Piráti

Pirates

Erotický / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

USA, 2005, 129 min

Joone

Piráti sú aj v medziach á-čkových pornofilmov netradičná zázežitosť a tak trochu stierajú obecné pravdy o tom, že porno nemôže byť ambiciózne a vždy bude len o styku. Pre tento krát vykrádačka Pirátov z Karibiku (aj s Jackom Sparrowom na palube) sa totiž môže pochváliť doposiaľ nevídanou výpravou, drahými kostýmami a veľmi sympatickým pokusom o dobrodružný príbeh. Nikdy by som totiž nečakal, že pri tomto žánri budem svedkom námornej bitvy, či šermiarského súboja s digitálnymi kostlivcami.(24.3.2007)

Tak v tomto žánri určite vrchol aspoň čo sa technickej stránky týka. Scenáristi sa tiež trošku viac posnažili ako inokedy. No a samozrejme vynikajúci Evan Stone, ktorý chrlí jednu hlášku za druhou, je celkom vtipný. Krásna Jeese Jane síce už hrať toľko naozaj nevie, tá to ale vynahradí tým, čo ovláda najlepšie. A Janine Lindemulder dokazuje, že ešte nepatrí do starého železa.(29.8.2009)

Zákeřný vrah a pirát Victor Stagnetti (Tommy Gunn), přepadne loď kapitána Manuela Valenzuela (Kris Slater), kterého unese a jeho krásnou manželku Isabellu (Carmen Luvana) hodí do moře. Tu naštěstí brzy zachrání jiná loď, které šéfuje kapitán Edward Reynolds (Evan Stone) se svou společnicí Jules (Jesse Jane). Společně všichni vymyslí plán, jak zachránit Manuela a hlavně nadobro zničit zákeřného piráta Stagnettiho...Opravdu nejlepší porno s dějem, jaké jsem prozatím viděl. Jde také vidět, že je tento zajímavý počin v merku spoustě lidí, kteří chcou vidět nejen krásné holky, ale také zajímavý film. Mým favoritem je ale pro tentokrát Carmen Luvana:) 75%(13.9.2011)

Tohle "P" se pro mě stalo nezapomenutelným. Jediné, které jsem dokoukal celé,aniž bych u toho dělal to co většina jiných lidí, a ještě k tomu s titulky. Málo kdy se stane, že u "P" projíždíte časovou osu a nechytnete "zápletku :)", ale tady u tohoto filmu je to normální. Navíc má pěkné herecké obsazení. Nechybí ani sem tam nějaká doopravdy vtipná poznámka kapitána Edwarda Reynoldse...Sex, sranda,děj a ke konci filmu i "dokonalé vizuální efekty" :-D .... proto moje hodnocení mezi erotickými filmy - 100%(18.8.2008)

Překvapivě dobře fungující "výpravná dobrodružná komedie" s vyváženým poměrem hard-porno scén s těmi dějovými, takže žádné netrvají moc dlouho, nezačnou nudit a odsýpají. Škoda tak hlavně toho, že všechny "hérečky" jsou silikonové vyholené mrkací barbíny (čímž nemyslím přímo ošklivé), které mají k reálným ženským hodně daleko, nemluvě o drsných pirátkách. :-)(6.2.2013)

• - Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)

• - Jedná se o nejdražší pornofilm všech dob a nejspíš drží prvenství v počtu speciálních efektů. (jonyyy)