Hluboko v gangu

O2 je čerstvo prepustený väzeň, ktorý si za krádež odsedel niekoľko rokov za mrežami. Plánuje začať nový život, a to najmä kvôli svojmu desaťročnému synovi, ktorý už nemá matku. Chce sa k nemu vrátiť a postarať sa o neho tak, ako to mal urobiť už dávno. Plány sa mu ale zrútia, keď jeho syna krátko po ich stretnutí unesie bezcitný drogový boss. Ten žiada od O2 vysoké výkupné vo výške 100.000 dolárov, ktoré mu musí zohnať do 24 hodín. Ako to však urobiť, keď je ešte stále v podmienke? O2 nemá na výber, a preto sa spojí so svojim pochybným bratrancom a prefíkanou podvodníčkou. Spolu sa vyberú do nebezpečných ulíc Los Angeles, aby vykradli banku a pokúsili sa premôcť vydieračské gangy. To je totiž jediná možnosť, ako zachrániť milovaného syna. (TV JOJ)

Theker

Aj keď HIp-Hop nemusím, tak v tejto "oddychovke" mi neprekáža. L.A. či vlastne Los Santos? Áno, aj vďaka atmosfére GTA: San Andreas som do toho šiel. ()

Nix

Tyrese mne baví a bohužel patří mezi ty herce, kteří když maj sólo film bez rodiny tak si vybírají čistý průměry. Tenhle film ničím neoslní a vzejde v zapomnění velice rychle. Je to škoda. Ale film nemá moc co nabídnout. ()

Něrpa

Ze začátku blbé a ke konci úplně blbé. Každopádně jsem si to pouštěl po oscarovém filmu Capote a tento film je lepší, ačkoliv je to úplná blbost. Ale je to dobrý film na vypnutí mozku. ()

Miloško

Zo začiatku celkom pútavé,dobrá černošská hudba,ale postupom času to začalo už nudiť,pretože takéto niečo sme tu videli už veľa krát.SPOILER.Otisa prepustia s väzenia,cestou v aute mu unesú syna,a nasleduje zháňanie peňazí,ako výkupné,asistuje mu nádherná Megan Good.A záver? Uplne očakávaný,priblblý.Americký.PS: Vobec neverím tomu že v dnešnej dobe možu napr.v USA existovať opustené haly,hangáre kde zločinci maju svoje "základne" na výrobu drog,vraždenie ľudí,s perfektnou infraštruktúrou ako v tomto filme.Že by si to naozaj v LA nikto nevšimol??? ()

Mikecat

Celkom slušne zvládnutý negerský akčák so sexi čokoládkou Coco a svalovcom O2, ktorý po návrate z basy má snahu slušne žiť, pokiaľ mu feťácky gangstri neunesú syna, O2 zistí že Coco pracuje pre nich ale len živorí a chce vypadnúť niekam ďaleko a začať odznova,tak nastupujú na cestu zločinu a násilia okorenenú slastným milovaním kvoli záchrane syna zo spárov Big Meata bývalého parťáka, ale všetci dobre vieme ako to chodí: "spolky-čertove volky" ()

Innos

oslava hip hopu a gangsta niggas sa u mňa nekoná keďže hip hop fakt nemám rád a super cool drsný niggovia ma už nejak neberú, ale ten The game bol fajn a coco fakt kočka....dalo sa to pozerať, ale ten koniec :-( omfg ()

djcremo

Ľahko podpriemerný film, ktorý na mňa pôsobí lacno a umelo. Plytký scénar a prehrávajúci herci, nehovoriac o slabších akčných scénach. ()

smolson

O2 je bývalým členem gangu z LA, kterého právě pustí z vězení a který chce začít nový život a především se postarat o svého syna. Bývalý šéf gangu Meat ale nemá pro jejich idylku pochopení a chce zpátky peníze, o kterých si myslí, že mu je O2 vyfoukl a ukryl před tím, než ho zavřeli. Takže mu synáčka unese a O2 má čas do večera, aby ty love někde sehnal a vykoupil svého syna. V jeho aktivitách mu vypomáhá krásná prostitutka Coco.. Prostoduchý příběh doprovázený velmi předvídatelnými dějovými zvraty je natočen řemeslně velmi precizně, vše působí jako A-čková záležitost, dobrou kameru podkresluje Hip-hop music a vůbec kdo může všechny tyhle shit-mother-fucker-nigga-fellas snímečky, může si klidně připočítat jednu hvězdičku.. ()

zaack

Hiphopová gangsterka, ve které diváka nic nepřekvapí. Jednoduchá story, mdlí herci a rádoby cool zpracování. Na jedno vidění se to ale dá. ()

MTE

Uff no zo zaciatku som bol sokovany mizernymi hereckymi vykonmi, nastastie casom sa to zlepsilo (alebo som si zvykol). Prva polovica filmu bola mizerna, potom sa to rozbehlo. Nebyt toho sladuckeho zaveru (sice iny som necakal...) dal by som viac, takto je to len za 60% z toho asi 15% je za soundtrack ()

mansonn

Nic som od toho filmu necakal , ale dal mi dost vela, sice zaver sa dal ocakavat,ale predsa velmi dobry film.Rychly dejovy spad,az na zaver, ktory natahovali ako ako staru gumu.Urcite odporucam vidiet ,celkom dobre sa to pozera. ()

Tomulka

Tak málo uvěřitelný film jsem neviděl již dlouho. Dosti vážné téma pojaté takovým patetickým způsobem, že to až není možné.Přišlo mi to skoro až zesměšňování vážného tématu (kriminalita, gangy, únosy, drogy co si vyberete) Jediné pozitivum na celém filmu je naprosto rajcovní (to je slabé slovo) Meagan Good jinak je to o ničem. A ten konec no to že Meagan zkazili účes bych ještě skousnul, al enávrat kyslíka to už je fak tmoc ohrané a nudné. Měli ho nechat důstojně zemřít!!! (Ne že by to filmu moc pomohlo :) ()

elvis172

Dej bol príliš jednoduchý, hneď na začiatku bývalému veznovi unesú syna a cely film sa odvíja od toho ako sa ho snaží zachrániť. Je tu pár dobrých scén hlavne ta v úvode ktorú však striedajú naivne prepady bánk.(pri ktorých mate pocit že banku môže vylúpiť každý blbec) a ten sladký koniec. Zaujala hudba aj keď Hiphop veľmi nemusím. Ale ako na celok sa na to dá celkom dobre pozerať. Slovo kurva zaznelo 17 krát. ()

jakub.kuba

Naprostá pitomost, dobrá akorát pro americké teenagery, kteří si u toho budou představovat jak jednou budou taky drsní gangsteři, kterým bude ležet celé ghetto u nohou. Nedomyšlený akčňák bez nějakého dobrého nápadu, pouhý sled přestřelek, schovávání, šmelení a prostitutek. ()