Reklama

Reklama

Alyce Kills

Trailer

Obsahy(1)

Alyce si užívá večer se svojí kamarádkou, alkoholem a drogami. Poté, co ji shodí ze střechy domu, začne Alyce sžírat pocit viny a ponoří se do děsivé noční můry plné sexu, násilí a drog. Její mysl se trhá na kusy a stejně dopadne každý, kdo se jí postaví do cesty. (Mr.nachos)

Videa (1)

Trailer

Recenze (112)

Fr 

všechny recenze uživatele

,,MYSLÍŠ SI, ŽE MŮŽEŠ JÍT CESTOU, KDE TO MÁŠ POD KONTROLOU? PROBUĎ SE ZLATO. BUĎ ONA NEBO TY, ZABIJ NEBO BUDEŠ ZABITÁ. ŠPINAVOST PŘEŽIJE“....... /// Tak z tohodle jsem nějakej zmatenej... Alyce se svejma démonama – nebo jsou to duchové? (Spíš jeden. Jedna. Nej přítelkyně...) Sedím, čumím a čekám, co jako se bude dít. Srozumitelně říkám, že tomu moc nerozumím. Vo co tu jde? Masturbace? (nevadí mi...) Sex, při kterým teče krev? (ale no ták...) Jo takhle... hrábne ji! Tak to mohli říct rovnou! Teď, když už to vím, tak je to nuda. Sonda do života dívky(?), který kurevsky hráblo, mě obohatila stejně jako třeba...třeba...nepřizpůsobivýho lopata. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, jak se lidi stávaj drogově závislejma. 2.) Zjistím, že ruka ohřátá v mikrovlnce jde porcovat stejně špatně jako ta syrová. 3.) Thx za titule ,,petrik1“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Parááádníí kousek!!! Celá hodina je takové velmi povedené drama-thriller, kde sledujeme celkový úpadek Alyce. Úpadek morální, osobnostní, úpadek do drog, deviací apod. Proč to všechno? To všechno kvůli tragické smrti jediné kamarádky, kterou Alyce měla. Nedokáže se s ní vyrovnat, což je díky okolnostem úmrtí zcela pochopitelné, a tak jí začne slušně hrabat. Zejména se pak zvyšuje její agrese a absolutní emocionální chlad (všimněte si věty, kterou říká týpek v klubu na začátku filmu ...). Alyci se všechno sere, je to jak ze života, prostě všechno jde do hajzlu a pěkně rychle... Není divu, že ve finále vše skončí jako krvavá úchylná jatka... Film tak nějak ze života, tohle se děje běžně, to se mi na něm líbilo. Závěrečný exploitační masakr mi hrozně připomínal japonskou a hongkongskou (cat III) tvorbu. Na USA tvorbu to svým ztvárněním vůbec nesedělo. A to je asi jediná chyba filmu a důvod, proč mu nedám plný počet. Protože ten přechod je fakt dost nevyvážený oproti té první hodině ... na závěr si připravte prostě silné podvázané žaludky ... 4,5*, pecka!!! ()

Reklama

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Kde začať? V každom prípade sa jedna o poriadne rozporuplný horor, ktorý určite nebude pre každého. Po úvodnej 15-minútovke som to mal sto chutí šmariť do odpadu a kládol som si otázku, z ktorého kontajnera tú hlavnú hrdinku vytiahli. Postupom času sa mi to začalo páčiť čím ďalej tým viac. Je to psychologický horor o žene, ktorá je jednoducho padnutá na hlavu, má vízie, a napokon jej načisto prepne a začne vraždiť. Nie každý sa dokáže hodinu a pol vkuse pozerať na jednu vyšinutú kravu, ale aj napriek jej nesympatickému vzhľadu to zahrala bravúrne. Dokonca bola aj pekne perverzná (sebaukájanie, sado-maso, nekro... no v tomto filme je asi všetko). Scény, v ktorých vidí prízraky svojej najlepšej priateľky (ktorú mimochodom len tak pre nič za nič zhodila zo strechy - jej zdevastovaná papuľka nemá chybu), sú dostatočne desivé (aj keď ľakačky sa v tomto prípade čakať nedajú). V závere sa nám to zvrtne na slušný masaker (rozmlátenie hlavy, celého tela, porcovanie, padajúce vnútornosti, litre krvi... uff, tam som si zgustol). Rozpočet je síce evidentne nízky, ale aj napriek tomu je to výborne odvedená robota. ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Jay Lee nám po tvůrčí stránce konečně dospěl. Pokud byl Slaughter špatným pokusem o nízkorozpočtový Night of the Demons, a Zombie Strippers! už poctivým gorefestem s příjemným obsazením, Alyce je pak vyzrálým filmem v právem slova smyslu. Většinu času tvářící se jako psychologické drama s námětem tak vážným, až z toho mrazí. Hrdinčin propad do absolutních depresí, drogové závislosti a sexuálních deviací je podán reálně, bez náznaků humoru. A pak přijde posledních 15 minut, ve kterém se všechno zlomí: hrdinka začne jednat a divák se nestačí divit. Krvavá nadsázka vás ošlehne s první várkou vyvrhnutých vnitřností, smích vyvolá zbavování se těla kuchyňskými spotřebiči a nepustí až do naprosto odzbrojujícího finále. Otázku "What?" nepokládá Alyce, nýbrž překvapený, na kolena sražený divák. Pěkné. ()

Dellamorte 

všechny recenze uživatele

...príde narko/formou o priateľku a to ju narko/masochisticky nabrúsi. Nedovolí bezpohlavným vyšetrovateľom, aby clonili , ani drog / dickom aby si vykúpili milosť na dožitie. S víziou jasného konca a odhodlaním prekročiť všetky hranice ľudskej dôstojnosti , sa do toho pustí. Jej krvilačná jazda poznačí celý snímok a ten následne diváka. Neskrotná nezávislácka filmová radovánka , ktorá neosloví iba slepého. Parádne rafinovaný ....brutus! ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama