V nachovém oparu

(TV film)
  • USA Trapped in a Purple Haze (více)
všechny plakáty

Max Hanson je nadaný mladý muž s vášňou pre ľadový hokej. Jeho mama si nemyslí , že šport je pre neho tá správna cesta a neustále sa ho snaží nahovoriť na umeleckú kariéru. Max stretne Molly zaujímavé a atraktívne dievča, ktoré ho vtiahne do sveta večierkov a drog. Max je ňou zaslepený a vo všetkom ju nasleduje aj vtedy, keď začne brať heroín. Max utečie z domu a spolu s Molly musia kradnúť aby si mohli kúpiť drogy. Maxovi rodičia sa snažia syna získať naspäť. (SKOPALKA)

CocaCola

No deep atmosféru, jakou má mít každej film o drogách, tady rozhodně nepostrádám. Nechápu, proč tahle záležitost neni známější. Role dobře padla Jonathanovi Jacksonovi a i když sem jí neměla ráda, tak musim uznat, že Molly a její drzý pohledy mě taky dostávaly. ()

ripo

Relatívne povrchný príbeh, s témou, ktorá vždy zaberie. Drogy ... V tomto prípade sa budeme baviť o slušnom chlapcovi z dobrej rodiny, ktorého na šikmú plochu dostala dievčenská pekná tvárička a prdelka. Hormóny mu nedovolili rozpoznať realitu. ... Taký priemerný film na sobotné popoludnie pre rodičov a ich dospievajúce deti. ()

chingy

V porovnaní s filmami podobnej tématiky ako napr. Basketbalistov denník, alebo Candy, atmosféra tohto filmu je neporovnateľne temnejšia. Aj keď film zobrazuje klasického amerického teenagera ( ako poznáme v každom americkom filme ), ktorý sa zamiluje a spraví pre to všetko. Ku podivu mi to vôbec nevadí a akurát poukazuje na zrádnosti a pokušenia, ktoré nám tento vek prináša. Takisto veĺmi pekne poukazuje na to ako by sa rodičia nemali správať v podobných situáciach a vlastne aj keď nechceli ale sami svojho syna donútili k tomu aby sa dostal do toho pekla. ()

kokofek

Věčné téma rozdílnosti názorů dětí a rodičů.V tomto filmu překvapivě a o to sympaticky málo amerického klišé.Problém, který se objevuje u dospívajících všude na světě. ()

ještěžiju

Nesmyslný údaj o délce filmu. Oficiální DVD v evropském formátu má uvedeno 90 minut, stejně tak i televizní verze, čili v USA formátu má film cca 94 minut. ()