Opuštěná domovnice Toni Collette se snaží přijít na to, proč zrovna ona musela najít tělo mrtvé dívky na svém prahu. Bezradně chodí po bytě a sleduje se v rozbitých zrcadlech. I na dalších sedm lidí čeká lehká životní změna, když se dozví, že jejich příbuzná, kamarádka či náhodná známá zemřela. Právě ona je spojovacím článkem pro náhledy do života sedmi žen. Pomocí jejich putování potemnělým městem utváří dojem, jak asi žila, co ji bavilo a proč vlastně skončila mrtvá na silnici. (oficiální text distributora)

pavont

Film ktori zobrazuje tragicke pribehy spajajuca sa v jednom bode. Na nieco podobne sme si zvykli u Innaritua. Bohuzial tento snimok sa skor snazi o co najtragickejsie vykreslenie a nedrzi celkom pohromade. Prve dva pribehy sa snazia o prehnanu lyrickost co v konecnom dosledku divaka skor matie. Kto ma rad taketo zlepence si moznom prijde na svoje ale inak je to skor priemer. ()

polono

Tenhle film je úžasnej !! Je to mozaika pěti různej lidí (situací), ale jedno mají společné mrtvou dívku. Nejvíce mě dostala ta „konečná“ poslední pátá část, co a jak se jí to stalo, smutnej filmeček :( . ()

pan Spock

Pět velmi poutavých, atmosféricky dobře zvládnutých a poměrně napínavých krátkých filmů. Proč ale dohromady netvoří konzistentní a fungující film? To je záhada. Možná nám režisérka nechala prostor srovnat si příběhy všech postav v hlavě po svém. Myšlenka to je jistě chválihodná. Já bych ale radši uvítal kapitolu s číslem šest, která by nám nabídla něco, co by všechny příběhy propojilo. Nějaké pořádné vygradování, pořádný zvrat, nebo cokoliv, co by nás donutilo si na tuhle mrtvou dívku alespoň někdy vzpomenout. Protože tímhle způsobem se nám to bohužel zřejmě nepoštěstí. ()

Pollini

Bavilo mě přicházet postupně na to, kdo je mrtvá dívka. Film o tom, jak jsou lidi mezi sebou propojení. NEřadila bych to ale jako mysteriozní, nic takového tam nebylo. ()