Jak již název napovídá, jde o parodii na Star Trek a správný fanoušek odhalí i Babylon 5. Naprosto geniální spojení těchto dvou kultovních děl, dochucené diktaturou, tyranií a rozpínavostí ve stylu Sovětského svazu. Je třeba mít na paměti, že se jedná o film amatérský a herecké výkony tomu odpovídají, nicméně komediálnosti Star Wrecku to jen dodává grády. Co se týče vesmírných lodí a bitev, grafika je téměř na úrovni předlohy. Pro běžného diváka hodina a tři čtvrtě smíchu, pro znalce originálu nutnost.(18.4.2012)

Ve srovnání se Spaceballs je to slabší parodie. Objevilo se pár skvělých momentů (Černobyl, obsazování nových planet .. ), ale bylo jich málo-hlavně v první půlce filmu. V druhé půlce zmizely skoro úplně a film mě i nudil. Kdyby scénář trošku více propracovali, tak mohl tento film být daleko lepší. Technické zpracování ovšem bylo na velmi vysoké úrovni (na amatérský film).(26.2.2006)

Zábavné, především pak pro fanoušky Star Treku nebo Babylonu 5, kteří budou přece jenom víc v obraze. A jako ostatní zde i já musím vyzdvihnout na 'amatérský film' neuvěřitelné vizuální efekty a dobře navržené vesmírné scény (především bitvy). Až mi připadlo škoda, že jde 'jen' o parodii a ne skutečný startrekovský film!(19.6.2010)

Pokud bych to hodnotil, jako "normální" film musel bych dát max ***, ale protože to je film od nadšenců musím jednu hvězdu přihodit. Parodie to je místy povedená. Začátek je sice slabý, ale jakmile se začne bojovat film nabírá na obrátkách. Vše je podtrženo výbornými efekty. Jsou skoro jak od ILM:-) Nejvíce mě dostal nabíhající systém na hlavní lodi nepřátel :-))) Pro fanoušky Star Treku doporučuji a pro ostatní taky. Už proto, že se tento film dá stáhnout zdarma na domovských stránkách.(9.1.2006)

Všichni píšou o skvělé parodii na Star Trek, tak napíšu o skvělé parodii na Babylon 5. Pobavil mě projev Sheridana i velvylanec Kosh. S trochu lepším scénářem a lepšími herci by film klidně mohl vyrazit do distribuce. Jak se jim amarérsky podařilo udělat bitvu, která je od originálů k nerozeznání je mimo mé chápání. Už nikdy neberu argumenty, že se v Česku nedá natočit pořádné sci-fi. Koukejte se naši filmaři a učte se.(22.7.2007)

• - Scéna, ve které pochodují vojáci směrem k finskému parlamentu, byla přerušena policií, která kontrolovala nahlášenou skupinu ozbrojených mužů před parlamentem. Situace se zklidnila, když zjistili, že se jedná o vodní pistole, všechna povolení byla v pořádku a natáčení mohlo pokračovat. (Cheeker)

• - Jedná se už o sedmý film Star Wreck. První byl vytvořen v roce 1992 a jednalo se o čtyřminutovou animaci inspirovanou hrou Star Control. Postupem času se začala stopáž prodlužovat a filmy se staly sofistikovanější. (Cheeker)

• - Počítače v ruské jaderné elektrárně jsou Commodore 64. (Cheeker)