Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? aneb Tak to mi ho teda vyndej

(divadelní záznam)

Petr Čtvrtníček napsal hru "Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit?" na přelomu let 2004 a 2005 jako reakci na korupční skandál v Českomoravském Fotbalovém Svazu. Následně s touto inscenací hostoval na scénách řady českých divadel. V beznadějně vyprodaných sálech excelovali v hlavních rolích Petr Čtvrtníček společně s Jiřím Lábusem za živého hudebního doprovodu Malého symfonického orchestru BEZDREV. (oficiální text distributora)

Švédy

Není co dodat, kdo neviděl, neuvěří. Už dlouho sem s kamarádama nepoužíval hlášky z divadelního představení. Mrdky mediální. ()

veere

Tak jsem si tu taky pročítal komentáře... a představení to bezpochyby trapné je, a netuším, co za vola v tom chce hledat umění; komika vychází trochu jinde, tohle je satira par excellence, a tolik kultovních hlášek se pohromadě jinak ani nevidí. Ta čeština je ale plná krásných a kulatých slov :-) Takže za pět kapříků; jinak vám šáhnu ve sprše na švába... kopačkou. ()

blick

Lábus tady má mnohem těžší úlohu než Čtvrtníček a řeči jako že je jeho léta jsou ty tam :D ... to je zase rejpání, to je jiřiku celý vo rejpání, na to voni sou mistři. Náhodou v 60ti letech ty skluzy ... ()

Kucin

Kurva byt zkorumpovany fotbalovy rozhodci nebo nejaky zasrany mocnar z nejakeho klubu citim se po tomhle opravdu trapne :-D ()

Kivis

Aneb Jak lehce vydělat prachy. Je to fajn, že dal někdo ty útržky jednotlivých odposlechů trochu dohromady, ale to je tak jediný přínos tohoto divadelního vystoupení. Nad těmi hláškami už jsme se řezali dávno předtím, než to Čtvrtníček s Lábusem „zdramatizovali“. Takže se sice člověk baví, ale asi tak stejně, jako když si odposlechy najde někde přepsané na internetu. Jediným autorským počinem je umělé natahování celého „divadla“ nudnou scénkou z automobilu, hudebními vsuvkami a výstupem rozhodčího, přičemž hudba mi trhala uši a rozhodčí v podání Josefa Poláška se ve vtipnosti nevyrovnal ani našemu humoru ze středoškolských přestávek. ()

cocaine

Obrovský plus tohoto projektu je výraz hlavních představitelů, jinak by to byla jen snůška sprostejch slov a mlení o ničem. Ale takhle ty sprostý slova dostaly aspoň pořádnou šťávu.:-) ()

dawexx

No, tak to mi ho vyndej, ty vole. Ti říkám, ty vole, že sem jenom unavenej kluk, ale, ty vole, viděli ste to? Ti by nás sfoukli jak svíčku, ty vole, kucí vopálený. Dneska to máme za čtyři hvězdy. ()

Jartian

pravej českej humor. výborně ps:ještě že se českej humor nedělá podle nedomrlů co dávaj 2 a méně. Lituju vás ()

ko.mi

...inkognito vole, čáu! Co pasáž, to narvaná hláškama k prasknutí! Nebudu to tu vypisovat, to udělali už jiní. Ty dva protagonisti, Čtrtniček s Labusem to zvládli na výbornou! ()

dammit83

Výborná věc! Tak to tu prostě v tom našem a nejen našem fotbale chodí a někdo si z toho udělal prdel no. A vy, rádoby filmoví kritici se běžte za ty kraviny, co tu píšete oběsit! :-) Čtvrtníček na hrad. Jasných 5* ()

Morely

Omlouvám se všem fanouškům, ale i když je forma podání myslím velice kvalitní, lidská hloupost a její vyzdvihování mi tu přišlo více k pláči než k smíchu. Dvakrát jsem se sice slušně zasmála, ale to opravdu nestačí, abych to dotáhla na tři hvězdy. ()

Dupac

Ty divochu, ty vole, toho Poláška s těma komediema jste neměli do Slanýho vůbec brát, ty vole, a bylo by to za pět kapříků. ()

Memfiska

Oba herci to skvěle zpracovali. Námět je vlastně spíše k pláči, ale když jsem se na to dívala, tak jsem se vlastně pořád smála. ()

ggggg

Kdo se nepohybuje kolem fotbalu, nedokáže pořádně tuhle hru zhodnotit. Čtvrtníček s Lábusem mi naservírovali skoro hodinu místy až hysterickýho smíchu a dokonale zpracovali pár blbejch telefonátů do regulérního divadelního představení. ''Ty vole Milane, co to je za čuráky ty vole?'' '' Co ta Dáša ty vole? Ta je v pohodě, jí šáhnu ve sprše na švába a povolí rozumíš? Ty krávo, ti slezou nechty. Ale ne rukou Milane, kopačkou.'' ()