poster

Tony Bennett Show! (TV pořad)

 • USA

  Tony Bennett: An American Classic

Hudební / Životopisný

USA, 2006, 60 min

 • Riverin
  *****

  Zo životopisnej stránky tento dokument nie je dokonalý, ale Tony Bennett a tá úžasná hudba by si sama o sebe zaslúžila 5*. A ak k tomu pridáme skvelé vystúpenia (čo iné čakať od muzikálového mága Roba Marshalla) a hosťujúce hviezdy, či už spievajúce alebo len "hovoriace", vyjde mi veľmi príjemná show. Fanušíkom skvelej hudby rozhodne odporúčam!(13.1.2012)

 • bohemia_regent
  *****

  Tony Bennett stál skoro celý svůj život možná až příliš nespravedlivě ve stínu Franka Sinatry. Když pěvecký král popového swingu roku 1998 zemřel, vše nasvědčovalo tomu, že jeho žezlo převezme o více než půlstoletí mladší Harry Connick Jr. Ale veterán Bennett se na stará kolena nevzdal a když v roce svých osmdesátin vydal album Duets: An American Classic, ze kterého pochází repertoár tohoto koncertního DVD, definitivně potvrdil, že s tím nástupnictvím to zdaleka nebylo (a ještě nebude, protože mistr je i nadále vzhledem k věku v neuvěřitelné formě) tak jednoznačné. Prvotřídní hosté jsou oslavenci velmi důstojnými partnery, snad jen ve svých oborech jinak špičkoví Stevie Wonder a především Elton John nezapřou, že swing není jejich nejsilnější parketou; Elton je sice zábavný, ale když jsem si na jeho místě představil - když už ne přímo Connicka Jr. - třeba takového našeho Karla Hálu, kterému v té době zbývaly ještě dva roky života, nepochyboval jsem, že by byl přišel s mnohem kvalitnější gratulací. -------- V titulcích pořadu uvedeno: český název Tony Bennett, americký klasik.(13.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace