Piráti

Pirates

Erotický / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

USA, 2005, 129 min

Joone

První porno s příběhem, který není po pěti vteřinách k smíchu, co jsem kdy viděl.(12.3.2009)

Piráti sú aj v medziach á-čkových pornofilmov netradičná zázežitosť a tak trochu stierajú obecné pravdy o tom, že porno nemôže byť ambiciózne a vždy bude len o styku. Pre tento krát vykrádačka Pirátov z Karibiku (aj s Jackom Sparrowom na palube) sa totiž môže pochváliť doposiaľ nevídanou výpravou, drahými kostýmami a veľmi sympatickým pokusom o dobrodružný príbeh. Nikdy by som totiž nečakal, že pri tomto žánri budem svedkom námornej bitvy, či šermiarského súboja s digitálnymi kostlivcami.(24.3.2007)

80% - Nikdy bych si nepomyslel, že u takovéhoto druhu filmu zažiju akční scény jiné než v posteli, uvidím dobové kostýmy, navíc výborně provedené, zavadím o nějaký příběh a budu svědkem digitálních efektů! Vážně příjemné překvapení...(16.12.2008)

Vysokorozpočtové porno, jaké tu ještě nebylo! Příběh samotný nestojí jak už to tak bývá za nic moc, ale přecejen je cítit, že je na něj kladena velká porce času. Samotné pornoscény tvoří asi jen polovinu času a občas to fakt stojí za to! Ono někdy míň je víc. Tihle piráti a pirátky zejména se mi moc líbili :-)(31.3.2010)

Překvapilo mě kolik prostoru je věnováno příběhu, v poměru s erotickými scénami je to snad 1:1. Někdy je to úsměvné, parodie na pirátské filmy (přesněji Piráty z Karibiku) je citelná, ovšem povětšinou je to nuda a to je škoda... Jako jistě, dá se přeskočit rovnou na to "hlavní", ale přeci nejen o tom měli Piráti být, že... (soudě podle důrazu na příběh) PS: A ty gumy vzali jako kde?! 6/10(20.3.2008)

• - Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)

• - Jedná se o nejdražší pornofilm všech dob a nejspíš drží prvenství v počtu speciálních efektů. (jonyyy)