poster

Boží zápasník

 • Česko

  Nespoutaný

 • USA

  Nacho Libre

 • Slovensko

  Boží zápasník

 • Velká Británie

  Nacho Libre

Komedie / Sportovní / Rodinný

USA, 2006, 92 min (Director's cut: 105 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lionheart
  ***

  Není to tak špatné, jak jsem si původně myslel, vlastně jsem si celkem užíval tu parodii na církev a naivní romanci a hrdinskou epiku. Na Jacka Blacka je tam celkem málo "fekálního humoru", což je jednoznačné plus a Ana de la Requera je prostě nádherná jeptiška a díky ní je vlastně velmi pochopitelný onen zápal Nacha. Jinak příliš to vtipy nehýří, ale špatné to není, jen úsměvné, na Blacka naštěstí dost málo trapné, takže ty tři hvězdy za nadhled a jeptišku si to zaslouží.(21.7.2012)

 • Icefist
  **

  Tak tohle ne. Já mám magorský komedie většinou rád, ale tady jsem se téměř nezasmál. Dokážu si představit vyšší hodnocení, než dávám já, ve dvou případech: a) jste pod vlivem (alkohol, omamné látky, ...) nebo b) jste oddaní fanoušci Jacka Blacka. V mém případě neplatila ani jedna z variant. Black se snaží, ale tentokrát mě prostě nepřesvědčil. Díky alespoň za jeptišku, jejíž sledování mě až do konce neomrzelo. 40 % Oblíbená část- "Jaks mě tady našel?"(28.3.2011)

 • eagle-eye
  ***

  Nemám Blacka příliš v oblibě, zato jsem si oblíbil Hesse díky skvělému Napoleon Dynamite... Bohužel Boží zápasník kvality jeho prvního celovečeráku nedosahuje. Což o to, hrdina filmu není nepodobný Napoleonovi, jeho přítel není nepodobný Pedru Sanchezovi, hlavní zápletka "Podivínské zápasy" jsou lehce zvrhlé a freaků je zde možná více než v Napoleonovi (pouliční dvojka, vášnivá tlustoprdka, dračí a jiní zápasníci), nicméně výsledkem je docela nesourodý celek, kde se chvílemi svíjíte v křeči po zemi, jenže pak po dlouhé chvíle sledujete tlachání o ničem. Na závěr přesto musím konstatovat, že pokud bude Hess pokračovat v nastoleném trendu, tak jedině dobře, takových komedií je beztak setsakramensky málo...(14.1.2009)

 • YURAyura
  ****

  8/10 Po Napoleonovi Dynamite uz jsem zhruba mel predstavu, ceho se mi dostane a prestoze se nesplnila, zklaman jsem nebyl. Sice uz to nebylo tak uderne, ale nove prostredi Mexikeho venkova v kombinaci s wrestingem, ktery mezi nami defcaty bytostne nesnasim, dalo za VYRAZNE podpory Jacka vzniknout dalsimu ujetemu filmu stojicimu na hrane divneho Acka a jeste blockbusteroveho Artu. Talo to do par zivych temat a kdo chtel, mohl premyslet a jeste se bavit - Skeletono y Nacho Libre nenakopou prdel kazdemu protivnikovi, ale budou si je pamatovat...(18.2.2007)

 • klerik
  ***

  Jack Black je skrátka okúzlujúci a dokázal by vyrobiť zábavu aj z horšieho scenára. Hlúpučký príbeh celkom dobre funguje s hlúpimi hrdinami. Na Van Dammeovho KICKBOXERA to síce nemá :), ale Boží zápasník má charizmu, posolstvo a jednu sakramentsky peknú jeptišku. Ak si k tomu prirátate pesničku, ktorú si budete popiskovať ešte minimálne pol dňa, vychádza z toho solídna nenáročná zábava...(17.1.2007)

 • - Film bol čiastočne inšpirovaný Frayom Tormentom, alias Padre Sergio Benítez Gutiérrez - mexický kňaz, ktorý 23 rokov zápasením získaval peniaze pre svoju farnosť. (Smok)

 • - Pri niektorých wrestlingových scénach štáb vyhadzoval do vzduchu bábiky. Náklady na ne boli totiž nižšie, ako na komparzistov a vyzerali dosť reálne. (Smok)

 • - Okrem filmových štúdií v Los Angeles navštívili filmári aj skutočné lokácie v juhomexickej Oaxace. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace