Žádná dcera se nevyhne pubertě, žádný rodič se nevyhne únavě. Poslyšte, také jste zažili, že vašemu dítěti nic nejde pod nos? A proč vlastně pláče - vždyť mu nic neschází... Komedie o tom, co přináší do rodiny puberta, první láska, únava a stereotyp. O tom, že zdánlivě tragické a smutné věci nejsou vždycky k pláči a na nějaké se dokonce dá i umřít - smíchy... (Lucernafilm Video)

patroklos

Krásný a neuvěřitelně reálný film ze života francouzské "čtrnáctky" a jejích rodičů. Sophie Marceau byla už ve své první roli výborná a protože i její kolegové hráli na jedničku a film byl od začátku zábavný, dávám 5* ()

mak.

Po tomhle filmu budete nesnášet písničku "Dreams are my reality" (la version romantique, la version instrumentale, la version finale, ...). Sophie Marceau je kusanec a docela jsem se bavil. Zkouknu i dvojku. ()

TheRay97

Uklidňující film propojen vtipy a honem za štěstím. Prvotina Sophie Marceau, která ve snímku zazářila, aniž by někoho napadlo, že by se mohlo jednat o její úplně první film. Doporučuji se podívat v původním znění, protože francouzština je svým způsobem nádherný jazyk a odteď si nedokážu představit film v jiném jazyce. ()

John80

Príjemná komédia Francúzskej produkcie spojená s romantikou a s mladučkou Sophie Marceau ako pubertackou žijúcou so svojimi rodičmi 3* ()

Amalberga

Film mi připadá průměrný. Není příliš vtipný a protože ve třinácti jsem neobrážela party a nezkoušela poprvé kouřit cigarety natajno, nijak jsem se s ním neztotožnila a nepodlehla nostalgii. Zápletka okolo Viciných rodičů mi přišla trochu podivná. Manžel manželku podvádí a ona zareaguje tím, že vejde do obchodu jeho milenky a za podpory své prababičky (která se mi jinak líbila) to tam kompletně rozmlátí (krásný příklad asertivního chování), zato svému manželovi nezkřiví ani vlásek na hlavě. Navíc nechápu podporu její prababičky, která sama je milenkou ženatého muže. Potom si dají manželé pauzu a manželka si najde milence, kterému zase manžel rozbije držku (přitom on podváděl první a je to vlastně jeho vina). Nakonec se k sobě vrátí. ()

Karja

Sophie Marceau udělala z Večírku příjemnou podívanou, mě osobně dostala hlavně svoji dětskou bezprostředností. Jakožto třináctiletá žába má chvílemi krásný talent na přivolávání zbytečných problémů, ale dělá je tak krásně nevinně, že je fakt okouzlující. A kvůli tomu jejímu obličejíku jí to člověk má chuť odpustit. Takže nemůžu jinak, pět hvězdiček a 90 procent k tomu. ()

ferika

Mila komedia - mozno ukazka zivota vo francuzsku 78-80 rokov. Mam slabost pre obe hlavne predstavitelky. ... Len poznamka pre uzivatela TRON - Claude je vo Francuzsku aj meno pre muzov (ak sa Brasseur nedal preoperovat :) ()