Piráti

Pirates

Erotický / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

USA, 2005, 129 min

Joone

Když je potřeba zkrotit pohlavní pud a přítelkyně je mimo dosah, nebo jí "bolí" hlava, tak je projekce vhodná. Přece jen je snímek v některých aspektech oscarový, neboť ústní otvory a a nejen ty ústní předvádějí u hereček velmi kvalitní herectví. Jen někdy jsou majitelky na svá přírodní nadělení příliš kruté, v čemž si na druhou stranu najde zalíbení určitá skupina lidí, z čehož usuzuji, že tento projekt byl zamýšlen pro širší divácké spektrum a to i pro ty, kteří mají poptávku po silikonu pro novou koupelnu.(9.7.2015)

• playboxguest

Tak jsem zjistila, že to asi nebude scénářem, jako spíš dobou, v níž se to celé odehrává, páč mě tohle neoslovilo o nic víc než původní Piráti a to jsem čekala, že tady bude alespoň zábavná a přehledná akce. No ani prd, nikdo se tu s ničím nepáře a jakmile jeden pirát vytasí kolt, zasouvá ho zpátky do gatí dřív, než si vůbec stačím všimnout, že už se začalo šermovat. Alespoň díky za scénu, v níž se na sebe tak pěkně vrhla silikonová děvčátka, u té mi málem i v podbřišku zabrnělo a to na pvc nijak zvlášť neujíždím. Zajímavé, že už plastika fungovala v době, kdy se cestovalo zásadně po moři. Pak už jsem to dojela rychloposuvem, páč dvě hodiny u péčka s odfláknutou akcí, to nedám. Teachers mi udělali větší službu, 40%(22.7.2013)

Kapitán Edward Reynolds, to je bezesporu největší lovec pirátů na světě :) Nechápu, že se Evan Stone po takovém hereckém koncertu neobjevil v nějaké komedii - např. božský Evan!?! :))) Jinak mě mrzelo dámské osazenstvo, kde se sázelo na nejdražší těla (respektive na těla, do kterých už se hodně peněz vrazilo - a to ještě v rámci branže :D)(26.2.2010)

Je to poněkud zvláštní, ale u tohoto pornofilmu se mi nelíbily zfiflený pornoherečky a jejich vycpaný partie. Světe div se, líbil se mi chlap! Ne že by se změnila moje orientace, ale ty miliónkrát protažený a všemi už okoukaný děvy v sobě neměly za mák ženskosti a přímočaré porno mě prostě nebaví. A to ani v kostýmech. Kvůli příběhu se na to asi nikdo dívat nebude, ono taky není celkem proč, pokud nejste ujetý na "zcela nečekané" příležitosti k sexu. Opakem tomu všemu je Evan Stone, který mě bavil svými výrazy a nadhledem, se kterým se natáčení zúčastnil a přiznávám, že to je to nejlepší.(7.10.2013)

Tohle je ten velký film, o kterém se mluví v Hříšných nocích: Film, kterej bude pravdivej, napínavej a hlavně profesionální; film, kterej diváky vcucne příběhem a když vystříknou tu šťávu života, zůstanou v tom sedět a ani se nepohnou, dokud se nedozví, jak to dopadlo. Nepovedlo se to sice na 100%, ale i tak se zde setkáváme s něčím jako "béčkový akčňák", akorát místo akce je zde "akce" a místo zbraní "zbraně". Osobně si myslím, že tohle je cesta pornoprůmyslu v době levných amatérských filmů, porntube a yoouporn. A až vyroste nová generace režisérů a diváků, možná se jednoho dne setkáme i s "áčkovými pornáči", která budou mít rozpočet jako běžné Hollywoodské trháky a pak ...(11.12.2007)

• - Jedná se o nejdražší pornofilm všech dob a nejspíš drží prvenství v počtu speciálních efektů. (jonyyy)

• - Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)