Piráti

Pirates

Erotický / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

USA, 2005, 129 min

Joone

Tohle "P" se pro mě stalo nezapomenutelným. Jediné, které jsem dokoukal celé,aniž bych u toho dělal to co většina jiných lidí, a ještě k tomu s titulky. Málo kdy se stane, že u "P" projíždíte časovou osu a nechytnete "zápletku :)", ale tady u tohoto filmu je to normální. Navíc má pěkné herecké obsazení. Nechybí ani sem tam nějaká doopravdy vtipná poznámka kapitána Edwarda Reynoldse...Sex, sranda,děj a ke konci filmu i "dokonalé vizuální efekty" :-D .... proto moje hodnocení mezi erotickými filmy - 100%(18.8.2008)

Je to poněkud zvláštní, ale u tohoto pornofilmu se mi nelíbily zfiflený pornoherečky a jejich vycpaný partie. Světe div se, líbil se mi chlap! Ne že by se změnila moje orientace, ale ty miliónkrát protažený a všemi už okoukaný děvy v sobě neměly za mák ženskosti a přímočaré porno mě prostě nebaví. A to ani v kostýmech. Kvůli příběhu se na to asi nikdo dívat nebude, ono taky není celkem proč, pokud nejste ujetý na "zcela nečekané" příležitosti k sexu. Opakem tomu všemu je Evan Stone, který mě bavil svými výrazy a nadhledem, se kterým se natáčení zúčastnil a přiznávám, že to je to nejlepší.(7.10.2013)

Tak toto bol klasicky šmak zo sveta porno-priemyslu. Nie že v ňom prevažoval kvalitný sex, ale dokonca tu bola láska, akcia, humorná vložka ba malo to v tomto žánri aj málo vídanú zápletku. Čo sa týka hereckých výkonov, dajú sa porovnať napríklad s kvalitou hrania Kevina Sorba a jeho bájnym Herkulesom. Nakoniec by som ešte chcel spomenúť moju najoblúbenejšiu scénku, keď kráľovná pirátov zajme inú pirátku, a potom si to za povzbudzovania celej bandy hrdlorezov poriadne rozdajú na podlahe...(10.3.2009)

• -dRaGoN-

Porno, které se ve stínu úspěchu filmových Pirátů snaží nalákat pornochtivé diváky lačnící v této branži po příběhu a efektech ( :D ) ale minimálně pro mě neúspěšně. Existují daleko lepší varianty, není jich mnoho ale to pro mě není důvod nadhodnocovat tam kde by to nebylo zasloužené. Digitální efekty slabé, příběh nudný, a "herecké" výkony podprůměrné. Samozřejmě je naprostá vetšina porno produkce ještě pod úrovní Pirátů, ale moje hodnocení je tu z umělecko/filmového hlediska, kde mají piráti co dohánět. Pokud bych měl hodnotit z druhé strany a nadsázkou asi jednu nebo dvě * přidám. 45%(8.12.2007)

Zákeřný vrah a pirát Victor Stagnetti (Tommy Gunn), přepadne loď kapitána Manuela Valenzuela (Kris Slater), kterého unese a jeho krásnou manželku Isabellu (Carmen Luvana) hodí do moře. Tu naštěstí brzy zachrání jiná loď, které šéfuje kapitán Edward Reynolds (Evan Stone) se svou společnicí Jules (Jesse Jane). Společně všichni vymyslí plán, jak zachránit Manuela a hlavně nadobro zničit zákeřného piráta Stagnettiho...Opravdu nejlepší porno s dějem, jaké jsem prozatím viděl. Jde také vidět, že je tento zajímavý počin v merku spoustě lidí, kteří chcou vidět nejen krásné holky, ale také zajímavý film. Mým favoritem je ale pro tentokrát Carmen Luvana:) 75%(13.9.2011)

• - Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)

• - Jedná se o nejdražší pornofilm všech dob a nejspíš drží prvenství v počtu speciálních efektů. (jonyyy)