Galactik Football (TV seriál)

• Francie

Galactik Football

Animovaný

Francie, 2006, 78x24 min

No... kdyby takhle vypadal náš fotbal na planetě zemi, možná bych se na něj i začal dívat. Sice se tam často opakují scény a občas je ten příběh takový hmm.. no není to košér, ale nebrání mi to v tom abych si každý díl užil. Možná, je to částečně tím, že mám rád odjakživa anime a různé tématiky superschopností a tady tohle lítání a ty šílené kopy se mně osobně zkrátka bude líbit asi vždy, je mi jasné, že tohle asi každému nesedne, ale každopádně já se u toho bavím. Vizuální stránka je vcelku slušná, nejvíc, ale musím vyzdvihnout hudbu, ta se opravdu povedla a některým scénám dodává atmosféru, že mi občas i běhá mráz po zádech.(15.6.2011)

Nejsem fanda fotbalu, vlastně ten sport moc nemusím. Nicméně Galactik Football je něco, co mě absolutně bavilo. Dětství jsem u Jetixu s tímhle pořadem trávil hodně času. 1. řada 4*: Když se tak koukám dnes (po sedmi letech) - je trochu divné vyhrávat s otočením zápsu ze 0:4 na 5:4 a rozhodující gól dát v poslední vteřině! Jednou OK ale 4x za řadu....... 2. řada 5*: Co jsem viděl díl, hned jsem musel vidět napjatě další. Noví hráči, nový sport, napětí....... SUPER, lepší než první série 3. řada 5*: Nečekané zvraty, ať už ve sportu, ve vztazích a mezi hráči. Nečekané, a taky SUPER......(12.3.2015)

• Khalia

Můj první, a doufám, že i na dlouho poslední 'odpad'. Tohle jsem byla nucena zhlédnout proti své vůli. Napřed jsem se trochu proklínala, že mám předsudky, ale o to víc hořké zklamání nastalo, když to mé předsudky naplnilo - a bylo hůř. Animace příšerná, bylo by pro všechny lepší, kdyby nekombinovali 2D a 3D. Pokud si nemohou dovolit náklady na celé díly ve 3D provedení, ať s tím ani nezačínají. Nejsem fanoušek fotbalu, ale snažila jsem se vžít do role desetiletého kluka, který se na tohle s chutí dívá. Ale po některých dialozích jsem málem šla hodit šavli do kouta. Matka: "Naše dcera se při zápase ošklivě zranila a ty si tu jen tak sedíš!" Otec: "No, co na to říct.. sedni si a zavři klapačku." Tímto se tedy krmí dnešní děti? Tak to teda spaste duši. Před tohle bych svoje dítě neposadila ani za nic na světě.(23.5.2014)

Ako malý som bol kruto oklamaný touto rozprávkou, v ktorej som videl dokonalosť v každom zápase. Keď som nostalgicky spomínal na detstvo, pozrel som si páč častí a zistil som, že je to, to isté, neustále opakujúce sa, len v inom poradí, na inom štadióne a s inými hráčmi. Tak ale pred tými pár rokmi si to ale u mňa odviedlo prácu na jednotku :)(31.7.2010)

Miluju Galactik Football.. Seriál mého dětství ^^ Osobně mou nejoblíbenější postavou je spící brankář Ahito, ale naprosto miluju dvojku Tia/Rocket. Tak nějak si představuji dokonalý vztah. Nemluvě o tom, že jsou spolu opravdu roztomilí :D Jednu hvezdičku ubírám za zbytečně se opakující scény a hroznou animaci ve 3.sérii, ale příběh to má zajímavý, miluju fotbal a jak už jsem zmínila výše.. :D(3.2.2016)

• - V 15. díle 1. serie je vidět na výsledkové tabuly gól, který ale padne až vzápětí. Chyba je důsledkem opakování stejných záběrů. (Tsukikage)