Ztraceni v divočině

• Velká Británie Gone

Ztraceni v divočině - to je vzrušující příběh mladé dvojice a jednoho na pohled přátelského cizince, jež se odehrává ve sluneční výhni nebezpečně krásné australské přírody. Mladý britský pár Sophie (Amelia Warner) a Alex (Shaun Evans) se chystá prožít v Austrálii nezapomenutelnou dovolenou. Na místě se dávají dohromady s tajemným Taylorem (Scott Mechlowicz) a pod jeho vlivem mění své plány. Nenavštíví tradiční turistické cíle s bílými písečnými plážemi, ale raději se vydají do skutečného vnitrozemí. Když se ale asfaltová silnice pomalu proměňuje v prašnou cestu z červeného štěrku, Alex začíná pochybovat, jestli byl výlet s Taylorem ten nejlepší nápad. (oficiální text distributora)

Homerking

Britský pár Sophie a Alex cestují po Austrálii, cestou se spřátelí s pohodovým Američanem Taylorem který se k nim přidá a společně se vydají na cestu přes rozlehlé Australské vnitrozemí, vydat se na cestu s Taylorem byla však osudová chyba. Příběh se rozjíždí velmi pomalu a konec je hodně předvídatelný ale i přes to mě Gone vůbec nenudil, hodně se mi líbila atmosféra australské přírody. ()

MaxForValue

Neinovatívna "Blair-Witch" kamera, neschopný scenár, akcia, ktorá sa rozbieha až v poslednej tretine, nevýrazní herci. Všetko toto sú hlavné dôvody prečo Gone nemôže byť dobrý a pútavý film. A ono to práveže mohol byť dobrý a pútavý film, len keby tvorcovia nevenovali toľko priestoru tzv. psychologizácii, ktorá vzhľadom na pointu filmu vyznie úplne doprázdna. ()

zniki

Už od začátku bylo jasné k čemu film směřuje. Celou dobu jsem čekala na zvrat v ději, který ale nepřišel. Celkem nudný film s předvínatelným koncem, který byl zbytečně prodlužován tím, že nešlo nastartovat auto :) Ve zkratce dávám jednu hvězdičku za scénu s klokanem, při které jediné jsem se opravdu lekla. ()

Merenre

To byl nejzmatenější film, jaký jsem viděl za poměrně dlouhou dobu. 90 % filmu jsem jenom kroutil hlavou a říkal jsem si: "co to kurva...?". Veškeré napětí, akce a děj se nakonec zmáčklo do posledních necelých 10 minut. Musím však uznat dvě věci. Zvědavost, co se z něčeho tak extraordinérního vyklube mě zabránila to vypnout (1 hvězda), hlavní padouch je adept na nejodpornějšího, nejnechutnějšího a nejslizštějšího psychopata roku (minimálně), opravdu se mi z něj a z jeho ksichtu zvedal kufr po celý film (druhá hvězda). Problémem filmu je, že je žánrově vykastrovaný - nejsem příznivec škatulek, ale když člověk nemá takřka celý film ponětí, co mu to tvůrci vlastně servírují a o co se to snažili, tak je to značně frustrující. Amaterismus a nedostatek zkušeností tady opravdu sálá z každé scény. ()

Mr.Dark

Četl jsem zde nějaké názory o tomto filmu,ještě dříve,něž jsem ho viděl....začátek filmu,jak zde bylo psáno,bylo velké nic...tak jsem čekal na ten konec plný napětí a taky nic..řekl bych,že je to béčko s velkým "B".Námět tu snad byl už tisíc krát.... ()

lumi1

Celkom fajn film, občas bol trošku nudný ale boli tam sympatický herci a skutočne veľmi dobrá hudba!!! Pre mňa 3+ ()