Piráti

Pirates

Pornografický / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

USA, 2005, 129 min

Joone

Byla jsem ujištěna, že i když jsem z jistých nepochopitelných důvodů film neviděla kompletně celý, nebylo to na škodu a tudíž můži i tak s čistím svědomím ohodnotit. A mé shrnutí? Jakožto neblonďatá, nehubená, bez silikonů a stále vlastníci své mandle, které mi brání k takovým výkonům, které hééérečky předváděli, jsem si připadala nezkušená a méněcenná, ale na druhou stranu jsme se příjemně bavila a díky „příběhu“ i pořádně zasmála :o) Asi vyměním za pohádky, které si pouštím na dobrou noc :o)(13.4.2010)

Na můj vkus moc dlouhá stopáž, nicméně oceňuji pokus o vměstnání příběhu i velmi dobré komediální vložky. Efekty pochopitelně nic moc, ale v rámci žánru přesto neuvěřitelné. Taktéž se mi moc nezamlouvaly ne příliš přirozeně vypadající dámy. Makeupy, barvené vlasy, šminky, komplet holé...to dobově moc nesedělo.(15.9.2011)

• playboxguest

Tak jsem zjistila, že to asi nebude scénářem, jako spíš dobou, v níž se to celé odehrává, páč mě tohle neoslovilo o nic víc než původní Piráti a to jsem čekala, že tady bude alespoň zábavná a přehledná akce. No ani prd, nikdo se tu s ničím nepáře a jakmile jeden pirát vytasí kolt, zasouvá ho zpátky do gatí dřív, než si vůbec stačím všimnout, že už se začalo šermovat. Alespoň díky za scénu, v níž se na sebe tak pěkně vrhla silikonová děvčátka, u té mi málem i v podbřišku zabrnělo a to na pvc nijak zvlášť neujíždím. Zajímavé, že už plastika fungovala v době, kdy se cestovalo zásadně po moři. Pak už jsem to dojela rychloposuvem, páč dvě hodiny u péčka s odfláknutou akcí, to nedám. Teachers mi udělali větší službu, 40%(22.7.2013)

Asi nejznámější a nejproslulejší film pro dospělé (no dobře...porno). Je unikátem ve výši rozpočtu, použití triků apod. (opravdu to není jako ve Weeds, kde se Přírazy z Karibiku natáčeli v rodinném domě...ale máme tam malou palmu, vidíš). Myslím si, že kulisy, efekty a kostýmy jsou na opravdu dobré úrovni a tento film má navíc ještě příběh! A ten je docela slušnou variací na Piráty z Karibiku. Musím říct, že to mě potěšilo...co mě nepotěšilo byl výběr hereček. Je to jedna silikonová ohyzda vedle druhé. Sice je milé, že se snaží i hrát, ale pohled na ně nic moc. Piráti používající ochranu jsou celkem směšní...a porno scény nejsou tak povedené. Musím říct, že příběh mě začal zajímavat víc. Takže ty hvězdičky spíš za něj.(14.1.2009)

Tohle je ten velký film, o kterém se mluví v Hříšných nocích: Film, kterej bude pravdivej, napínavej a hlavně profesionální; film, kterej diváky vcucne příběhem a když vystříknou tu šťávu života, zůstanou v tom sedět a ani se nepohnou, dokud se nedozví, jak to dopadlo. Nepovedlo se to sice na 100%, ale i tak se zde setkáváme s něčím jako "béčkový akčňák", akorát místo akce je zde "akce" a místo zbraní "zbraně". Osobně si myslím, že tohle je cesta pornoprůmyslu v době levných amatérských filmů, porntube a yoouporn. A až vyroste nová generace režisérů a diváků, možná se jednoho dne setkáme i s "áčkovými pornáči", která budou mít rozpočet jako běžné Hollywoodské trháky a pak ...(11.12.2007)

• - Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)

• - Jedná se o nejdražší pornofilm všech dob a nejspíš drží prvenství v počtu speciálních efektů. (jonyyy)