poster

Jsem kyborg, ale to nevadí (festivalový název)

 • Jižní Korea

  Ssaibogeujiman gwaenchanha

 • Jižní Korea

  싸이보그지만 괜찮아

 • USA

  I'm a Cyborg, But That's OK

Drama / Komedie / Romantický / Sci-Fi

Jižní Korea, 2006, 105 min

Režie:

Chan-wook Park

Kamera:

Jung-hoon Jung

Hudba:

Yeong-wook Jo

Producenti:

Chan-wook Park
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aquarius
  ***

  Nemôžem sa zbaviť pocitu, že Parka je na takéto Améliovské Gondryovky škoda. Film má skvelé farby, niektoré postavy sú skutočne zábavné (najviac sa mi páčil týpek, ktorý sa všetkým ospravedlňoval a mal vo zvyku hovoriť úplne zbytočné veci ako 'ping-pong je o dávání a přijímání' alebo 'Kočka je především chlupatá') a niektoré scény fakt pôsobivé (alebo som jediný, otváral ústa, žuval a prehĺtal spolu s hlavnou hrdinkou?). Naproti tomu som sa občas pekne nudil. Cyborg nevtiahne, nepohltí. Po emocionálnych bombách akými boli Oldboy a Sympathy for Lady Vengeance, kde sa smejete cez slzy a plačete s úsmevom, pôsobí námet nezaujímavo, povrchne. Film je taktiež dosť sebastredný, neopodstatnený a miestami trápny.(3.5.2007)

 • Natascha
  ****

  Bože, ten film je hrozně divný.... Dlouho se mi nestalo, že bych tak váhala při hodnocení. Nakonec se přikláním k lepšímu, ale při dalším sledování by mohlo jít ještě výše, nebo naopak klesnout. Film o dívce, co si myslí, že je cyborg, má své poetické, krásné a originální momenty, stejně jako nezměrné množství tak zvaných WTF okamžiků. Navíc se v tom velmi těžko hledá, co tím vlastně chtěl básník říct. A propos, ta dívka v hlavní roli vážně vypadá jako cyborg, kde ji sakra sehnali:-)(2.12.2007)

 • Dr.film
  ***

  Chan-wook Park tentokrát spíše zklamal. Po obsahové stránce silně sofistikovaný příběh a chvílemi i s velmi nezajímavými pasážemi. Chybí větší gradace či působivý zvrat. Park jako by vše doháněl "pře-dokonalým" vizuálem a kamerovou hratelností. Což jistě potvrzuje "masakrová vsuvka", která je čirou pastvou pro oči.(27.12.2007)

 • Vavča
  ***

  Tak tohle je hodně ujetý a divný film, ale kupodivu se z toho vylouplo hezké romantické drama s celou řadou komediálních zápichů. Má to výborné nápady a vizulní stránku. Je fakt, že většinu, času jsem se přitom cítil dost divně a tak nějak nepohodlně. Přesto mě tento film potěšil, škoda, že prostě polovinu stopáže jsem si říkal, co se to tam děje a proč? Celkově je to prostě nevyvážený film i přes veškerou orignalitu a povedené momenty.(15.3.2009)

 • PinokKio
  ***

  Když blázinec, tak pořádnej. Není tu nouze o roboty, mluvící zářivky, kradou se tu pingpongové vychytávky, jódluje v korejštině a chodí pozpátku. Čas se tu hrozně vleče, nejspíš kvůli tomu škytajícímu chlapovi v kukačkách, takže trvá věčnost prokousat se (za pomoci babiččiny protézy) tímhle příběhem až k finálnímu romantickému procitnutí ..(21.4.2015)

 • Rain

 • - Su-jeong Im musela před natáčením filmu snížit svoji váhu na pouhých 39 kg. (DailyDreamer)