Stojíš sám v aréně, kde začíná boj dobra se zlem
Mladý DD je prostě cool. Je svým vlastním pánem a ví, co chce – nebo to alespoň dosud věděl. Nemá nejmenší tušen, že boj mezi dobrem a zlem začal a on stojí uprostřed arény. Pokud chce svůj boj v aréně přežít, musí rozluštit hádanku. Její řešení ho buďto zničí, nebo dá nový život. Bouře je výpravný sci-fi thriller, který vás nenechá vydechnout (oficiální text distributora)

sup

Vizualne a zvukove velmi pusobivy film plny filmarskych napadu, ktery me jednoduse uchvatil. Jedinym zaporem je asi trochu slabsi pribeh, ale ten mi stejne nezabrani udelit plne hodnoceni. Nedivil bych se, kdybychom o reziserech tohoto celovecerniho debutu (na MFFKV 2006 jeden z nich osobne iflm uvedl a pusobil velmi sympaticky a mlade) jeste ledacos uslyseli, protoze talent jim rozhodne nechybi, i kdyz by mozna mohli upustit od toceni filmu ve stylu "pejsek a kocicka vari dort." ()

Bezda22

Myslim, že celkem nedoceněnej film tady. Podle mě je to dost zajímavej kousek. Upřímně sem vod toho moc nečekal. Ale už jen vizuální stránka filmu mě dost oslovila. Herci sympatický a napětí který se prolíná timhle fantasy thrillerem je dost slušný. Konec je takovej suchej na poměry celýho filmu. Ale v celkovym dojmu to moc skóre dolů netáhne. Slušná práce...65% ()

Quendi

Zejména ke konci ne špatné, ale bylo by fajn, kdyby tam někdo někdy řekl, co se vlastně děje. Děj je pusté tápání, kdy si pouze domýšlíte, o co jde, přičemž se to pohybuje někde mezi Šestým smyslem, Osudovým dotekem a Constantinem. ()

RetroMan

Tenhle film je pro mě překvapením. Film plný napětí, akce a fantasy. Morální ponaučení: Nepůsobit jiným lidem utrpení. ()

Revo2sion

Pochybuji,že se potvrdí režisérova slova, že po tomhle projektu mu už nikdo nepovolí nic natočit...Nechápu,jak se mu povedlo,že dokázal smísit komiksový horor s výletem do skrytých částí lidského svědomí,aniž by mě to odradilo po 10 minutách, ba naopak mě dokáže připoutat k židli a nechat mě se v té směsici vyžívat... ()

Vital

Skvělej film,se super atmosférou a také jak je pěkný film,tak pěkně hnusnej a nelogickej je konec,až mě to naštvalo! ()

Honzissis

Film má velice dobrou myšlenku a záleží na každém jak si jí vyloží... Po dlouhé době velice dobrý film, který jsem měl možnost vidět... Po herecké a vizuální strámce taky dobré můj verdikt pro tento film je 85% ()

cachanell

Zajímavý a poutavý kousek od začátku do konce. Skvělé střihy, výprava a fantazie. Nenudila jsem se, stále čekala, co bude dál. Vina, potlačené vzpomínky, připomínání - boj vnitřních pocitů a dobra se zlem v člověku. Otázka je člověk i přes své viny dobrý nebo zlý? Vše smíchání do poutavého výpravného příběhu plného vlastního podvědomí. Pro mě tento film má určitě 4 hvězdičky a přemýšlela jsem nad pěti. Ale jedna hvězdička dolů přeci jen pro některé nezodpovězené otázky - a pro mě jaké zvědavého diváka přeci jen podstatné ... bouře - proč najednou zmizela... nepochopila jsem. ()

Pollini

Tak nevím, jestli to byla blbost nebo jsem to nepochopila. Kdyby nebylo hrozného začátku a konce, docela by to ušlo. ()