Boží zápasník

Nacho Libre

Boží zápasník

Nacho Libre

Komedie / Sportovní / Rodinný

USA, 2006, 92 min (Director's cut: 105 min)

Pokud budete přistupovat k filmu s očekáváním komediáního výmazu Jacka Blacka, budete pravděpodobně zklamáni!!!!, ale když budete mít náladu na velmi roztodivný úlet s fenomenálním hereckým výkonem ( teď asi přehánim:) hlavního představitele, bude vám odměnou film, který zvedne náladu nejdnomu divákovi, který obsahuje choreograficky velmi dobře zvládnuté souboje ( zajímalo by mě do jaké míry se opravdu díváme na Jacka,..... ani jednou jsem nepostřehnul dublerá, Stevene:), výbornou kameru a střih a k neposlední řadě krásnou jeptišku!!:)Tři hvězdičky dávám proto, že některé scény jsou trestuhodně nevyužity, a pokud by nehrál hlavní roli Black, kvalita snímku by šla výrazně dolu......(26.12.2006)

Jack Black je šílenec, kterej si ze všeho (včetně sebe) dělá neuvěřitelnou prdel. Známe ho ze spousty filmů, ve kterých svým ujetým komediálním šílenstvím exceloval, tady to ale není úplně ono. Ano, je to sranda, zasmál jsem se několikrát a ne málo, ale stejně mám pořád pocit, že tam není všechno v pohodě. Něco tomu chybí. A protože, je to takový půl napůl, hodnocení musí být někde uprostřed, takže 2,5/5.(28.7.2010)

Dám průměr. Je to vcelku zábavné, ikdyž bránici to netrhá. Není to ani nic extra nechutného, takže pro mne ideál. To co se děje okolo kláštera a civilu je dost nezajímavé a zavání klišém. V ringu to je jiná šťáva (hlavně trpaslíci jako Ďáblovy válečníci). A zmínění Tencious D vstupy mi nevadí. Ba naopak. Díky za ně.(7.5.2012)

Celou dobu jsem u monitoru přemýšlela, co to, proboha, je! Jak to režisér, scénarista i hlavní protagonisté mysleli, prostě CO TÍM CHTĚLO TO HEJNO BÁSNÍKŮ ŘÍCT! A taky (a to hlavně) co mi to vlastně, himlhergot, předhodili ke schroupnutí. No, zkrátím to, nevím to dodnes. Zato vím, že se mi ta ztřeštěnost, přes svou jistou předvídatelnost poměrně neotřelá, dost líbila a navzdor naivitě- nebo možná právě pro ni- ve mně zanechala nesmazatelný dojem(6.3.2009)

• Icefist

Tak tohle ne. Já mám magorský komedie většinou rád, ale tady jsem se téměř nezasmál. Dokážu si představit vyšší hodnocení, než dávám já, ve dvou případech: a) jste pod vlivem (alkohol, omamné látky, ...) nebo b) jste oddaní fanoušci Jacka Blacka. V mém případě neplatila ani jedna z variant. Black se snaží, ale tentokrát mě prostě nepřesvědčil. Díky alespoň za jeptišku, jejíž sledování mě až do konce neomrzelo. 40 % Oblíbená část- "Jaks mě tady našel?"(28.3.2011)

• - Film bol distribuovaný do kín pod krycím názvom "Toast". (Smok)

• - Pri natáčaní wrestlingových scén Jack Black skočil z ringu a udrel sa hlavou o stoličku. Rana si vyžiadala aj pár stehov. (Smok)

• - Scénárista Mike White už Jacku Blackovi napsal na tělo komedii Škola ro(c)ku. (xjane)