Happy Tree Friends 3 - Třetí úder

(video kompilace)
  • USA Happy Tree Friends: Volume 3: Third Strike
všechny plakáty

Třetí díl šokujících animovaných příběhů... TŘETÍ ÚDER Happy Tree Friends jsou roztomilá plyšová zvířátka, jejichž každodenní dobrodružství končí katastrofou. Nezáleží na tom, jak nevinně jejich den začíná, ale vždycky končí ublížením na zdraví nebo smrtí. (oficiální text distributora)

Makky

Vydarená séria na odreagovanie. Človek sa má na čom baviť a o to ide, ale je to niečo podobné ako dvojka. Sem-tam je to v pohode, ale väčšinou to už sú hovadiny. ()

ECHO6MP

Happy Tree Friends ma vždy pobaví :-D Moja najobľúbenejšia postavička z tohto animáku je Flippy. Pre tých ktorý nevedia kto to je tak je to ten malý, zelený mariňák. Takže: Happy Tree Friends je morbídne, brutálne a zároveň geniálne. Môj celkový dojem z tohoto animáku 5* ()

Paity

Třetí pokračování brutálního animáku, který si rozhodně nesmíte splést s Tomem a Jerrym či podobným animákem, který sto a více let vysílá Cartoon Network. ()

Wenca888

Maximálně chytlavá úvodní znělka, maximálně infantilní animace, maximálně brutální smrti, maximální legrace... ()

Zalost

Nápaditost smrtí dosahuje vrcholu a díky tomu i humor. Ale přesto bych nerad, kdybychom se v budoucnu dočkali rozmělňování humoru na účet kvantity dílů. Tak jak to je mi to vyhovuje. ()

Stíba

Krve v dnešní době asi není nikdy dost a to je asi jeden z důvodů úspěchu téhle série. Lálá lalalá lalalalalá... :-) ()

chaturga

Jen pro otrlé. Někdy až nechutně brutální, ale zato se u toho pobavím s přáteli více, než v hospodě u piva a to je co říct!! Prostě bomba! Všechny díly hodnotím stejně. Kam se čape South Park s Kennym:) ()

Sosak

Scénky těchle rozkošných tvorečků jsou čím dál vypointovanější a DVD od DVD delší, legračnější a krvelačnější. A to je dobře :) ()

hlína

Ale jo, kreslená brutalita, která dokáže na jedno odpoledne dobře zabavit a člověk se sem tam zachláme. Všechny happy tree friends epizody bych sestříhal asi tak do dvouhodinového celovečerního filmu těch nejlepších a nejvtipnějších vraždiček... ()

Dawed

Trvá to chvilku, jsou malí, růzobarevní a tak trochu sadističtí. A všichni vetšinou umřou smrtí skoro pekelnou :-))) ()

yazik

Konečně pořad pro děti :) A teď vážně, pokaždé když jsem se na to začal koukat, tak celý děj provázely 3 etapy. První, když se směju jako blázen, druhá, když mi dochází síly se smát a množství smrtí se dá srovnat s počtem smrtí Kennyho ze Southparku a třetí, když už je na mě množství smrtí už moc a nemám sílu to ani vypnout :). Ale stačí si dávat přestávky a člověk se skvěle baví... I když psychiatři by na to měli asi jiný názor :) ()

blondboss

Tretia krvavá katastrofa kreslených kamarátov :) Tento film je poriadny nášup, lebo je tam moja obľúbená scénka, kedy Lumpyho nohu privalí strom a aby sa dostal von, musí si ju odseknúť. Žiaľ, chudák, odsekne si tú nesprávnu :) Drsnééé!!! 85 % ()