Světová wrestlingová star Bill Goldberg (Trestná lavice, Hromy a blesky) a člen hip-hopové formace Tha Dogg Pound Ricardo “Kurupt” Brown (Na pokraji smrti) překračují hranice lidských možností v napínavém a strhujícím pokračování úspěšného filmu Na pokraji smrti. Vězeň, který touží po podmínečném propuštění z drsného prostředí nápravného zařízení, se zaplétá do souboje dvou znepřátelených gangů. Proto uzavírá vratkou dohodu o spojenectví s jedním z vůdců, který byl za mřížemi nespravedlivě obviněn z vraždy. Oba si uvědomují, že jen jejich vzájemná spolupráce může zajistit, aby si zachránili životy a ochránili ty, kteří jim jsou za mřížemi nejbližší. (oficiální text distributora)

Ronyk7 odpad!

Za ty léta už by se mohl Art naučit točit filmy, ale bohužel se mu to ještě nepovedlo. Jediný, co je na tomto snímku dobrý jsou ty dvě kočičky, ale to na slušné hodnocení nestačí. 22.08.2007 ()

Likan7 odpad!

Parazit, který se snaží přiživit na nudným akčním béčku, které nikoho nezajímalo. Jaké potom může mít studio očekávání, když točí odvar z odvaru? Pokud máte pytlík čaje, vylouhujete ho, pak znovu (vznikne jednička) a pak ten pytlík použijete ještě jednou (vznikne dvojka), dá se to vůbec považovat za čaj? Tady není fakt nic, co by se člověku mohlo líbit. Bill Goldberg byl fajn se dvojce Univerzálního vojáka, tady je jen postarší horda svalů a tuku, která se jen tváří drsně a chodí od místa k místu a Vám je to úplně ukradený. Celý film ztrácí totálně smysl, nemá akci, nemá humor, nemá nadhled, nemá jednoduše opravdu nic. Když je nejlepší část filmu flashback z prvního dílu, který už byl pěkná srágora, je to už na pováženou. ()

Acrobat odpad!

Narodny poklad a cesta k nemu vedie cez brutalne nezaujimavu, gycovu na gangy hrajucu sa bezduchu patlaninu, kde niet chlapov iba omalovanky, vychrtliny, steroidy. Vsade zalostna atmosfera novelovej kuchyne, kde po cely mizerny cas sa nepochopeny plan odohrava pobehovanim z viacerych bodov navzajom. Ti prebehnu sem ini tam. A opacne. Toporna akcia neforemnych subojov bez osudu. Trapna vazenska zlatanina bez charizmy, zabavy, rozumu. (Videne 6.6.2020, Markiza archiv) ()

mliko

Pomerne vydareny akcnak . A do hl. role obsadit Billa Goldberga byl dobry napad ,pac se na jeho bitky dobre diva a ti co ho znaji i z wrestlingu tak ti (vcetne me) se bavi o poznani vice... ()

zipacna

Laciná pobíhačka po vězení, kde nejlepší záběry byly převzaty z původního filmu se Stevenem Seagalem. Asi jsem toho chlápka Billa Goldberga předtím nikde neviděl, ale jestli hraje jenom v takovýchhle srajdách, tak se ani nedivím. A tem praštěnej černoch Kurupt... už ho nikdy ani vidět nechci. Blbost 20% ()

SKreyn odpad!

Pozeral som to na Markíze, tak je jasné, že to bolo so slovenským dabingom. Podľa mňa slovenský dabing sa podarí na jednom filme zo sto, no v tomto filme to bolo také hrozné, že tie hlasy im vôbec nesedeli ale fakt hrozné to bolo, nehovoriac o "kvalitách" filmu. Nedalo sa to pozerať, tie scénky boli nehorázne, neskutočné a primitívne. Ufff. Odpad ako vyšitý. ()

LukeSharp

Je třeba totálně vypnout mozek a nechat se unášet pouze zábavností celého filmu.Akce je slušná,ale málo,hlášek je kupa,ale někdy zbytečné,debilita je na každém kroku,ale viděl jsem horší.V každém ohledu průměrný snímek,který ale stačí na zabití nudy a občas jsem se docela i bavil.55% ()

vieriX

Na tento film jsem se podíval jen kvůli wrestlingovému šampionovi Billu Goldbergovi a ten předváděl bitky se staré školy dával na budku jak černošskému gangu tak mexikánům. Nebýt ho tak by to byla naprostá tragédie. ()

Brano

Pokračovanie priemernej jednotky bez Seagala, ale tentokrát v hlavnej úlohe s otravným Kuruptom, ktorému sa huba nezavrie. Goldberg nič moc, ale v porovnaní so Stevenom si môžu podať ruky. Pretože akčné scény s nimi bolo ťažko aj pozerať. Film navyše nie je vôbec originálny. Klasický scenár väznice, kde vypukne vzbura a hlavný záporák si s hodou okolnosti vyberie za rukojemníkov ich rodinných príslušníkov, ktorí ich prídu pozrieť na návštevu. Takých filmov už bolo. Po dejovej, hereckej, scenárovej, zvukovej, trikovej stránke je to len slabší podpriemer. /40%/ ()

honzic

Začátek vypadal slibně, ale scénář se nepovedl a režie taky ne. Logická kravina, pár vězíňků si dělá, co chce a dozorci jen na tu čumí. Je to opravdu békovina. Snad jen celkem slušné pranice a drsňácké pohledyy mne vzali a jedna hezká holka, ale to film nezachrání a ani nablblé keci hlavního představitele, někdy mi přišlo, jakoby ty dozorci byli jen figurky na dálkové ovládání. Je to děs běs, že se točí takové kraviny, co mají do akce, reality a napětí hodně daleko. Za snahu dám aspoň: 35 % ()

soukyd33

Dost drsný film plný rvaček a boje zblízka. Vzpoura vězňů způsobí kolaps věznice, jen dva vězni ji můžou zastavit. Příběh o ničem, a na konci 160 000 000 dolarů. Steven Seagal zde nehraje. 😕 Soundtrack opět super. Hvězdiček 3*** ()