Piráti

Erotický / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

USA, 2005, 129 min

Joone
  • Brandon

Lechtivý film s jakýmsi příběhem, jakousi výpravou a jakýmisi triky. Je hezké, když se dva (až tři) lidi mají rádi, ale¨něco je špatně, když ony lechtivé scény jsem z nudy nucen přetáčet. Navíc na můj vkus moc vysoká koncentrace silikonu na metr čtvereční. Pravdou ale je, že holky daly do natáčení to své hérecké srdíčko a divočily na 120% :-)(6.3.2011)

• Weirdman

To, že sa tu vyskytuje príbeh, náznak postáv a u niektorých zúčasnených aj záchvevy herectva nerobí z tohto porna nič iné ako celkom znesiteľné porno, t.j. človek má aj chuť preklikávať sa cez ten film až ku koncu. Ale inak je to porno ako každé iné - nudné párenie sa bezduchých králikov v x rôznych polohách... LARP krížený s pornom... (▼)(3.8.2009)

Překvapilo mě kolik prostoru je věnováno příběhu, v poměru s erotickými scénami je to snad 1:1. Někdy je to úsměvné, parodie na pirátské filmy (přesněji Piráty z Karibiku) je citelná, ovšem povětšinou je to nuda a to je škoda... Jako jistě, dá se přeskočit rovnou na to "hlavní", ale přeci nejen o tom měli Piráti být, že... (soudě podle důrazu na příběh) PS: A ty gumy vzali jako kde?! 6/10(20.3.2008)

81%?! Veď toľko nemá ani jeden diel Pirátov Karibiku! :) Rozhodne sa nejedná o zlý kúsok, skôr naopak, ale aj tak si myslím, že ako FILM (nie porno) nestojí tento snímok za viac ako slabšie 2 hviezdičky - scenár je o ničom, výprava pôsobí ako z nejakého školského divadelného predstavenia a navyše herecké výkony sú dosť chabé, čo však nemôžem povedať o niektorých orgánoch viacerých hercov. Avšak s prihliadnutím na žáner filmu (nemyslím tým dobrodružný) a na síce strašne lacné, ale v tomto segmente filmov vôbec nepoužívané digitálne triky, dvíham hodnotenie na 3 hviezdičky. To je myslím viac než dosť.(13.11.2007)

na to že je to porno - výpravné, dokonce i příběh se mihnul... ovšem nasvícení nekterých scén je otřesné, pohledy přes plamen taky nic moc , ale jak říkám jedno z nejlepších péček (po Mask) co jsem kdy viděl, muselo to stát relativně dost peněz ,až sem se divil kolik je tam komparzu, převážně ale deformovaní námořníci a nějaká lůza - což při lezbických scénách fakt na pozadí být nemusí , kazí to celkový dojem :-)(15.12.2009)

• - Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)

• - Jedná se o nejdražší pornofilm všech dob a nejspíš drží prvenství v počtu speciálních efektů. (jonyyy)