Reklama

Reklama

Tajemství

  • Austrálie The Secret
Dokumentární
Austrálie / USA, 2006, 90 min

01. Tajemství odhaleno
02. Tajemství zjednodušeno
03. Jak využívat tajemství
04. Mocné procesy
05. Tajemství a peníze
06. Tajemství a vztahy
07. Tajemství a zdraví
08. Tajemství a svět
09. Tajemství a vy
10. Tajemství a život

Držíte v rukou velké tajemství vesmíru.
Zákon, který byl roky skrýván před zraky běžných lidí. Umění, které v rukou drželi potajmu nejmocnější lidé historie.
Jediný svitek, jehož přečtení vedlo k poznání nejdůležitějšího zákona vesmíru, zákona přitažlivosti. Po tisíciletí se jediná kopie svitku obkreslená z navždy pohřbené smaragdové desky dostávala z rukou do rukou velkých učenců a její tajemství přivedly k životnímu úspěchu a moudrosti takové osobnosti jako Platon, Shakespeare, Newton, Hugo, Edison, Lincoln, Einstein, Beethoven... A nyní toto Tajemství vstupuje na světlo světa a můžete jej objevit i vy.
Skupina odvážných vědců, podnikatelů i filozofů úspěchu pod vedením australské spisovatelky Rhondy Byrne natočili snímek, který odhaluje Tajemství a dává všem jeho majitelům schopnost ovládnout svůj život a určit si veškeré bohatství, kterým bude oplývat. Tento dokument se stal během několika měsíců bestsellerem a vedl k největšímu nárůstu bohatství čtenářů a diváků ze všech děl odvětví osobního rozvoje.
Film o němž i Oprah Winfrey ve svém pořadu prohlásila, že je přesně tím, co se snažila celé roky svým divákům předat, přichází do České republiky a dnes máte možnost The Secret objednat i vy, a nahlédnout tak pod závoj Tajemství úspěchu. Z úst nejvlivnějších myslitelů a vědců současnosti se naučíte ovládat zákon přitažlivosti, kterým sobě i své rodině darujete nový život v hojnosti. DVD disk, jehož obsahem jsou i bonusové materiály, je uceleným dílem, který znamená revoluci v osobním rozvoji.
Od pradávna bylo tajemství předáváno, cestovalo po staletí - aby se k vám dostalo. Nyní se dozvíte tajemství, jež vám může navždy změnit život. Co je to to Tajemství?
Průkopnický celovečerní film odhaluje velké tajemství vesmíru. Toto tajemství zcela změnilo život lidem, kteří se ho dozvěděli.
Toto je tajemství všeho - tajemství bezmezné radosti, zdraví, peněz, lásky, štěstí - všeho, co jste kdy chtěli. Tento úžasný film obsahuje všechny zdroje, které budete potřebovat k pochopení a prožití The Secret - Tajemství. Poprvé v historii přední vědci, umělci, učitelé a filozofové odhalí The Secret - Tajemství a budou vyprávět podmanivé příběhy o vyhubení nemoci, získání jmění, dosažení cílů a životní úrovně a také o míře štěstí, již mnozí považují za nemožnou. Zdroj: TS Production (ČSFD.cz)

(více)

Recenze (314)

viperblade 

všechny recenze uživatele

Začátek vypadal jako velice levný trailer, takže jsem byl dost překvapen, do jaké roviny se to potom přehouplo. Tenhle dokument je vcelku i logický, pokud teda nechcete vést sáhodlouhé debaty typu "ale já se už 15 let modlím, abych vyhrál v loterii a pořád nic". Myslím, že něco z toho může být pravda (pokud budete myslet pozitivně a nebudete myslet negativně, tak na tom budete dobře) ale to samo léčení ala "věř a víra tvá tě uzdraví" u toho jsem vážně nevěděl co si myslet. A schválně zkusím aplikovat "tajemství" do svého života a pak napíšu, jestli to fakt funguje, nebo ne. Zatím dávám 4 * ale pokud to bude fungovat, dám klidně i tu pátou :-) ()

necisty 

všechny recenze uživatele

Já věřím! Sám jsem se divil kolik z toho už podvědomě dělám. V některých případech jsem si dokonce říkal, že dělají jakoby objevili Ameriku, vždyť je to přece jasné. Možná bych jen ubral slova: 'Vesmír'. A nevím, jestli tomu pomáhal dabing, ale ten dědula Fred, co prý dělá kvantového fyzika, vypadal hodně šíleně:D! Hodnotím podstatu věci, nikoliv zpracování dokumentu. ()

Reklama

Roman.Ticka 

všechny recenze uživatele

Takové "menší" SUV značky Volvo by se mi šiklo, musím se vážně nakopnout pozitivním směrem a nejen v tomto ohledu... Doma už ovladač mám na Tévé a Dévedé, takže si dokážu s klidem vizualizovat centrál na vytoužené vozítko, které brzy přistane před mým barákem s mašlí na kapotě a cedulí s nápisem MOJE. Celý život do nás vtloukali: To nesmíš, to nedokážeš, tam nepatříš, na tohle nemáš, to nikdy mít nebudeš a další přízemnosti a manipulativní techniky. A ejhle ono se není prý co stydět za chtění peněz, auta, lepší práce, dovolené, bytu a jiných dobrých vymožeností v interakci s vesmírem. Dokonce i zdraví je čistě otázkou vlastní vůle a silných myšlenek. Proč ne? Proč nechtít všechno? Jen je třeba neztrácet čas a udělat první krok kupředu, ni zpátky... ()

BigDeal 

všechny recenze uživatele

Ak už nič, minimálne ide o zaujímavú teóriu, ktorá je prvou optimistickou teóriou o svete, Bohu a zmysle života, ktorá ako tak dáva zmysel (teda aspoň čo ja som mal možnosť poznať). Za pokus to určite stojí vyskúšať, byť šťastný predsa nie je tak ťažké :) Doplnenie: mne to teda absolútne nevyšlo a čo je najväčšia irónia, nemôžem povedať, že to nefunguje, lebo podľa Tajomstva nie som šťastný preto, pretože som urobil niečo zle. Nech som už urobil čokoľvek. A teória má milión trhlín. Tak napríklad, čo sa stane ak dvaja túžia po jednej a tej istej "veci"? Povedzme, že dvaja mladíci chcú to isté dievča- znamená to, že ona bude celý život prechádzať od jedného k druhému podľa toho, ktorý práve myslí pozitívnejšie? Ale nechcem znechutiť tých, ktorí Tajomstvu veria. Pre funkčnosť treba teórii veriť a úprimne, ja mám problém uveriť každej maličkosti, nieto ešte tomu, že len pozitívnym myslením môžem dostať všetko. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele

Já se tedy musím přiznat, že jsem svůj život vedl v podobném duchu podstatně dříve, než jsem viděl tento dokument. Asi zkrátka čtu podobné knihy a dívám se na podobné filmy, jako všichni pozitivně myslící lidé v dokumentu. Například v knize Alchymista od Paola Coelha se docela často objevuje věta: ,,Když něco chceš, celý vesmír se spojí, aby ti pomohl." Na tomto základě je vybudován prakticky celý dokument. Ovšem aby přesvědčil všechny zaryté pesimisty, tak přidal několik zázračných vyléčení nevyléčitelných zranění, či chorob za pomoci bezmezné víry. Opravdu nepovažuji za velký objev, že pozitivní myšlení je klíčem ke každému problému či cíli. Moje skromná přání už se mi také všechna vyplnila. Takže jediný problém vidím v názvu dokumentu. Neříkal bych tomu ,,Tajemství" , ale spíše ,,Kurz pozitivního myšlení". 4* ()

Zajímavosti (6)

  • Okrem Austrálie pracoval filmový štáb aj v USA. (MikaelSVK)
  • Po vydaní knihy a odvysielaní Tajomstva dostal štáb tisíce vďačných listov, v ktorých sa písalo o vyliečení tažkých chorôb či uskutočnených tajných prianiach. (Cappuccino)

Reklama

Reklama