi. Já asi tuším, že to nebyl případ tohoto filmu, že to tak nechtěli, ale já jsem to v průběhu sledování chtěl. Bohužel se to nedostavilo. Ocením zase snahu ukazovat ty lidi bez příkras, většinou jsou v korejských filmech takoví až moc pěkní všichni. ()

boombang

Pěkně nepovedený kočkopes, snažící se vítězit na několika hysterických frontách najednou... zbytečně. Přesto musím dát tři odřené hvězdy aspoň za ty herecké výkony - i když o postavách, ději a také o scénáristovi si myslím svoje. Vidět to jako první korejský film v životě, bylo by mé hodnocení vyšší... leč bohužel. ()

Cooolboy

Ak sa niekto zaľúbil do prostitútky, ktorú by chcel za svoju ženy, určite by si mal pozrieť tento film. Nie ja až tak úchvatný, ako iné koreiské romantiky, ale obsahuje modernejšiu zápletku. Dej je pravdu povediac dosť jednoduchý a nebyť postavy matky tak je niekedy trošku nudný. Hudba tiež výrazne zaostáva za tým na čo som zvyknutý a preto hodnotnie 7/10 je objektívne, najmä v porovnaní s inými snímkami čo som videl. ()