Tamdydam

Tohle jalové snobské dílko pro horních deset tisíc táhly vážně jenom herci. A řekněme ještě moje souznění s Macháčkem, který měl doma ještě o chlup větší chlív, než já. A za manželku takovou línou kávu, že mi ho bylo upřímně líto. Ale to byla opravdu jediná silnější emoce, kterou ve mě Medvídek.vyvolal. Dokážu ocenit film bez děje. Pokud má atmosféru. Nějakou náladu, zajímavou myšlenku, charaktery, s kterými se lze ztotožnit. Ale tohle nemělo nic. ()

Junkienka

Mělo to děj, zápletku, trochu té psychologie tam také bylo....celkem ze života, plné všedního humoru....A přesto mi tam něco chybělo. Ne jako u Pelíšků, kdy si člověk po prvním shlédnutí zapamatoval hromadu frází...Jirka Macháček se stal nějakým tím tahačem,ale na můj vkus mu chyběla ještě pomocnice.Role A.Geislerové byla jako v mnoha dalších filmech vážná a poměrně mlčenlivá. Roman Luknár...není mi sympatický a s jiným hercem by se mi film líbil mnohem víc, ale bohužel.... ()

epoh

Úplný průšvih to není, ale na víc, než na vlažný potlesk ze zdvořilosti bohužel také ne. A i to, co ve scénáři vypadalo slibně (scéna pošťuchování Romanových rodičů - ve filmu Menzel/Křesadlová), je ve výsledku poněkud rozbředlé a bez potřebné razance. Medvídek připomíná dort, který necháte stát delší dobu na slunci. Možná drží tvar, ale jak do něj píchnete, je robředlý, krém zatuchlý a šlehačka zkyslá. ()

jns

Chápu asi, co byla snaha sdělit, ale nezdařilo se. Je to plochý, nijaký. Pár dobrejch scén a Geislerová a Issová v novejch polohách, než jaký doposud hrály. Toť vše. ()

jojoping

Českému top 3-záprahu Jan Hřebejk - Petr Jarchovský - Ondřej Trojan dochádza dych a v závode o Českého leva to majú každý rok ťažšie. Vôbec sa nebudem čudovať ak sa im nepodarí za tento rok získať žiadneho. Po zhliadnutí Medvídka vo mne neodoznievali podobné pocity ako po filmoch Pelíšky, Musíme si pomáhat, Pupendo, Horem pádem, Šakalí léta a poťažmo Kráska v nesnázích. ()

Havala

Ani dvě hvězdy, bída Hřebejk is Exhausted!!! Nic na tom snímku neni zajímavé, vše furt dokola, stejní herci, stejný styl stejné aranžmá, Issová tu musela hrát jakousi psychošku což jí vůbec nesedí, jediné pozitivum je pár hlášek od Macháčka, ale vlastně už v podobném složení trapčili v Vratných flaškách. Škoda peněz. 19% ()

Hank

Hřebejku, dej si pauzu, přestan točit jako na běžícím pásu, odjeď to Indie, vyrelaxuj, najdi inspiraci a natoč konečně zase dobrej film! ()

Behind

Pokud šlo o pokus o vygenerování scénáře jakýmsi jednoduchým algoritmem, myslím, že nevyšel. Film přešlapuje a zívá na místě. Ženy jsou smutné, zklamané a hoši opuštění a naštvaní. Kdyby se vystříhaly všechny scény s postarším párem (Menzel, Křesadlová) přihodil bych půl bodu. Bojím se aby to nebyl jeden z prvních Hřebejků do rakve mého oblíbeného tandemu. Běda! ()

Varangian

Nudné a hloupé, korunu nasazuje příšerný scénář. Bylo mi u toho smutno, ale z jiných důvodů, než-li nejspíše zamýšleli autoři. Hvězda navíc je za Čajkovského - pro mě jediný pozitivní bod tohoto "filmového počinu". ()

unrocker

Hřebejk je čím dál tím méně vtipný obávám se dalšího filmu to už zase bude nějaké drama , protože jestli tohle byla komedie já jsem papež... :( Párkrát sem se zasmál, ale čekal jsem teda úplně jinak kvalitní zážitek! ()

imarvin

zajímavéxnudné; dobře natočenéxnudné; herci božíxnudné; Tenhle film je pro mě neuvěřitelně rozporuplný, líbí se mi a přesto se na něj asi podruhé nepodívám. Bavil jsem se i nudil zároveň, takže nezbývá než zlatý průměr. ()

JK77

Kopa mojich priateľov mi tento film odporučila, ale napokon to dopadlo tak že sme nato pozerali 3. Jeden zaspal, druhy sa vrtel v kresle že kedy to už skončí a ja som sa smial na zoapr dobrych vtipoch a vybornom hereckom obsadení. Ale v podstate dost komorne nudne natiahnute ako stara žuvačka. Škoda. Ale prisahajte že to nikomu nepoviete! ()

Bigfuckman

Další z novodobě vzniklých českých blbostí co se teď rozrůstal jak houby po dešti. Pan Hřebejk mě zklamal. Jeho předchozí tvorba byla daleko zdařilejší a měla aspoň štávu. Tohle je celý o h...ě a pokud nevíte jak nejblběji zabít přes hodinu a půl času tak tohle je jasný favorit. ()

LuNaj

Absolutně nesouhlasím s tvrzením, že je Medvídek lepší než Hřebejkův předchozí film Kráska v nesnázích. Krásce jsem udělil 4* a dokonce jsem uvažoval o metě nejvyšší. U Medvídka si hodnocením nejsem jistý. Zajímavý film o vztazích, kde hrála plejáda mých oblíbených herců (Trojan, Geislerová, Vilhelmová, Issová). Možná i kvůli nim dávám 4*, byť by Medvídek měl kvalitativně na 3*. Ale prostě si nemůžu pomoct!!!!! ()