poster

Hunter x Hunter: Greed Island Final

 • Japonsko

  ハンターxハンター G・I Final

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2004, 14x23 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • Toren
  *****

  Poslední a zároveň nejlepší OVA k anime Hunter X Hunter. Tentokrát mi to sedlo naprosto parádně a těch 14. epizod jsem hltal až do samotného konce. Dějově se pokračuje ve hře Greed Island, která se čím dál víc vyostřuje a dává najevo jak drsné pravidla hráči používají. Kurapika a Leorio se tentokrát vůbec neobjeví, za to si užijeme nové charaktery a svatou trojici - Gon, Killua a Bisuke. Začátek má sice trošku slabší rozjezd ale v polovině arcu, kdy se hrdinové střetnou ve sportovním utkání, bylo teda neuvěřitelně napínavé a tolik nápadů jsem snad nikde jinde neviděl. Ke konci se pak vše ubíhá k finálnímu boji s "Bomberem" a tehdy jsem se rozhodl vratit pět hvězd. Autor mangy zkrátka Gonovi urval ruku, vyrazil mu hlas z krku a totálně ho dorasoval... sice se to později zpraví ale dostalo mě to. To se jen tak nevidí. A navíc ten konec - pekelně otevřen! A konečně se mi líbila ta nová animace, ale hlavně v akčních pasáží, které mnohdy dávají na prdel i letošním anime, fakt super. Teď mě jen mrzí, že celej Hunter začal znovu od píky ( tedy Remake ) ale bohužel s cenzurou... asi půjdu do mangy, abych věděl jak se příběh odvíjí dál :)(25.12.2011)

 • Kimkong
  ***

  Dokončení hry. Souboj s Bomberem protivníkem. Nulové vyřešení zásadních věcí s Fantomy nebo otcem. Gon dostal hodně zabrat, ale to utnutí příběhu je děsné, zvláště, když nemá pokračování.(20.1.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace