Piráti

Pirates

Erotický / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

USA, 2005, 129 min

Joone

Kapitán Edward Reynolds, to je bezesporu největší lovec pirátů na světě :) Nechápu, že se Evan Stone po takovém hereckém koncertu neobjevil v nějaké komedii - např. božský Evan!?! :))) Jinak mě mrzelo dámské osazenstvo, kde se sázelo na nejdražší těla (respektive na těla, do kterých už se hodně peněz vrazilo - a to ještě v rámci branže :D)(26.2.2010)

na to že je to porno - výpravné, dokonce i příběh se mihnul... ovšem nasvícení nekterých scén je otřesné, pohledy přes plamen taky nic moc , ale jak říkám jedno z nejlepších péček (po Mask) co jsem kdy viděl, muselo to stát relativně dost peněz ,až sem se divil kolik je tam komparzu, převážně ale deformovaní námořníci a nějaká lůza - což při lezbických scénách fakt na pozadí být nemusí , kazí to celkový dojem :-)(15.12.2009)

• playboxguest

Tak jsem zjistila, že to asi nebude scénářem, jako spíš dobou, v níž se to celé odehrává, páč mě tohle neoslovilo o nic víc než původní Piráti a to jsem čekala, že tady bude alespoň zábavná a přehledná akce. No ani prd, nikdo se tu s ničím nepáře a jakmile jeden pirát vytasí kolt, zasouvá ho zpátky do gatí dřív, než si vůbec stačím všimnout, že už se začalo šermovat. Alespoň díky za scénu, v níž se na sebe tak pěkně vrhla silikonová děvčátka, u té mi málem i v podbřišku zabrnělo a to na pvc nijak zvlášť neujíždím. Zajímavé, že už plastika fungovala v době, kdy se cestovalo zásadně po moři. Pak už jsem to dojela rychloposuvem, páč dvě hodiny u péčka s odfláknutou akcí, to nedám. Teachers mi udělali větší službu, 40%(22.7.2013)

Když je potřeba zkrotit pohlavní pud a přítelkyně je mimo dosah, nebo jí "bolí" hlava, tak je projekce vhodná. Přece jen je snímek v některých aspektech oscarový, neboť ústní otvory a a nejen ty ústní předvádějí u hereček velmi kvalitní herectví. Jen někdy jsou majitelky na svá přírodní nadělení příliš kruté, v čemž si na druhou stranu najde zalíbení určitá skupina lidí, z čehož usuzuji, že tento projekt byl zamýšlen pro širší divácké spektrum a to i pro ty, kteří mají poptávku po silikonu pro novou koupelnu.(9.7.2015)

Super péčko a ještě se u toho výborně pobavit jak u komedie? proč ne? Piráti sou toho důkazem, habaděj pornoakciček, některých fakt skoro až strhujících a přitom postavy stihnou i komediální vložky a že jich je dost, krom toho některý hlášky sou naprosto brutální. Myslim, že bych se u tohohle výborně pobavil, i kdyby to nebylo porno, ale jako rozhodně sem se nezlobil, že tam ty kočky píchaly jak oživot(26.1.2008)

• - Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)

• - Jedná se o nejdražší pornofilm všech dob a nejspíš drží prvenství v počtu speciálních efektů. (jonyyy)