Piráti

Pirates

Erotický / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

USA, 2005, 129 min

Joone

Překvapivě dobře fungující "výpravná dobrodružná komedie" s vyváženým poměrem hard-porno scén s těmi dějovými, takže žádné netrvají moc dlouho, nezačnou nudit a odsýpají. Škoda tak hlavně toho, že všechny "hérečky" jsou silikonové vyholené mrkací barbíny (čímž nemyslím přímo ošklivé), které mají k reálným ženským hodně daleko, nemluvě o drsných pirátkách. :-)(6.2.2013)

Asi nejznámější a nejproslulejší film pro dospělé (no dobře...porno). Je unikátem ve výši rozpočtu, použití triků apod. (opravdu to není jako ve Weeds, kde se Přírazy z Karibiku natáčeli v rodinném domě...ale máme tam malou palmu, vidíš). Myslím si, že kulisy, efekty a kostýmy jsou na opravdu dobré úrovni a tento film má navíc ještě příběh! A ten je docela slušnou variací na Piráty z Karibiku. Musím říct, že to mě potěšilo...co mě nepotěšilo byl výběr hereček. Je to jedna silikonová ohyzda vedle druhé. Sice je milé, že se snaží i hrát, ale pohled na ně nic moc. Piráti používající ochranu jsou celkem směšní...a porno scény nejsou tak povedené. Musím říct, že příběh mě začal zajímavat víc. Takže ty hvězdičky spíš za něj.(14.1.2009)

Na můj vkus moc dlouhá stopáž, nicméně oceňuji pokus o vměstnání příběhu i velmi dobré komediální vložky. Efekty pochopitelně nic moc, ale v rámci žánru přesto neuvěřitelné. Taktéž se mi moc nezamlouvaly ne příliš přirozeně vypadající dámy. Makeupy, barvené vlasy, šminky, komplet holé...to dobově moc nesedělo.(15.9.2011)

Piráti sú aj v medziach á-čkových pornofilmov netradičná zázežitosť a tak trochu stierajú obecné pravdy o tom, že porno nemôže byť ambiciózne a vždy bude len o styku. Pre tento krát vykrádačka Pirátov z Karibiku (aj s Jackom Sparrowom na palube) sa totiž môže pochváliť doposiaľ nevídanou výpravou, drahými kostýmami a veľmi sympatickým pokusom o dobrodružný príbeh. Nikdy by som totiž nečakal, že pri tomto žánri budem svedkom námornej bitvy, či šermiarského súboja s digitálnymi kostlivcami.(24.3.2007)

Překvapilo mě kolik prostoru je věnováno příběhu, v poměru s erotickými scénami je to snad 1:1. Někdy je to úsměvné, parodie na pirátské filmy (přesněji Piráty z Karibiku) je citelná, ovšem povětšinou je to nuda a to je škoda... Jako jistě, dá se přeskočit rovnou na to "hlavní", ale přeci nejen o tom měli Piráti být, že... (soudě podle důrazu na příběh) PS: A ty gumy vzali jako kde?! 6/10(20.3.2008)

• - Jedná se o nejdražší pornofilm všech dob a nejspíš drží prvenství v počtu speciálních efektů. (jonyyy)

• - Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)