Mladá studentka se dvěma kamarády se rozhodla natočit dokument o masovém vrahovi Lesliem Vernonovi, který byl údajně jako malý vhozen do vodopádu, kde ale přežil. Vrah si s nimi domluví schůzku a začíná natáčení. Je vybraná oběť, která musí přežít, je vybrané místo, kde většina nepřežije a divák zjišťuje (a nejen on), jak to vlastně v těch slasherech už desítky let chodí. Když už má natáčení dokumentu skončit, ve studentech se přece jenom hne svědomí… (MareT.)

johankazarku

Pre mňa zatiaľ jeden z najslabších slasherov. Som fanúšikom hororov ale toto ma ani náhodou nezaujalo, nezaujimalo, neskutočná nuda hlavne prvú polovicu. Pozrieť dobrý horor? Tak od tohto ruky preč! ()

Fixa

Čekal jsem teda víc. Plánování bylo až moc dlouhý, že už to lezlo na nervy. Když došlo na akci, tak jsem se probudil, ale ty prkenný pohyby herců - nevim, jestli to byl úmysl, nebo tak blbě hráli. Jinak to bylo, svým způsobem zajímavý a místy vtipný, ale prostě těch hluchých míst, tam bylo na mně až moc... ()

cotti

hodnocení v rámci žánru: slashery jsou jinak pro mě naprosto mimo, zvládám tak maximálně jeden za 5 let. ()

baronGrga

Ostřílený hororový fanda, který krčil čelo nad nejednou nereálnou scénou, nesmyslným dějem nebo nelogickými praktikami, si musí Leslieho Vernona vyloženě užívat. Dokonce ani kritikou zmítaná druhá část (asi poslední půl hodina), která přechází od teorie k praxi, nepřestává v té poměrně sofistikované hře s poetikou žánru, lifrujíc nám stará dobrá klišé jako je všudypřítomný neunavitelný zabiják, banda zjednodušeně uvažujících mameluků a nadto ještě na výsost příšerné herecké výkony. Behind the mask rozhodně není horor (i když musím přiznat, že Leslie v mlžném měsíčním oparu švihající srpem mi přišel docela efektní), ale i tak se milovník žánru může skvěle bavit. ()

Duffman 97

Originální hororová komedie.Ale z těch slavných zabijáků je stejně podle mě nejlepší Vřískot.Má také nejlepší slasher horor.Prostě se mi líbí nejvíce. ()

Tossico

Noooo, tak teď už aspoň víme, jak to ti vrazi v horrorech dělaj :D dost povedený, za mě určitě stojí za zkouknutí ()