poster

Lov na boháče

 • Česko

  Nejsem na prodej

 • Francie

  Hors de prix

 • Slovensko

  Zlatokopka

 • USA

  Priceless

Komedie / Romantický

Francie, 2006, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kajda.l
  ***

  Nejhezčí na tomto filmu je jednoznačně Audrey Tautou, už dlouho si nepamatuji film, kde by z nějaké herečky sršelo tolik sexappealu.. A největší pozitivum (pro mě) po zhlédnutí filmu je, že si alespoň konečně pořídím Amélii z M.. A k zhodnocení filmu- velmi dobré herecké výkony, slabší scénář a film převážně pro holky.. Prostě takový svěží vítr z Francie, nenáročná zábava (která pobaví) a mezi komediemi lehký nadprůměr..(26.4.2009)

 • DaUr
  ****

  Ačkoliv morální stránka snímku je více než pochybná (raněných duší, které za sebou hlavní dvojice zanechala, je snad až příliš mnoho), na klidný sobotní večer je to přesně to pravé - člověk nemusí příliš přemýšlet, příjemně si odpočine a pobaví se bez jakéhokoliv náznaku americky fekálního humoru. K tomu Gad Elmaleh, velice to sympatický člověk, a Audrey Tautou, velice, velice, VELICE sympatická dáma. Opravdu velice. Celkově tedy spokojenost, mnohem větší, než bych se odvážil očekávat.(21.1.2012)

 • lacerta
  ****

  Nečekala bych od toho bůhví co, je to romantická komedie. Ale na poli v souboji jiných romantických komedií mi to jednak přišlo skutečně romantické a občas i aspoň trochu vtipné. Nijak mě nepohoršuje zlatokopectví ani patolízalství hlavních postav. Nemusí mít každý film morální ponaučení na závěr. Viděla jsem to po "romantických komediíchHlavně nezávazně a rozhodně mi to přišlo zábavnější a snad i reálnější. Prostě oddychovka.(31.7.2013)

 • vesper001
  ***

  Postava Audrey Tautou si sice s názvem protiřečí, ale zato jí večerní šaty a paraplíčka ve vlasech sluší nejvíc ze všech – a to počítám i jejího hereckého partnera s očima a charismatem akvarijní rybičky. Nijak zvlášť hlubokomyslná, ale příjemná komedie plná luxusu, francouzského šarmu a pozlátka, která sice místy pobaví, ale po skončení vyprchá z paměti rychleji než bublinky z šampaňského.(1.12.2011)

 • SKreyn
  ***

  Zábavná, milá a celkovo podarená romantická komédia. Vo filme je skutočne okúzľujúca, sporo odetá Audrey Tautou a tiež potešil herecký výkon marockého herca, pre mňa neznámeho, ktorého meno je Gad Elmaleh. Netušil som, že sa tento film dostane do TV a ani som nemal v pláne ho pozerať, keďže do TV sa väčšinou dostane len ten slabší priemer a horšie filmy. Ale keď som si pozrel priebežné hodnotenie a herecké obsadenie, tak som neodolal a aj napriek tomu, že som vedel o slovenskom dabingu, ktorý moc nemusím a často sa im nepodarí, tak som si to predsa pozrel. Dabing bol celkom slušný. Reklám tiež nebolo veľa, tých zopár sa mi práve hodilo, aby som si odskočil a doplnil zásoby jedla, pitia a vyprázdnil obsah žalúdka. Ďakujem za tie reklamy. :D(12.2.2011)

 • - Herecká dvojice Gad Elmaleh a Audrey Tautou vyhráli společně pařížskou NJR Ciné Award 2007 v kategorii nejlepší polibek. (Roman.Ticka)

 • - V jednej francúzskej TV šou herečka a speváčka Marie Laforêt oznámila, že bude účinkovať v tomto filme. Nakoniec sa v ňom však vôbec neobjavila. (U_S_O)