Lov na boháče

• Česko Nejsem na prodej (více)
Trailer

Vždycky randila s muži, co měli peníze... pak potkala jednoho, co měl srdce. V nové euforické komedii, režisér Pierre Salvadori představuje paradoxní vztah mezi polomondénní ženou a zaměstnancem hotelu. Audrey Tautou a Gad Elmaleh, herci v plné formě, se obcházejí, uchvacují, manipulují se sebou a... milují se. (oficiální text distributora)

Trailer

Thomick

Rok 2006, pamatujte si. Toho roku byla Audrey Tautou sexy, historicky. A právě v Hors de Prix zažila vrchol, stejně jako snad každej divák mužskýho pohlaví. :)) Zkrátka hot hot hot! K filmu - nenudící jednohubka na posezení, komediální potenciál hotelovýho prostředí vytěženej do úplnýho dna, Elmaleh docela sympaťák. Prima. ()

drovi

Zábavná sonda do života zlatokopky. Ešte to asi nebude na tom svete úplne prehnité, keď sa aj zlatokopka zamiluje do chudobného chlapca. Bavil som sa od začiatku do konca. Záver ma milo prekvapil a stále som dobre naladený. Beriem to síce s nadhľadom, ale keď sa nad tým človek hlbšie zamyslí, tak tvorcovia v pozadí hlavnej dvojice ukázali osamelosť, povrchnosť a cynizmus európskej smotánky. Tento film by mal prinútiť človeka rozmýšľať o sebe aj o tom, čo v živote znamená láska. Tvorcom sa podarilo aby sa človek zabavil a zároveň sa vážne zamyslel. ()

SKreyn

Zábavná, milá a celkovo podarená romantická komédia. Vo filme je skutočne okúzľujúca, sporo odetá Audrey Tautou a tiež potešil herecký výkon marockého herca, pre mňa neznámeho, ktorého meno je Gad Elmaleh. Netušil som, že sa tento film dostane do TV a ani som nemal v pláne ho pozerať, keďže do TV sa väčšinou dostane len ten slabší priemer a horšie filmy. Ale keď som si pozrel priebežné hodnotenie a herecké obsadenie, tak som neodolal a aj napriek tomu, že som vedel o slovenskom dabingu, ktorý moc nemusím a často sa im nepodarí, tak som si to predsa pozrel. Dabing bol celkom slušný. Reklám tiež nebolo veľa, tých zopár sa mi práve hodilo, aby som si odskočil a doplnil zásoby jedla, pitia a vyprázdnil obsah žalúdka. Ďakujem za tie reklamy. :D ()

Z0oMb3E

Lov na boháča, alebo ako prišla zlatokopka na bubon. Poslíček si tiež čuchol do zlatokopeckého vzťahu, ale skončil aspoň zo skútrom. Romantická komédia na ktorej sa ani raz neusmejete a kamenný pokrový výraz vám ostane od začiatku do konca. Nevravím že film je zlý- dýcha z neho taká nenútená a pohodová atmosféra, ale jedno zhliadnutie bohate stačí. Zajtra po filme ani pes neštekne. Za dve hodiny zabudnete o čom bol. Odporúčam sledovať na navodenie spánku. ()

Enšpígl

Asi každej z nás kluků to zkouší nebo zkoušel na pěkný holky horem, dolem. Rozehrát při balení samičky co největší teatr doporučuje devět z deseti bláznů. Jenže přinese giga balicí teatr očekávaný triumf klučíčí vůle ? Gad Elmaleh by mohl vyprávět. Kvůli holce dokáže rozject show, hodnou těch největších balících mistrů - mě a když k tomu nahodí psí oči a výraz dobráckého blbečka, tak má v posteli provoz jak na londýnském letišti Heathrow. Ještě gentlamansky zhodnotím krásu Audrey Tautou - těžce rajcovní děvka a už můžu jen vzpomínat, jak moc příjemně mě bylo při sledování tohohle filmu. ()

• Herecká dvojice Gad Elmaleh a Audrey Tautou vyhráli společně pařížskou NJR Ciné Award 2007 v kategorii nejlepší polibek. (Roman.Ticka)
  • Jean (Gad Elmaleh) sa vydáva za arcivojvodu z Edinburghu, aby pomohol Irene (Audrey Tautou). Neexistuje však žiadny arcivojvoda z Edinburghu a ani nikdy neexistoval. Existoval iba vojvoda z Edinburghu. Posledným vojvodom z Edinburghu bol princ Charles. Pri jeho nástupe na trón v roku 2023 sa titul spojil s korunou. (Arsenal83)
  • V jednej francúzskej TV šou herečka a speváčka Marie Laforêt oznámila, že bude účinkovať v tomto filme. Nakoniec sa v ňom však vôbec neobjavila. (U_S_O)