Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? aneb Tak to mi ho teda vyndej

(divadelní záznam)

Petr Čtvrtníček napsal hru "Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit?" na přelomu let 2004 a 2005 jako reakci na korupční skandál v Českomoravském Fotbalovém Svazu. Následně s touto inscenací hostoval na scénách řady českých divadel. V beznadějně vyprodaných sálech excelovali v hlavních rolích Petr Čtvrtníček společně s Jiřím Lábusem za živého hudebního doprovodu Malého symfonického orchestru BEZDREV. (oficiální text distributora)

Jeržik

Několik extrémně vtipných pasáží ani velmi dobré vžití do rolí obou aktéru nezakryje ubohé natahování ve skutečnosti dvacetiminutové srandičky... Kdyby sestříhali jen ty rozhovory tak možná, ale v této podobě to není nic víc než silně nevyvážený průměr... ()

dehlie

- "Hele, hele mě volal ten Pelta...-Ti volal Pelta jo? Čurák. A co chtěl? -Nic. -Nic jo. A cos mu na to řek ty vole? -No nic. -Tos mu řek dobře ty vole." ()

ADZI

To nemělo chybu. Určitě to nevnímám jako klasický film, ale to vůbec nevadí. Český fotbal je pěkná hanba, co si budeme povídat. A když si z toho někdo dokáže udělat takovou srandu a podělí se i s ostatními, tak je to vážně suprové. ()

mazadlo

Když si Čtvrtníček vezme na paškál rozhovory primitivních fotbalových mocnářů tak to prostě stojí za to. Protože Petrovo vole! zní jako vylévání medu na hnůj a to prostě miluju. Jirka Lábus je samozřejmě už starý dobrý pardál takže mi nic nechybělo. Smál jsem se jako pominutý. ()

RipperJosh

Čtvrtníček a Lábus jsou za plnej počet, to jejich podání je opravdovej koncert:) Ovšem ty skutečný hudební vsuvky mě nebavily ani trochu... Chápu, že nějak to natáhnout museli, ale mohlo to jít určitě i nějakým vtipnějším způsobem. ()

Garch

Ano, my Češi se smějeme nejčastěji věcem, které nás nejvíc štvou. Především v době, která nás frustruje. A tak se smějeme, s úšklebkem, skoro furt. ()

Chulimanga

Tak tohle je teda nářez! Kdybych nevěděl, že je to z reálu, tak bych neuvěřil, že se takhle můžou mezi sebou bavit. V podání Lábuse a Čtvrtníčka je to sranda!, i když se o fotbal tolik nezajímáte.... A jsou taky jiný věci, který jsou důležitý, a to je to podstatný! .-) ()

jilda

Opravdová legrace!Ale pro mě je Horník srdcař, úplatková aféra sice byla hodně unfair, ale aspoň máme takovouhle bžundu:-) ()

laserr

Viděl sem to asi milionkrát, ale pořád toho nemám dost! Je pravda, že to nemá nic společného ani s divadlem a ani s filmem, ale jestli tohle není sranda, tak to mi ho teda vyndej! ()

Jendus

Hh...Co na to rict.."vzdyt ono se to neudela samo..."Vyborna parodie na zakulisi ceskyho fotbalu, i kdyz nevim,jestli zrovna ten tady hraje velkou roli.Civilne sprostej humor me proste bavil od zacatku az do konce,howgh... ()

bidja

Má cenu se tím zabývat ? Zvláště proto, že sport sleduji.. Za nápad, za Čtvrtníčka, za zlidovění hlášek, za to, že lidi co nekopli do balonu, vědí o čem fotbal je. ()

kukentipla

O čem to je? O výlovu kapříků. Co já NATO? A Vám se to jako líbilo? Škoda, že nedošlo na Slávistický mrdky, co tam maj buzeranta Csaplara (SKS 4EVER). ()

arcticsky

I přes některé hluché "rámovací" scénky je to za 5 !!! A "mediální mrdka" - není to nádherné oslovení novináře? ()