Reklama

Reklama

Lov na boháče

  • Česko Nejsem na prodej (více)
Trailer

Obsahy(1)

Vždycky randila s muži, co měli peníze... pak potkala jednoho, co měl srdce. V nové euforické komedii, režisér Pierre Salvadori představuje paradoxní vztah mezi polomondénní ženou a zaměstnancem hotelu. Audrey Tautou a Gad Elmaleh, herci v plné formě, se obcházejí, uchvacují, manipulují se sebou a... milují se. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (99)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Vlastně kaviár nejím. Vždy se do toho nutím. A čekám, kdy mi to zachutná." Nečiní mi problém vyrazit do společnosti v oděvu pamatujícím budování komunismu a patrně proto jsem se nikdy nestal terčem žádný krásky upřímně zamilovaný do zlatých karet s bezedným limitem. O co víc však těmito potvůrkami pohrdám v životě, o to raději je mám ve filmu. Takže tento snímek musím považovat za velmi povedenej, neboť Irene umí utrácet první ligu a Jean si také dokáže vytrucovat svoje. Pointu sice hravě odhalí i ten, kdo nikdy nedostal peníze za sex, ale o to tady přeci nejde. Tady jde o jména Versace, Dior, Prada, Valentino, Gucci a podobný nesmysly, do kterejch nehodlám investovat, ani kdyby výše mojí výplaty překročila cenu ponožek v akci. ()

Zrcadleni 

všechny recenze uživatele

Mám rád Francouzské filmy i když možná ty složitější nikdy nepochopím. Mají pro mne osobité kouzlo, která se dá jen těžko popsat. Gad Elmaleh je v tomto filmu naprosto dokonalým elegánem a charakterem, která se nechá namočit do prohnilé hry Audrey Tautou. Čekal jsem kdy to praskne, ale v momentě kdy se to stalo, se zároveň vše zvrtlo v Happyending. Chtěl bych - Toužím... ()

Reklama

dopitak 

všechny recenze uživatele

Francouzi čas od času překvapí, a natočí opravdu slušnou komedii. O to ví jsem zaskočen, že tady k úspěchu stačil obyčejný motiv zlatokopectví, mile převedený jaksi genderově na druhou. Povedlo se jediné, zatímco Audrey jsem přál to nejhorší, Elmalehovi (kterého jsem nedávno hodnotit ve své recenzi na Kapitál) jsem prachsprostě fandil. Stylem a lokalitami mi to trochu připomínalo (K)lamače srdcí, i když ten je o něčem jiném. ()

Šakal 

všechny recenze uživatele

Tento snímek měl tu výhodu, že se mně přesně trefil do nálady! Neměl jsem zrovna chuť na nic " těžkého " . Zapnul jsem Tv na stanici Barrandov, s tím, že jsem vůbec neměl tušení jaký snímek právě začíná a o co zde půjde. Zaujala mě však ihned Audrey Tautou a následně i celý film a to tak, že jsem ani na chviličku nezauvažoval o přepnutí na jiný Tv kanál. Je to takový příjemný, milý ( asi jako Audrey ) francouzský snímek, romantický, s prvky lehkého humoru. Za normálních okolností bych dal 3*, ale za tu pohodovou náladu, jakou ve mně snímek vyvolal a za náaaaaaaaaaadhernou Audrey Tautou nemůžu nepřidat další hvězdičku navíc! Holt pánové nemáme to lehké :o) p.s.1 kvůli Audrey bych kradl, popral se, zadlužil se...... jen abych se mohl probouzet vedle ní :o) p.s. 2 tu korunu bych ještě měl, takže 10s mně budiž dopřáno :o) ()

lacerta 

všechny recenze uživatele

Nečekala bych od toho bůhví co, je to romantická komedie. Ale na poli v souboji jiných romantických komedií mi to jednak přišlo skutečně romantické a občas i aspoň trochu vtipné. Nijak mě nepohoršuje zlatokopectví ani patolízalství hlavních postav. Nemusí mít každý film morální ponaučení na závěr. Viděla jsem to po "romantických komediíchHlavně nezávazně a rozhodně mi to přišlo zábavnější a snad i reálnější. Prostě oddychovka. ()

Galerie (16)

Zajímavosti (4)

  • Film bol natočený v meste Biarritz v Hôtel du Palais. (Arsenal83)
  • V jednej francúzskej TV šou herečka a speváčka Marie Laforêt oznámila, že bude účinkovať v tomto filme. Nakoniec sa v ňom však vôbec neobjavila. (U_S_O)
  • Herecká dvojice Gad Elmaleh a Audrey Tautou vyhráli společně pařížskou NJR Ciné Award 2007 v kategorii nejlepší polibek. (Roman.Ticka)

Reklama

Reklama