poster

Good Time Max

Drama

USA, 2007, 79 min

 • Vijolet
  ***

  Film na mě působí stylem rozhněvaní mladí muži plus bouře a vzdor. Tak bych to asi podal, kdybych si chtěl pomoci literárními pojmy. Mladý génius zahazuje talent, aby se věnoval drogám kontra jeho méně nadanější bratr, zato uvědomělý a odhodlaný zajistit si hodnoty moderní společnosti (kariéra, žena, dům ...), který mladší geniální bratr odmítl. James Franco zde ukazuje kvality herce, režiséra i scénáristy, ale k více jak třem hvězdám mi tam ode všeho ještě trošku schází. Ale na druhou stranu si myslím, že se od J. Franca máme ještě na co těšit ...(12.9.2013)

 • Ant
  ***

  Naprosto souhlasím s tím, co tady přede mnou napsal Wormboy. Každých pět minut se mi před očima vynořoval Rekviem za sen. Franco si s tímhle silným tématem vcelku poradil, a sám zvládá svou roli velmi dobře. Jenomže to celé natočil způsobem, který už tu několikrát byl. Ale chválím za zajímavě vybranou hudbu.(25.10.2008)

 • onde
  ***

  Zajímavé téma, které se nakonec nerozjede tak jak by mělo. I tak to v životě někdy dopadá. Rekviem se mi teda nevynořilo před očima ani jednou. Pěkné barvičky, solidní uáběry a kamera. Verdikt: Zajímavé drama, ze kterého by se dalo vyždímat i vyšší ohodnocení. Franco ukazuje, že má jistý potenciál...(30.10.2008)

 • jack_scott
  *****

  Jeden ze snímků které vyžadují ideálně nějakou osobní zkušenost nebo alternativně umění se fakt do hlavní postavy(zde postav) vcítit. Plně jsem snímek pochopil, protože pro ten příběh...mam skutečně pochopení. nevim jak to jinak říci,ale je to tak. Po herecké ani jiné stránce film nemá chybu, provedení skuteečně kvalitní....nemůžu jinak než dát 95%.(28.11.2008)

 • MA.KI
  ***

  Podle velmi slibného obsahu k filmu jsem čekal film úplně jiný. Divák neuvidí ani dva nadané bratry, neuvidí požitkářství či dekadenci jednoho ani slibně se rozvíjející kariéru lékaře druhého, natož nějaký jejich boj se společností. Vidí jen figurky zasazené do slibovaných prostředí. ~ Ze začátku to vypadalo na příjemnou podívanou s dobře zvolenou hudbou i nápaditou kamerou, po většinu stopáže však film stále více a více osciluje mezi dramatem a komedií. Tato skutečnost však bohužel zabraňuje důkladnějšímu představení psychologických profilů obou bratrů, psychologie postav je tedy dosti povrchní. Franco v roli režiséra neozřejmuje chování postav, jen až skoro fetišisticky ukazuje výsledek jejich chování. ~ Jalový, poměrně plytký Francův režijní debut, nutno však říci, že Franco coby režisér potenciál rozhodně má. Jen by to chtělo lepší scénář. Tentokrát tedy bohužel spíše na efekt než myšlenkovou hloubku.(7.5.2012)