poster

Galactik Football (TV seriál)

 • Francie

  Galactik Football

Animovaný

Francie, 2006, 78x24 min

 • JeyJ
  ****

  No... kdyby takhle vypadal náš fotbal na planetě zemi, možná bych se na něj i začal dívat. Sice se tam často opakují scény a občas je ten příběh takový hmm.. no není to košér, ale nebrání mi to v tom abych si každý díl užil. Možná, je to částečně tím, že mám rád odjakživa anime a různé tématiky superschopností a tady tohle lítání a ty šílené kopy se mně osobně zkrátka bude líbit asi vždy, je mi jasné, že tohle asi každému nesedne, ale každopádně já se u toho bavím. Vizuální stránka je vcelku slušná, nejvíc, ale musím vyzdvihnout hudbu, ta se opravdu povedla a některým scénám dodává atmosféru, že mi občas i běhá mráz po zádech.(15.6.2011)

 • Matrix007
  *****

  Nejsem fanda fotbalu, vlastně ten sport moc nemusím. Nicméně Galactik Football je něco, co mě absolutně bavilo. Dětství jsem u Jetixu s tímhle pořadem trávil hodně času. 1. řada 4*: Když se tak koukám dnes (po sedmi letech) - je trochu divné vyhrávat s otočením zápsu ze 0:4 na 5:4 a rozhodující gól dát v poslední vteřině! Jednou OK ale 4x za řadu....... 2. řada 5*: Co jsem viděl díl, hned jsem musel vidět napjatě další. Noví hráči, nový sport, napětí....... SUPER, lepší než první série 3. řada 5*: Nečekané zvraty, ať už ve sportu, ve vztazích a mezi hráči. Nečekané, a taky SUPER......(12.3.2015)

 • Khalia
  odpad!

  Můj první, a doufám, že i na dlouho poslední 'odpad'. Tohle jsem byla nucena zhlédnout proti své vůli. Napřed jsem se trochu proklínala, že mám předsudky, ale o to víc hořké zklamání nastalo, když to mé předsudky naplnilo - a bylo hůř. Animace příšerná, bylo by pro všechny lepší, kdyby nekombinovali 2D a 3D. Pokud si nemohou dovolit náklady na celé díly ve 3D provedení, ať s tím ani nezačínají. Nejsem fanoušek fotbalu, ale snažila jsem se vžít do role desetiletého kluka, který se na tohle s chutí dívá. Ale po některých dialozích jsem málem šla hodit šavli do kouta. Matka: "Naše dcera se při zápase ošklivě zranila a ty si tu jen tak sedíš!" Otec: "No, co na to říct.. sedni si a zavři klapačku." Tímto se tedy krmí dnešní děti? Tak to teda spaste duši. Před tohle bych svoje dítě neposadila ani za nic na světě.(23.5.2014)

 • mindkiller
  ****

  Ako malý som bol kruto oklamaný touto rozprávkou, v ktorej som videl dokonalosť v každom zápase. Keď som nostalgicky spomínal na detstvo, pozrel som si páč častí a zistil som, že je to, to isté, neustále opakujúce sa, len v inom poradí, na inom štadióne a s inými hráčmi. Tak ale pred tými pár rokmi si to ale u mňa odviedlo prácu na jednotku :)(31.7.2010)

 • K4sum1
  ****

  Miluju Galactik Football.. Seriál mého dětství ^^ Osobně mou nejoblíbenější postavou je spící brankář Ahito, ale naprosto miluju dvojku Tia/Rocket. Tak nějak si představuji dokonalý vztah. Nemluvě o tom, že jsou spolu opravdu roztomilí :D Jednu hvezdičku ubírám za zbytečně se opakující scény a hroznou animaci ve 3.sérii, ale příběh to má zajímavý, miluju fotbal a jak už jsem zmínila výše.. :D(3.2.2016)

 • - V 15. díle 1. serie je vidět na výsledkové tabuly gól, který ale padne až vzápětí. Chyba je důsledkem opakování stejných záběrů. (Tsukikage)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace